مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

سلام. برای cpu ryzen 7700x چه کولری پیشنهاد میکنید؟
Deep cool ag620 دارم اما خیلی زود به ۹۵ درجه میرسه. به نظرم این خنک کننده برای این مدل پردازنده ضعیفه. ۳۶۰ها با کیس من سازگار نیستن.
این دو تا ۲۴۰ خوبه؟:
Masterliquid 240flux
Masterliquid 240 atmos
کدومشون بهتره؟
سلام.
خنک کننده ag620 بسیار مناسب و عالی هستش. ممکنه مشکل از عدم اتصال مناسب خنک کننده رو پردازنده، اشتباه زدن خمیر سیلیکون یا استفاده از خمیر سیلیکون بی کیفیت باشه.

درود بر آقا فرشید ، استاد عزیزم
یه لپ تاپ هستش ASUS X540M
به مشخصات :
CPU INTEL CELERON N4000@1.10Ghz
Ram 4GB
GPU : INTEL UHD GRAPHICS 600 + NVIDIA GEFORCE MX110
یه خطی هم بصورت عمودی از بالا تا پایین نمایشگر افتاده که عکسشو آپلود کردم .. این مشکل نمایشگر چیه ؟
اگه امکان داره میخواستم زحمت بکشی قیمت منصفانه با این شرایط نمایشگر برام مشخص کنید

خط مربوط به ایراد کنترلر پنل یا خود پنل هست که باید تعویض بشه.
قیمت پیشنهادی حدود 6500.

سلام. برای cpu ryzen 7700x چه کولری پیشنهاد میکنید؟
Deep cool ag620 دارم اما خیلی زود به ۹۵ درجه میرسه. به نظرم این خنک کننده برای این مدل پردازنده ضعیفه. ۳۶۰ها با کیس من سازگار نیستن.
این دو تا ۲۴۰ خوبه؟:
Masterliquid 240flux
Masterliquid 240 atmos
کدومشون بهتره؟

واترکولر 240 از همون مدلهایی که گفتید هم در سطح بهترین ایرکولرها عمل خواهد کرد.
رسیدن به 95 درجه برای این پردازنده غیر قابل انتظار نیست. اما اگر بخواید دیرتر برسه باید خنک کننده قویتر داشته باشید.

سلام بین 3080ti و 4070 کدوم رو پیشنهاد می دید با توجه به قدرت فعلی و ماندگاری برای 3-4 سال آینده؟ اساسا الان بهترین انتخاب تا 40 تومن چه کارتیه؟

سلام بین 3080ti و 4070 کدوم رو پیشنهاد می دید با توجه به قدرت فعلی و ماندگاری برای 3-4 سال آینده؟ اساسا الان بهترین انتخاب تا 40 تومن چه کارتیه؟
خرید 4070 منطقی تره خوب دیگه:D هم جدید تر، هم اپدیت و ساپورت بیشتری میگیره، هم قدرت خوبی داره، هم بعدا بهتر فروش میره. ولی خوب من باشم 4070 super رو میخرم که دیگه حرفی توش نیست.
الان که نگاه کردم قیمت زوتاک 4070 super نزدیک 39 تومن هست اصلا دور ور 3080TI نرو... نسخه ایسوس معمولی هم 40 تومن که خریدش توصیه میشه تو بازه قیمت 40 تومن.
من خودم 6800XT دارم، ولی تو بیشتر نقد بررسی ها که خوندم سری 7000 AMD بشدت داغ هستن، نه دمای چیپ GPU بلکه مموری ها و هات اسپات وگرنه از AMD هم واقعا فوق العادست برای گیمینگ
حساب کن من با یک 6800XT ماین شده تموم بازی ها رو دارم 4K واقعی 60 فریم میرم، یا 8K واقعی 30 فریم، یا 1080 165 فریم الترا...دیگه حساب کن سری 7000 چطوره...

درود

من یه پک فن HURACAN FAN GFK120M-ARGB از گرین گرفتم، چون مادربرد قدیمیه و ARGB ساپورت نمیکنه میخوام به هاب خودش که داخل بسته هست وصل کنم و با ریموت کنترلش کنم.

اینا 3 تا فن بیشتر توش نیست و یکی دیگه هم میخوام واسه عقب کیس اما گرین این فنارو جدا نمیفروشه.

حالا هابی که داخل بسته هست همه اسلاتاش 6 پینه اما فنای ARGB تکی مثل کولرمستر و ... رو روی سایتا نگاه میکنم کانکتورش رو زده 4 پین.

این 4 پینارو میشه اصلا به 6 پین وصل کرد؟ اگه میشه فقط واسه برق و کنترل سرعت فن هست و نمیشه دیگه رنگاشو کنترل کرد درسته؟؟

خلاصه چیکار باید کنم بشه یه فن دیگه به این هاب اضافه کرد که رنگاش با بقیه یکی بشه و بشه با ریموت کنترلش کرد؟
اصلا میشه؟

ممنون

درود

من یه پک فن HURACAN FAN GFK120M-ARGB از گرین گرفتم، چون مادربرد قدیمیه و ARGB ساپورت نمیکنه میخوام به هاب خودش که داخل بسته هست وصل کنم و با ریموت کنترلش کنم.

اینا 3 تا فن بیشتر توش نیست و یکی دیگه هم میخوام واسه عقب کیس اما گرین این فنارو جدا نمیفروشه.

حالا هابی که داخل بسته هست همه اسلاتاش 6 پینه اما فنای ARGB تکی مثل کولرمستر و ... رو روی سایتا نگاه میکنم کانکتورش رو زده 4 پین.

این 4 پینارو میشه اصلا به 6 پین وصل کرد؟ اگه میشه فقط واسه برق و کنترل سرعت فن هست و نمیشه دیگه رنگاشو کنترل کرد درسته؟؟

خلاصه چیکار باید کنم بشه یه فن دیگه به این هاب اضافه کرد که رنگاش با بقیه یکی بشه و بشه با ریموت کنترلش کرد؟
اصلا میشه؟

ممنون
سلام.
فقط باید از فن های argb شرکت گرین استفاده کنید و راه دیگه ای وجود نداره.

• Like
Reactions: majidred2011
سلام

GP1200B-GXD پاور قابل اطمینانی هست؟ قیمتش زیادی وسوسه کنندست

مشکلی که دارم ، اینکه پاور با طول بیش از 17 CM توی کیسم جا نمیشه.
سلام.
بسیار مورد مناسب و خوش قیمتی هست. اینو بدونید که مدل edge اصلا ارزش خرید نداره چون از برند high power هست و هنوز هیچ تاییدیه ای نداره و اوضاعش مشخص نیست و توصیه نمیشه که بخریدش.

سلام. نمیدونم جای درستی برای پرسیدن این موضوع هست یا نه.
دو سالی هست هدست Logitech G933 دارم ولی خیلی سنگینه. برای استفاده بیشتر از 3 ساعت واقعا گوش هام رو اذیت میکنه. یه جورایی فرمش هم بنظرم منسوخ شده.
فرم گوش هاش به صورت مستطیلی هست که یه جورایی لاله گوش رو اذیت میکنه.
هدست مناسب حول 10 تومن شما چی پیشنهاد میدید؟

سلام. نمیدونم جای درستی برای پرسیدن این موضوع هست یا نه.
دو سالی هست هدست Logitech G933 دارم ولی خیلی سنگینه. برای استفاده بیشتر از 3 ساعت واقعا گوش هام رو اذیت میکنه. یه جورایی فرمش هم بنظرم منسوخ شده.
فرم گوش هاش به صورت مستطیلی هست که یه جورایی لاله گوش رو اذیت میکنه.
هدست مناسب حول 10 تومن شما چی پیشنهاد میدید؟

اگر منظور خرید هدست با درایورهای 50 میلی متری باشه که میشه Logitech G-PRO X یا HyperX Cloud II Wireless رو توصیه کرد که در بازار داخلی موجودن.

سلام کسی اینجا مادربرد Refurbished خریده؟ اکثرا هم این ریفربیش واسه msi سوکت Am5 هست!
کلا پیشنهاد میکنید خرید این مدل مادربردهارو؟

خیر، مادربرد از جمله قطعاتیه که تعمیری و بازسازی شدش معمولا توصیه نمیشه.

سلام کسی اینجا مادربرد Refurbished خریده؟ اکثرا هم این ریفربیش واسه msi سوکت Am5 هست!
کلا پیشنهاد میکنید خرید این مدل مادربردهارو؟
سلام.
خرید اینجور مادربرد ها اصلا توصیه نمیشه و مصداق پول دور ریختن هست.

• Like
Reactions: kayne

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or