Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
من خودم بعد از 88 ساعت هنوز نصف بازی های بازی رو نزدم...تعداد بازی های بسیار با کیفیت زیاد شدن، مخصوصا کسای که بالای یک پلتفرم دارن، بازی ها هم همه سرویس محور شدن، همین الدن رینگ میدونی چه بخش PVP و COOP گسترده ای داره؟
من دوستم فقط بالای 900 ساعت PVP بازی کرده ولی هنوز چند تا از باس هاش رو نزده.
آخه قصد اصلی تموم کردن مراحل اصلیه بازیه که Radhan رو باید ۱۰۰ درصد بزنن وقتی به بازی این همه علاقه نشون دادن ولی ۳۴ درصد فقط زدنش.خیلی عجیبه برام.شایدم به قول شما بیشتریا سراغ pvp و چیزای دیگه بازین.یا مثلا چندسال پیش یه خبر بود تعداد کسایی که RDR2 رو تموم کردن نشون میداد ولی باز پایین بود.انگار علاقه به گیم سینگل پلیر کم شده نمیدونم

این آمارهای نزدن باس ها حقیقت داره؟مگه میشه کسی فقط بازی رو بخره و درست انجام نده.آخه خیلی درصد هاش پایینه.خیلی خیلی پایینه ولی فروش بازی خیلی بالاس.مگه میشه.علاقه به گیمینگ زیاد پایین نیومده تو دنیا؟
این چیز جدیدی نیست. اکثر بازیا درصد تروفی/اچیومنت های قسمتای آخرشون کمه. (مثلا بلادبورن درصد تروفی های اندینگ هاش ۱۱.۵، ۱۴.۸ و ۱۵.۸ درصده)

این قضیه برای بازی های معروف و هایپ شده حتی بیشتره، چون خیلیا بازیو بخاطر همین هایپ میخرن ولی نصفه نیمه ول میکنن. همچنین برای بازی های خیلی طولانی.

آقا من باس اول بازی رو زدم اصلیو
الان فهمیدم چه استعداد نهفته ای داشتم تو الدن :D

یه اوچیگاتانا بدست اوردم که روش بلاد لاست گذاشتم

بیلد خوبیه ؟
توصیه ای چیزی در این موقعیت از بازی اگه دارین بگید
اوچیگاتانا خودش بلاد لاس داره، منظورت اینه درصدش رو با یه اش آو وار بیشتر کردی؟
پیشنهادم اینه حالا که سلاحت بلادلاس داره حتما arcane آپگرید کن بعد برو باس gael tunnel توی cailed رو بکش تا کاتانا مونویل رو ازش بگیری و اینو بذار دست چپت تا با دوتا کاتانا دوال اتک بدی.
کوئست yura رو هم حتما ادامه بده که آخرش بهترین کاتانا بازی رو بهت می ده و می تونی بجای مونویل ازش استفاده کنی. درصورتی که آرکین آپگرید کنی یه سلاح خفن دیگه هم هست که همون اول کار کوئست yura که ازت می خواد یه اینویدر رو توی لیمگریو بکشی بهت می ده که یه dagger خونی هست اینو هم آپگرید کن بذار تو دست چپ کنار یا بجای مونویل و سوییچ کن روش و skill سلاح رو هی اسپم کن تا انمی بلاد لاس بشه بعد سوییچ کن رو دوال کاتانا و تاجایی که می خوره دوال اتک بهش بده. :D

سازندگان بازی ELDEN RING تذکر دادند که برای تجربه دی ال سی Shadow of the Erdtree، باید دو باس اساسی را شکست بدید ، زیرا 77٪ از بازیکنان Xbox این کار را انجام نداده‌اند.

به گزارش Gamers radar از From Software، برای تجربه عنوان Shadow of the Erdtree باید دو باس Starscourge Radahn و Mohg, Lord of Blood را شکست دهید. در استیم، تنها 38.7٪ از بازیکنان باس Mohg و 54.5٪ از بازیکنان باس Radahn را شکست داده‌اند. از طرفی، در پلی استیشن، 46.6٪ از بازیکنان باس Radhan و 34.7٪ باس Mogh را شکست داده‌اند. اما در ایکس باکس، تنها 32.8٪ باس Radahn و تنها 22.98٪ باس Mogh را شکست داده‌اند. این بدان معناست که حداقل 77٪ از پلیرهای Xbox آماده ورود به این دی ال سی نیستند.

منبع
من یادمه آخرین سیوم اوایل NG+ بودم.برای حالت NG+ هم باید این باس ها رو بزنیم؟؟ یا میشه رفت مستقیم DLC؟

آخه قصد اصلی تموم کردن مراحل اصلیه بازیه که Radhan رو باید ۱۰۰ درصد بزنن وقتی به بازی این همه علاقه نشون دادن ولی ۳۴ درصد فقط زدنش.خیلی عجیبه برام.شایدم به قول شما بیشتریا سراغ pvp و چیزای دیگه بازین.یا مثلا چندسال پیش یه خبر بود تعداد کسایی که RDR2 رو تموم کردن نشون میداد ولی باز پایین بود.انگار علاقه به گیم سینگل پلیر کم شده نمیدونم
زدن رادان برای تموم کردن داستان بازی لازم نیست! باس اختیاریه! کل کوئست رانی اختیاریه و چقدر این عجیبه! یه بخش بزرگی از بازی کلی سرزمین جذاب و باس باحال کاملا اختیاریه!

• Like
Reactions: Rohshen
خب من چند تا سوال برام پیش اومد رفقا که ممنون میشم کامل جواب بدید

من الان این Rennala moon رو کشتم بعدش باید کجا برم ؟

اصلا از کجا باید بفهمم کدوم مسیر اصلیه کدوم فرعی ؟ میدونم این حاله های نور Side of Grace راهنمایی میکنن که کجا بری
اما مثلا الان اخرین Side of Grace که قبل از کشتن Rennala بود بهم میگه برم جای همون Rennala !

و از کجا بفهمیم کدوم باس فایت اصلیه کدوم فرعی ؟

خب من چند تا سوال برام پیش اومد رفقا که ممنون میشم کامل جواب بدید

من الان این Rennala moon رو کشتم بعدش باید کجا برم ؟

اصلا از کجا باید بفهمم کدوم مسیر اصلیه کدوم فرعی ؟ میدونم این حاله های نور Side of Grace راهنمایی میکنن که کجا بری
اما مثلا الان اخرین Side of Grace که قبل از کشتن Rennala بود بهم میگه برم جای همون Rennala !

و از کجا بفهمیم کدوم باس فایت اصلیه کدوم فرعی ؟
بعد کشتن رنالا باید بری به کپیتال. یعنی باید به سمت شمال نقشه مسیرت رو ادامه بدی.

برای اینکه مسیر رو متوجه بشی بنظرم گوش دادن به دیالوگ های ان پی سی ها خیلی کمک کننده ست. مثلا تو این زمینه sir gideon ofnir خوب راهنمایی می کنه.

باس فایتی که گریت رون داره یجورایی اصلی به حساب میاد. اما بعضی از همین اصلی ها هم نیاز به زدنشون برای تموم کردن بازی نیست.

• Like
Reactions: DM.JAGUAR
چقدر بد هست که حتما باید برای رفتن به دی ال سی این دو تا باس رو زد
این وسط گناه کسایی مثل من که بازی رو تموم کردیم و پلت کردیم چیه :|
اصلا حال و حوصله دو سال قبل رو ندارم که بخوام باز این دوتا باس رو بزنم
از همینجا خدافظی میکنیم با دی ال سی و می رویم لایو استریم فایتینگ کابوی رو تماشا میکنیم
بردود

چقدر بد هست که حتما باید برای رفتن به دی ال سی این دو تا باس رو زد
این وسط گناه کسایی مثل من که بازی رو تموم کردیم و پلت کردیم چیه :|
اصلا حال و حوصله دو سال قبل رو ندارم که بخوام باز این دوتا باس رو بزنم
از همینجا خدافظی میکنیم با دی ال سی و می رویم لایو استریم فایتینگ کابوی رو تماشا میکنیم
بردود
خب ببین برای رفتن به دی ال سی باید پیله میکلا رو تاچ کنی و از اونجایی که تو محیط باس قرار داره پس حتما باید موگ رو بزنی. چاره ی دیگه ای نیست.
ملت ۶۰ بار می رن که دوباره با همین باسا مبارزه کنن تو چطور دلت میاد که بذاری کنار. یه سولزپلیر هیچ موقع این حرفو نمی زنه این وضعیت زشته کثیفه مستهجنه! :D

خب ببین برای رفتن به دی ال سی باید پیله میکلا رو تاچ کنی و از اونجایی که تو محیط باس قرار داره پس حتما باید موگ رو بزنی. چاره ی دیگه ای نیست.
ملت ۶۰ بار می رن که دوباره با همین باسا مبارزه کنن تو چطور دلت میاد که بذاری کنار. یه سولزپلیر هیچ موقع این حرفو نمی زنه این وضعیت زشته کثیفه مستهجنه! :D
تازه یه سولز فن حرفه ای کاملا آشنایی داره با پدیده بک آپ سیو.حدیث داریم قبل از پایان بازی و آخرین چک پوینت(Bonfire) حتما لازمه :D

• Like
Reactions: reza8 and jdepp
آثار پیری هست دیگه
سالی که اومد 200 ساعت طولش دادم تا تمومش کردم البته مپش رو شخم زدم
ولی الان با 40 سال سن واقعا دیگه وقت و حوصلش رو ندارم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or