Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
واقعا اين مساله رو اعصابه.
من نميدونم نيوگيم پلاس چندمم ولى چند بار تا حالا اين باسو زدم و واقعا نه حوصله دارم نه وقت دارم باز بزنم.
كاشكى سوابق قبلى رو محسوب ميكردن :D
شاید همچین قابلیتی گذاشته باشن تو dlc
مثلا سکیرو یه قابلیتی داشت تو نیو گیم پلاس دیگه لازم نبود بری خودتو برسونی به باس برای مبارزه.از تو شراین میتونستی انتخاب کنی باهاش مبارزه کنی.البته این قابلیتو تو اپدیت اخر بازی سکیرو دادن از اول نبود.اینجا هم میتونن بزارن.
اینجا ندیدم کسی اشاره کنه ولی ۲۶ خرداد سازنده ها قراره یه سری اطلاعات جدید در قالب پرسش پاسخ در مورد بازی بدن اونجا مشخص میشه احتمالا.

• Like
Reactions: SΛDrA-HhH
مشکل خیلی ها اینکه همه نیوگیم پلاس میرن من بجاش چند واکترو مختلف رو با کلاسهای مختلف تا باس آخر رفتمه اینطوری هم dlc رو با بیلدهای مختلف تجربه می کنم هم جهان dlc الکی سخت نمیشه.

من قبلا روی بلادبورن نیوگم پلاس 7 بودم اینقدر باس های dlc سخت شده بود که مجبور شده یه نیو گیم جدید بزنم.

20240613030320_1.jpg

مشکل خیلی ها اینکه همه نیوگیم پلاس میرن من بجاش چند واکترو مختلف رو با کلاسهای مختلف تا باس آخر رفتمه اینطوری هم dlc رو با بیلدهای مختلف تجربه می کنم هم جهان dlc الکی سخت نمیشه.

من قبلا روی بلادبورن نیوگم پلاس 7 بودم اینقدر باس های dlc سخت شده بود که مجبور شده یه نیو گیم جدید بزنم.

View attachment 340954
منم مشکلم این بود که کاراکتر اصلیم نیو گیم پلاس تموم کرده بودم باهاش دیدم اینجوری اوضاع برا دی ال سی خیلی خیت میشه.
خلاصه چند وقت پیش یه کاراکتر درست کردم مخصوص dlc
همین چند دیقه پیش رسیدم به مالنیا که قبل باس استرس گرفته بودم چون قبلا سرویسم کرده بود:D ، ولی خودمم باورم نمیشه که همون دفعه اول زدمش :D
البته دروغ چرا دفعه اول خواستم بدون اسپریت سامن بزنمش که نتونستم ، بعدش سامن که کردم دیگه خیلی آسون شد ، شاید چند بار تلاش میکردم میزدمش.

ویرایش:
داداش چجوری با 13 ساعت کاراکتر لول 141 داری؟

آقا الان من هرچی بدست بیارم و باشم توی دی ال سی هم همون لول و با همون سلاح هام هستم ؟
اره داداش خیالت راحت همه ایتم ها و و پیشرفتا حفظ میشه و با همونا میری تو جهان shadow land اصلا دی ال سی کارش گسترش بازی اصلیه

• Like
Reactions: DedSec88
منم مشکلم این بود که کاراکتر اصلیم نیو گیم پلاس تموم کرده بودم باهاش دیدم اینجوری اوضاع برا دی ال سی خیلی خیت میشه.
خلاصه چند وقت پیش یه کاراکتر درست کردم مخصوص dlc
همین چند دیقه پیش رسیدم به مالنیا که قبل باس استرس گرفته بودم چون قبلا سرویسم کرده بود:D ، ولی خودمم باورم نمیشه که همون دفعه اول زدمش :D
البته دروغ چرا دفعه اول خواستم بدون اسپریت سامن بزنمش که نتونستم ، بعدش سامن که کردم دیگه خیلی آسون شد ، شاید چند بار تلاش میکردم میزدمش.

ویرایش:
داداش چجوری با 13 ساعت کاراکتر لول 141 داری؟
خلاصه بهت بگم بیشترشو همون اول بازی با سلاح فوق خفن reduvia و کشتن اژدهای بزرگه fort faroth و شوالیه شب lennes rise و از همه مهمتر گلیچ منطقه mohgwyn palace خیلی رون گرفتم.

توی این ویدیوی زیر توضیح دادم اگر دوست داشتی:

اقا من یه چیزی بگم شاید برای خیلیاتون مسخره به نظر برسه از وقتی فهمیدم بازی تروفی نداره هایپم برای بازی از ۱۰۰ درصد به ۱۰ درصد رسیده.با کلی بدبختی دیسک ریجن ۱ بازی را گیر اورده بودم (دو سال پیش بازی را پلت کرده بودم) الان قشنگ دودل شدم نمیدونم بگیرم dlc رو یا نه .تروفی قشنگ برام یه محرکه که همه جای بازی را بگردم ولی الان انگیزمو کشت .عجب کار احمقانه ای کردن تروفی اچیومنت نزاشتن:((:((

اقا من یه چیزی بگم شاید برای خیلیاتون مسخره به نظر برسه از وقتی فهمیدم بازی تروفی نداره هایپم برای بازی از ۱۰۰ درصد به ۱۰ درصد رسیده.با کلی بدبختی دیسک ریجن ۱ بازی را گیر اورده بودم (دو سال پیش بازی را پلت کرده بودم) الان قشنگ دودل شدم نمیدونم بگیرم dlc رو یا نه .تروفی قشنگ برام یه محرکه که همه جای بازی را بگردم ولی الان انگیزمو کشت .عجب کار احمقانه ای کردن تروفی اچیومنت نزاشتن:((:((
اتفاقا کار بسیار خوبی کردن. این باعث میشه که اونایی که واقعا خود بازی رو میخوان دنبال بسته الحاقیش باشن تا تفاوت بازیکن عادی با طرفدار دو آتیشه مشخص بشه.

البته شما تو نسخه اصلی اگه بازی رو پلاتم میکردی باز کلی منطقه و لوکیشن ناشناس واست باقی میموند، کلا این دیدگاه که یه بازی پلت بشه یعنی تمام تجربیاتش منتقل شده اشتباهه و دی ال سی ها هم معمولا روی تروفی و این چیزا تمرکز نمیکنن، دی ال سی واسه افرادی که بیش از حد به یه ای پی علاقه دارن و دنبال اون تجربه بیشتر هستند.

p.s : پس اینهمه سال از زمان nes و سگا و ps1 و ps2 و حتی تا اواسط ps3 که خبری از این سوسول بازیا نبود چطوری ما گیم بازی میکردیم ؟ :D

منم چندروزیه از اول دارم بازی میکنم تا برای دی ال سی اماده باشم.فقط این که دوستان باس آخر رو نزنم؟
تا اونجا که یادمه میتونی بزنی ، بعد باس ازت میپرسه که میخوای بری نیوگیم پلاس یا نه.
بعدا از طریق Roundtable میتونی انتخاب کنی بری نیوگیم پلاس.

منم چندروزیه از اول دارم بازی میکنم تا برای دی ال سی اماده باشم.فقط این که دوستان باس آخر رو نزنم؟
منم چند روز پیش شروع کردم از اول بازی کردن چقدر میچسبه لعنتی

سوال خوبی بود :D اصولا تا نیو گیم پلاس نزدیم و تو همون run هستیم نباید مشکلی پیش بیاد
البته اصولا :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or