Xbox GEARS OF WAR E-DAY

سازنده
The Coalition
ناشر
Microsoft studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
Gears-of-War_E-Day_Announce_Screenshot_6-f4080b1e36291f34bdad.jpg

سازنده: The Coalition
ناشر: Microsoft Studios
سبک: شوتر سوم شخص
پلتفرم: PC , Xbox Series
صفحه Steam : دارد
تاریخ عرضه: نامعلوم
بخش چند نفره : تایید نشده
Co-op : تایید نشده
GEARS OF WAR E-DAY نسخه بعدی از مجموعه بازیهای این فرنچایز میباشد که به عنوان سری اصلی محسوب میشود و نه به عنوان یک عنوان Spin-off. داستان E-DAY روایت اتفاقات هولناک و سلاخی شدن انسانها توسط موجودات ناشناخته زیر زمینی به نام لوکاست در امرجنس-دی را به تصویر میکشد. SERA بعد از 79 سال جنگ پندولوم بین دو ابر قدرت نظامی Union of the independent republic و Coalition of the ordered government بر سر منابع انرژی زیر زمینی ( Imulsion ) برای مدت کوتاهی روی آرامش رو به خود دید و مردمان Sera برای اولین بار به آینده روشن و بدون جنگ امیدوار شدند. در این زمان قهرمانان جوان جنگ یعنی مارکِس فینِکس و دامینیک سانتیاگو که در غم از دست دادن دوست و برادر خود یعنی کارلوس سانتیاگو شریک بودند و از فاجعه ای که در انتظارشان هست کاملا بی خبرند، تهدیدات و کابوس های مرگباری که فقط آن را در رویای تلخ و ناخوشایند خود تصور میکردند. هیولاهایی که از زیر تخت بیرون می آیند!

آپدیت و ویرایش این پست ادامه خواهد داشت.

آخرین ویرایش:
چقدر دلم واسه دیدن یه همچین قاب بندی تنگ شده بود:

Gears-of-War_E-Days_.jpg

پیش درآمد به نسبت ریمیک یا گیرز 6؛ بهترین تصمیمی بود که میشد واسه این سری گرفت و اینکه اطلاعاتی که مهرداد گذاشته خیلی امیدوار کنندست قشنگ پتانسیل از سر و روی بازی میباره بخصوص از حیث داستانی.

به لحاظ فنی هم مشخصه میخوان سنگ تموم بذارن :
“With the advancements in Unreal Engine 5, the leap in technical capabilities is tremendous,” explains Kate Rayner, Studio Technical Director at The Coalition. This includes over 100 times more environment and character details than Gears 5, hardware raytraced lighting, reflections and shadows, next generation destruction and gore, and cutting-edge animation technology, to name just a few of the countless improvements that will make Gears of War: E-Day an unrivalled visual experience.
“Our ambition is to, once again, set a new standard in technical excellence,” Rayner adds. “

View attachment 340426

پیش درآمد به نسبت ریمیک یا گیرز 6؛ بهترین تصمیمی بود که میشد واسه این سری گرفت و اینکه اطلاعاتی که مهرداد گذاشته خیلی امیدوار کنندست قشنگ پتانسیل از سر و روی بازی میباره بخصوص از حیث داستانی.

جزئیات محیطی 100 برابری نسبت به گیرز 5 RT و تخریب پذیری و GORE
عالی اقا عالیB-)

، آیا اصلا تکلیفمون مشخص بشه بیس گیمپلی همون ایده 2006 هست یا گیمپلی ریبوت شده، بیشتر از داستان و تم داستان، گرز نیاز به بازنگری اساسی تو بخش گیمپلی داره
اینطور که گفتن بیس گیم پلی همونه ولی به لطف تکنولوژی جدید بازنگری و بهترش کردن. اما واقعا گیم پلی نیاز نداره بکوبن دوباره یچیز جدید از اول بسازن بیشترین چیزی که GeoW نیاز داره بنظرم لول دیزاین خوبه. یعنی اینکه چطوری بخوان همون بیس گیم پلی ای که هنوزم لذتبخشه رو نگه دارن و با یه طراحی مراحل مدرن تلفیقش کنن و یچیز خلاقانه و جدید ازش در بیارن که در عین حال که احساس تازگی به مخاطب میده ، حس و حال قدیمی رو هم تو خودش داشته باشه. اتفاقی که بنظرم علارغم تلاشی که برای دو نسخه ۴ و ۵ کردن ولی نتونستن موفق بشن.

ازونجايي كه تو نسخه پنجم يه پيش زمينه نسبتا با جزيياتى از داستان پشت لوكاست ها فهميديم و قبل تر هم نقش پدر ماركوس (و حتى مادرش) رو ميدونستيم ميتونن خيلى داستان دراماتيك قشنگى در بيارن.
به نوعى سلسله وقايع پشت ظهور لوكاست ها و نقش آدام فينكس و اينكه دقيقا چى شد كه نسخه اول ماركوس زندانى بود و رابطش با دام و برادر دام رو ميتونيم ببينيم.

نمایش عالی بود، فوق العاده، ولی انتظار میرفت کوالیشن بعد از این همه سال در حد سی ثانیه گیمپلی نشون بده، آیا اصلا تکلیفمون مشخص بشه بیس گیمپلی همون ایده 2006 هست یا گیمپلی ریبوت شده، بیشتر از داستان و تم داستان، گرز نیاز به بازنگری اساسی تو بخش گیمپلی داره
تریلر CG ( خود کوالیشن هم نساخته )
1717967910164.png

View attachment 340426

مصطفی تصور کن با این گرافیک و قابلیت های UE5 موج انبوهی از KRYLL ها کل آسمون رو سیاهپوش میکنن و اون ترس و وحشتی که GENERAL RAAM برای اولین بار به پلیر منتقل کرد رو اینجا به صورت واقع گرایانه خواهیم دید. مخصوصا که مارکوس و دام هیج گونه تجربه جنگی علیه لوکاست ها ندارن و بازی به نوعی تبدیل به Survival horror میشه که حتی یک drone هم طبق گفته دولوپر ها یک تهدید اساسی محسوب میشه و برای همین یک بازنگری تو طراحیشون صورت گرفته.
اون قسمتی که در مورد تخریب پذیری صحبت کرده اولین چیزی که به ذهنم رسید HAMMER OF DAWN که چه کارهایی که نمیشه باهاش کرد اللخصوص که صحنه های همانند intro گرز 1 رو به صورت ریل تایم خواهیم دید.
الان رفتم فولدر Gears عکسهای Gears of war Ultimate edition که روی اکس باکس وان کپچر کرده بودم رو دیدم و هنوز هم بعد از 9 سال عالی هستن.

SLyTaNicX_GearsofWarUltimateEdition_20150827_18-13-55.png

...

We’re telling the origin story of Marcus and Dom and their bond… this is the bond that defines the franchise,” Searcy adds. “They’re not the characters we know from Gears 1 to 3. They don’t have 10 years of fighting the Locust between them. When the game opens, there’s supposed to be peace on Sera, and they’re trying to figure out life without this person they both loved.” 
این قسمت هم خیلی جالبه چون ما بخش هایی از این داستان ها رو فقط داخل کتابها و کامیک های Gears خوندیم ولی هیچ وقت در بازی تجربه نکردیم. میخواستم برم ترجمه کامیکهایی که 9 سال پیش انجام دادم دوباره آپلود کنم که پشیمون شدم چون این بازی رو باید از لنز جدید تجربه کرد و بهتره هیچ پیش زمینه ای نداشته باشیم ولی اگه کسی خواست به سراغ کتاب ها و کامیک ها بره پیشنهاد میکنم کتاب Pendulum Wars و کامیک Rise of Raam رو بخونید.

Attachments

• SLyTaNicX_GearsofWarUltimateEdition_20150829_19-56-17.png
    SLyTaNicX_GearsofWarUltimateEdition_20150829_19-56-17.png
    2.5 MB · مشاهده: 88
آخرین ویرایش:
GEARS OF WAR E-DAY چهارده سال قبل از شماره اول بازی رخ خواهد داد و داستان در مورد اتفاقات هولناک EMERGENCE DAY هست پس تعجب نکنید که مارکوس و دام جوان هستند، الان وقتشه که به قدیمی ترین ویدیوهای GEARS OF WAR 1 یه سری بزنیم.

View attachment 340380View attachment 340382

...

نوید یاد تورنومنت هایی که میزاشتیم و شب نشینی های طولانی بخیر. هیچ تجربه ای مثل مولتی گرز نیست و نخواهد بود مخصوصا که اون موقع با پینگ 200 300 همرو پاره میکردیم. :D
عالی دم شما گرم
من هم چند ایده دارم تازه کامیک هارو تموم کردم و داخلش اشاره های ریزی هست

• Like
Reactions: Destro and Musician

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or