Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
البته شما تو نسخه اصلی اگه بازی رو پلاتم میکردی باز کلی منطقه و لوکیشن ناشناس واست باقی میموند، کلا این دیدگاه که یه بازی پلت بشه یعنی تمام تجربیاتش منتقل شده اشتباهه و دی ال سی ها هم معمولا روی تروفی و این چیزا تمرکز نمیکنن، دی ال سی واسه افرادی که بیش از حد به یه ای پی علاقه دارن و دنبال اون تجربه بیشتر هستند.

p.s : پس اینهمه سال از زمان nes و سگا و ps1 و ps2 و حتی تا اواسط ps3 که خبری از این سوسول بازیا نبود چطوری ما گیم بازی میکردیم ؟ :D
اون زمان که میگی اتفاقا من به صورت حرفه ای بازی میکردم ولی خب چیزی که وجود نداشته ادم بهش عادت نکرده بود.گفتم اول پستم شاید به نظر خیلیا مسخره بیاد ولی برای من خیلی مهمه و در ضمن عاشق عناوین میازاکی هم هستم و dlc ها رو هم دوست دارم.
کلا ادم یه سری پست ها را اینجا نده برای خودش بهتره یه جوری ریکشن ملت میزنن انگار ادم کشتی
:D

• Like
  • Smile
Reactions: hunter76 and jdepp
من رو pc همون اوایل که اومده بود ورژن های اول دوم بازی بود تمومش کردم تقریبا لولم ۱۵۰ ایناس و ۱۶۰ ساعت هم پلی دادم و نیو گیم پلاس هم نزدم .
حالا بعد این همه اپدیت ، یهو این dlc جدیدرو بریزم ، سیوام رو ورژن جدید هم هست یا باید قیدشو بزنم از اول شروع کنم؟
(از اون موقه بازیو پاک نکردم و نگهش داشتم و سیواشم هست)

من رو pc همون اوایل که اومده بود ورژن های اول دوم بازی بود تمومش کردم تقریبا لولم ۱۵۰ ایناس و ۱۶۰ ساعت هم پلی دادم و نیو گیم پلاس هم نزدم .
حالا بعد این همه اپدیت ، یهو این dlc جدیدرو بریزم ، سیوام رو ورژن جدید هم هست یا باید قیدشو بزنم از اول شروع کنم؟
(از اون موقه بازیو پاک نکردم و نگهش داشتم و سیواشم هست)
آره سیوت هست. لولت هم اوکیه برای dlc.

• Like
Reactions: Roozbeh psp
منم رسیدم به باس آخر ولی فعلا نتونستم بزنمش ، یادمه هر دفعه سر این خیلی گیر میکنم ، برعکس یه سریا که میگن باس راحتیه.

View attachment 341180

خوب زدیمش مجدد و دم در زنبیل گذاشتیم تا شش روز دیگه :D
این سپر همونی نیست که ضربه میخوره استامینا کم نمیشه :D

• Like
Reactions: Arios 22
منم رسیدم به باس آخر ولی فعلا نتونستم بزنمش ، یادمه هر دفعه سر این خیلی گیر میکنم ، برعکس یه سریا که میگن باس راحتیه.
این خصوصا فاز اول سلطان استگر دنیاست :D کاری که من می کنم یه بیلد strength بر پایه ی استگر می بندم ( مثلا سلاحش great stars. پوشن و تلیسمان و... همه از نوع استرنگس و استان دمیج) بعد می رم تو دل باس. داج و heavy attack. تلیسمان کریتیکال رو هم می ذارم. دیگه نگم برات. فکر کنم ۳ دفعه استان می شه. :D

يه راه سريع السير جايي نذاشته كه سريع برسيم به رادان و اين قرمساق ديگه تو نيوگيم پلاس؟
رادان کلا یه راه داره رسیدن بهش اونم گرفتن اون مدالیون هاست
ولی موگ ۲ تا راه داره مرحله های واره ماسک سفیده رو بری سریع تر بهش میرسی غیر از اون باید بری منطقه برفی که خیلی طول میکشه.اما جفتشو تا اواسط بازی میشه زد درست بعد زدن رنالا

• Like
Reactions: jdepp

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or