امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
Prince of Persia the lost crown: 7.5

اگر با داستان پخته تری طرف بودیم
و استارت بازی از نظر داستان و حتی باس اول اینقدر آبکی نبود امتیاز بالاتری می‌گرفت
دوبله فارسی هم بنظرم بی روح بود

گیم پلی و پلتفرمینگ خوب بود
قابلیت ها و جستجوی تو محیط بازی اصلا خسته کننده نبود و کشش داشت
اگر بخواین بازی رو پلات کنید حدود 25 ساعت تایم می‌بره که توصیه میکنم انجامش بدید چون باعث میشه چنتا مرحله پلتفرمینگ باحال رو برید

در کل تجربه خوبی بود

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,485
نام
Nightwing
Final Fantasy VIi Remake

5/10

از نکات خوبش که بگم ٬ طراحی فوق العاده شخصیت ها و همینطور شخصیت پردازیشون ٬ هیچ حرفی و حدیثی باقی نمیزاره به قدری که خوب و قوی کار شده ٬ داستان بازی هم با اینکه روایتش درین نسخه کامل نیست اما واقعن گیرا و خوبه
گرافیک و جزییات بازی هم همینه واقعن ٬ بی نهایت زیبا و با اینکه دیر رفتم سراغش اما هنوزم جز بهترین هاست از دید من
کامبت بازی هم برای من جالب بود ولی یکم که جلوتر رفتم خیلی روند تکراری ای گرفت

نکات منفی : ماموریت های خسته کننده و تکراری ٬ فقط اومدن محیط و با چندتا رباط و جوونر پر کردن ٬ ماموریت های فرعی هم برای من به شدت رو اعصاب بودن ٬ بدون hint فقط باید تایم آزاد داشته باشین تو مپ پرسه بزنین تا پیدا کنید چیزی که ازتون خواسته
یه خورده بازی میتونست کوتاه تر و ماموریت ها مفیدتر باشن ٬ اون قسمت رقص و دلبری کردن cloud واقعن نمیدونم چه فکری پشتش بوده؟!:D
باس فایت ها تقریبا همشون مثل همن جز چندتا که یه مقدار متفاوتن

تجربه زیاد جالبی نبود برای من و فقط دوست داشتم سریع تمومش کنم ٬ امیدوارم rebirth این مشکلات و نداشته باشه برای من

-------------------------------------------------------------------------

Resident Evil 2 remake
9.5/10

چی باید گفت در مورد این شاهکار؟ یه اثر فوق العاده دیگه از Capcom ٬ به شدت هیجان انگیز و خفن ٬ همه چی این بازی عالیه ٬ شخصیت ها زیاد نیستن ولی اونقدر عمق دارن که تو کمتر اثری مشاهده میشه ٬ القا کردن حس ترس به گیمر کلن کار راحتی نیست و خوب این یه دستاورد بزرگ محسوب میشه ٬ گیم پلی روان و عالی ٬ سیستم craft و inventory بازی هم جالب و منحصر به فرد به نظر من ٬ بازی خیلی rewarding هست که دوست دارین تک تک سوراخ سمبه هارو بگردین تنها مشکل من نقشه بازی بود که خیلی من و گیج میکرد جز اون بازی برام یه شاهکار بود.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,018
نام
احمد
Horizon Forbidden West
بازی رو PS4 PRO با لول 40 و تموم کردن نصف مپ و بخش اصلی داستانی تموم کردم، خدایی حالمون رو جا اورد، حسابی کیف کردیم، لذت بردیم به معنی واقعی کلمه​
از هر صورت نگاه کنیم نسبت به بازی اصلی یک پیشرفت 1000 درصدی بود، نسخه قبلی کم گرافیکش خوب بود، اینجا حجم تکسچر ها رو 20 برابر کرده بودن، مخفی کاری بازی رو عالی در اورده بودن فقط عشق میکردم برم داخل کمپ ها هدشات کنم، مبارزات از نزدیک ر و بشدت خوب در اورده بودن، دقیقا تمام نقاط ضعف نسخه قبلی رو به نقطه قوت این بازی تبدیل کرده بودن، طراحی چهره ها بهترین چیزی که بود دیدم، نور پردازی ها عالی بودن، بازی زیاد خسیس بازی در نمیاره خیلی راحت میشه کلی سلاح و اپگرید و لباس فوق باحال به دست اورد، یعنی قشنگ سازندگان این بازی اینو در نظر گرفتن که کنترل رو بگیری دستت یک فنجان قهوه کنارت باشه بشینی یک راست 10 ساعت بازی کنی، دور اول که من وارد بازی شدم 13 ساعت بازی کردم :|
بازی اون اوایلش از نظر داستانی زیاد برام کشش نداشت که هر چی میرفتم جلو تر بازی بهتر میشد از نظر شخصیت پردازی هم بازی عالی بود، شخصت های منفی کلی ابهت داشتن
مهم ترین چیز واسه من تو این بازی فیزیک واقعی کارکتر ها هست واقعا رو دستشون نیست، بازی از هر نظر هم گسترده شده، زیر اب، پرواز! ربات های جدید هم کلی ارتقا داده شدن و بشدت هم وحشی، مبارزه هم دیگه مثل نسخه اول نیست به هر جاشون بزنی دمیج بزنه باید کلی فکر و نقطه ضعف پیدا کنی، 3 ساعت اخر بازی هم چیزی بود که فقط و فقط از دست همین استدیو بر میومد چیزی که تو بازی قبلیشون مخصوصا کیلزون 2 دیدم! و در اخر هم نمیدوم کیفیت اجرای نسخه پلی 4 پرو چه کیفیتی بود ولی بشدت روان و نرم و بدون حتی یک افت فریم بود با این گرافیک هیولایی واقعا باید افتخار کرد به سونی که رو این پلتفرم قدیمی این طوری این بازی با این گرافیک تخیلی و فوق با کیفیت اجرا میشه!
10/10​

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,839
نام
شیخ صدرا
Rise of the ronin

خب ميرسيم به عجيب ترين بازى نسل به نظرم.
قشنگ جمع پارادوكس ها توى گيم كه در نهايت يه تجربه دوس داشتنى و سرگرم كننده هست بدون احتساب اسب بازى.
اما قيمت ٧٠ دلارى بازى به نظرم اصلا منطقى نيست.

نكات مثبت:

-گيم پلى ساده ولى بسيار روان و متنوع و درگير كننده و تا حدودى اعتياد آور
-شخصيت پردازى هاى بسيار خوب و دوست داشتنى
-داستان قوى با روايت خوب و درگير كننده كه در بستر وقايع واقعى رقم ميخوره
-سلاح هاى متنوع و خوب و كاربردى! يعنى همه سلاح هاى بازى به درد بخور بودن و چيزى الكى نبود كه فقط باشه.
-گرافيك هنرى خوب
-صداگذارى محيطى عالى به خصوص تو صحنه هاى نبرد
-به نظر من بازى قابليت تكرار خوبى هم داره
-دسترسى مناسب به مراحل قبلى براى تكميل يا تغيير كارايي كه انجام داديد.
-المان هاى سولزلايك خيلى كمرنگ شدن كه به نظرم براى اين بازى كار درستى بود.
-كواپ انلاين بازى واسه مود نايتمر خيلى حال ميده

نكات منفى:

-اسب :D
-خط داستانى يه جاهايي خيلى بهش آب بسته شده بود
-گرافيك فنى عقب مونده
-تك دكمه ايي بودن كامبت
-سيستم دفلكت و پرى بازى زياد خوش قلق نبود
-صدا پيشه ها تو يه سرى شخصيتا انگار از سر كوچه اومده بودن
-تكرار مكررات تو ماموريتاى فرعى
-اپن ورالد بازى نميتونيم بگيم بد بود ولى خوب هم نبود و اصلا لازم هم نبود.
-مشكلات دوربين به خصوص تو مبارزات در محيط هاى بسته
-انيميشن هاى تاريخ مصرف گذشته
-قيمت بازى!

نمره:

با ديد خشك و سخت گير و فنى: 7.5/10
از ديد سرگرم كننده بودن: 9/10

خلاصه كه واقعا مورد عجيبيه حداقل واسه من!
بازى بسيار سرگرم كننده و دوست داشتنى هست ولى ايراد هم زياد داره.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,942
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان جایی دیگه پیدا نکردم بپرس
بین world war z و zombie army 4 کدوم و پیشنهاد میدید؟ یه چیزی میخوام مثه let for dead باشه

WWZ کواپش خیلی خووبه. اگه تنها هم باشی، خود بازی سه تا AI میذاره کنارت. تعداد زامبی‌هایی که هجوم میارن سمتت خیلی زیاده دقیقا عین فیلمش. اگه رو PS5 بازی کنی که تعدادشون خیلی بیشترم شده به خاطر قدرت بیشتر کنسول. تنوع کلاس و سلاحاش خووبه. سیستم پیشرفت هم خووبه اگه حسابی وقت بذاری و بازی کنی.

زامبی آرمی ۴ یه جورایی فازش فرق داره. نه اینکه بازی بدی باشه. اتفاقا شوتر خوبیه. طنز بامزه‌ای هم داره. آبجکتیواش متنوعن. اگه نخوای تمام کالکتیبیل‌هارو جمع کنی، هر میشن زود تموم میشه. اگه سولو بخوای بازی کنی این به نظرم میتونه گزینه مناسب‌تری باشه نسبت به ورلد وار ز. ولی اگه دقیقا مشابه فرمول L4D بخوای قطعا ورلد وار ز گزینه مورد نظرته.

حالا دوتا بازی دیگم میتونم بهت معرفی کنم که عین L4D هستن. یکی Back4Blood یکی هم Killing Floor 2. هر دو هم عالین.

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
WWZ کواپش خیلی خووبه. اگه تنها هم باشی، خود بازی سه تا AI میذاره کنارت. تعداد زامبی‌هایی که هجوم میارن سمتت خیلی زیاده دقیقا عین فیلمش. اگه رو PS5 بازی کنی که تعدادشون خیلی بیشترم شده به خاطر قدرت بیشتر کنسول. تنوع کلاس و سلاحاش خووبه. سیستم پیشرفت هم خووبه اگه حسابی وقت بذاری و بازی کنی.

زامبی آرمی ۴ یه جورایی فازش فرق داره. نه اینکه بازی بدی باشه. اتفاقا شوتر خوبیه. طنز بامزه‌ای هم داره. آبجکتیواش متنوعن. اگه نخوای تمام کالکتیبیل‌هارو جمع کنی، هر میشن زود تموم میشه. اگه سولو بخوای بازی کنی این به نظرم میتونه گزینه مناسب‌تری باشه نسبت به ورلد وار ز. ولی اگه دقیقا مشابه فرمول L4D بخوای قطعا ورلد وار ز گزینه مورد نظرته.

حالا دوتا بازی دیگم میتونم بهت معرفی کنم که عین L4D هستن. یکی Back4Blood یکی هم Killing Floor 2. هر دو هم عالین.
مرسی نوید جان wwz رفت تو لیست خرید ممنون
Back4blood سروراش، اوکین؟ راحت وصل میشن؟
و این که خسته کننده نمیشه بعد یه مدت؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,942
نام
نـــــــویـــــــــد

بک۴بلاد به سرور وصل میشی ولی پلیر پیدا نمیکنه و کسی هم نمیتونه جوینت بشه متاسفانه اما به شخصه ۴۰ ۴۵ ساعتی باهاش سرگرم شدم. چون هوش مصنوعی سه تا همراهی که بهت میده بد نیست و کارشونو خوب انجام میدن. یعنی در کل احساس تنهایی نمیکنی. ازونور هر چی تیر هم تو مپ پیدا کنی مال خودته چون هوش مصنوعی تیرش بینهایته! شوتینگ بازی فوق‌العادس. هر سلاح حس و حال خودشو داره. پاره پوره کردن زامبی‌ها خیلی خوش میگذره در کرد. وقتی پلاس شد، اینقدر خوشم اومد که سیزن‌پسش رو هم خریدم و ارزشش رو هم داشت. اتفاقا الانم آف شدیدا تپلی خورده رو استور. نسخه معمولی ۶ ۷دلار و نسخه کامل فکر کنم ۱۴ ۱۵دلار.

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
325

Demon's Souls Remake​

آخرین عنوانیه که از سری بازی‌های سولزبورن فرام سافتور بازی کردم که البته ریمیک شده‌ی بلوپوینت بود. همین اول از نکات مثبتش بگم، با اینکه هیچوقت اهل گرافیک و جذابیت بصری نبودم، ولی این بازی واقعا عالی کار شده. چقدر روون، چقدر خوشگل.
یعنی وقتی بعضی صحنه‌ها رو می‌دیدم که چقدر با کیفیته، با خودم می‌گفتم اگه یه موقعی فرام سافتور هم بیاد علاوه بر بحث کارگردانی هنری، روی بخش فنی گرافیک هم کار کنه، چی می‌شه؟ باید موتورشون رو عوض کنن ولی قشنگ می‌تونم حدس بزنم که طرفدارها جامه می‌درن!
مد پرفورمنس رفتم چون روون بودنش خیلی لذت‌بخش بود و یه نکته مثبت دیگه، استفاده فوق‌العاده از دوال‌سنس بود. یعنی عاشق این انحصاری‌های سونی‌ام که از کنترلر نهایت استفاده رو می‌کنن و قشنگ چند پله تجربه رو بهتر می‌کنن.
قبلا با تبر پرت کردن‌های کریتوس، راه رفتن‌های بات عنکبوتی اسپایدرمن رو کف خیابون و پریدن‌ها و تیر خوردن‌ها توی ریترنال اینجوری لذت خالص کنترلر رو برده بودم که حالا به دیمنز سولز هم رسید.

حالا از چیزهایی که خوشم نیومد ولی خب عادت کردم باهاشون. به نظرم level designing اصلا خوب نبود. با اینکه بعدا فهمیدم که باید به یک ترتیبی رفت که آسون به سخت باشه، ولی بازم بعضی ورلدها به طرز مسخره‌ای اعصاب خردکن بود. یه سری باس‌ران‌ها از رسیدن به باس sir alonne دارک سولز ۲ هم مسخره‌تر بود.
بعد خود باس‌ها خیلی پفکی بودن. واقعا ادعایی در زمینه سولزبورن‌ها ندارم و ۹۰ درصد اوقات هم بیلد melee می‌رم، ولی از بین کل باس‌ها، فقط دوتاشون باعث شدن بالای ۲ بار ریستارت کنم. یکی flamelurker و یکی هم باس آخر. اونم به خاطر فرز بودنشون که مهلت هیل نمی‌دادن.
بعد اینکه ۱۰۰۰ تا currency واسه آپگرید وپن‌ها داشت. یعنی پیر آدم در میاد تا یک چیزی رو آپگرید کنه. حالا فرض کنین که اشتباهی یه مسیر رو رفته باشم یا بعد چند وقت یه وپن بهتر گیر بیارم... که گیر هم آوردم و مجبور شدم باز تغییر بدم و دنبالش بگردم.
نمی‌دونم چرا باید equip burden بذاری و بعد وقتی ظرفیت اینونتوری پُر شد، بتونی همونجا از روی هوا به استوریج توی نکسوس منتقل کنی :)) چرا آخه؟ خب کلا این سیستم رو برمی‌داشتین که اینقدر بی‌معنی نباشه.
یه سیستم world tendency هم داشت که خدا رو شکر دیگه تو هیچکدوم از بازی‌هاشون به این صورت نیاوردن. خیلی مزخرف بود به نظرم. چون به صورت کورکورانه بدون واکترو می‌رفتم، تازه بعد ۷۰-۸۰ درصد راه فهمیدم چی کار می‌کنه. دیگه دیر شده بود و حوصله نداشتم. به درد ng+ می‌خوره که فعلا با این وضعیت زندگیم همین که یک دور تموم کنم، کلاهم رو میندازم هوا.

با این همه بازیش رو دوست داشتم. یعنی اینجوری بگم نشده یه سولزبورن / سولزلایک بازی کنم و در آخر خوشم نیاد. سبک مورد علاقه‌امه. اینم کیف کردم و اگه حال داشتم بیشتر می‌رفتم و مطمئنا بیشتر خوشم میومد.
ولی بازم حس می‌کنم از بین تموم آثار سری سولز، جزو پایین‌ترین‌ها واسم قرار می‌گیره. ۱۰ از ۱۰ نسبت به بقیه بازی‌های سولزلایک ولی ۸ از ۱۰ نسبت به خود سولزبورن‌ها.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
من بک 4 بلاد رو تازه بازی کردم بادوستام، سروراش با الکترو راحت وصل میشه، پلییر هم پیدا میکنه
اینطوری بگم اگه دو یا سه تا دوست داری که با اونا بازی کنی خوبه، ولی اگه تنهایی اصلا ارزش نداره
نسبت به آرمی زامبی 4 هم زود تر تکراری میشه، آرمی زامبی بازی فان تری هست نسبت به بک 4 بلاد

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
بک۴بلاد به سرور وصل میشی ولی پلیر پیدا نمیکنه و کسی هم نمیتونه جوینت بشه متاسفانه اما به شخصه ۴۰ ۴۵ ساعتی باهاش سرگرم شدم. چون هوش مصنوعی سه تا همراهی که بهت میده بد نیست و کارشونو خوب انجام میدن. یعنی در کل احساس تنهایی نمیکنی. ازونور هر چی تیر هم تو مپ پیدا کنی مال خودته چون هوش مصنوعی تیرش بینهایته! شوتینگ بازی فوق‌العادس. هر سلاح حس و حال خودشو داره. پاره پوره کردن زامبی‌ها خیلی خوش میگذره در کرد. وقتی پلاس شد، اینقدر خوشم اومد که سیزن‌پسش رو هم خریدم و ارزشش رو هم داشت. اتفاقا الانم آف شدیدا تپلی خورده رو استور. نسخه معمولی ۶ ۷دلار و نسخه کامل فکر کنم ۱۴ ۱۵دلار.
نوید جان من الانم رو کنسول دارم، با الکترو و نت مخابرات راحت پلییر پیدا میکنه، من با دوستم دوتایی میریموسط بازی میبینیم دونفر هم جوین شدن

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Love
  • Like
Reactions: Taha75 and NaViiDii

KingFisher

کاربر سایت
Jun 6, 2021
227

resident evil4​

بازگشتی خاطر انگیز و هیجان انگیز
یادش بخیر روزهای خوش PS2 و گیم‌کوبی با لئون اس. کندی در روستای پٌرزمعما و مرموز اسپانیا! رزیدنت اویل ۴ انقلابی در دنیای بازی‌های ترسناک و اکشن ایجاد کرد و خاطرات زیادی برای هممون رقم زد. حالا بعد از گذشت نزدیک به دو دهه، کپکام با بازسازی این شاهکار، ما را دوباره به دل دنیای پر از زامبی و گانادو میبره🥹😍
اما آیا این بازسازی ارزش تجربه کردن را دارد؟
در یک کلام: به جز بله چیزی دیگه نمیشه گفت

کپکام با ظرافت و دقت تمام، رزیدنت اویل ۴ را بازسازی کرده و آن را به سطحی جدید ارتقا داده است. گرافیک بازی فوق‌العاده زیبا تاکید میکنم فوق العاده زیبا و چشم‌نواز است و محیط‌ها با جزئیات دقیق و باورنکردنی طراحی شده‌اند که گیمر رو‌بشدت مجذوب میکنه
گیم‌پلی بازی نیزز به طرز شگفت‌انگیزی روان و لذت‌بخش است.
کنترل‌ها به خوبی بهینه شده‌اند و نبردها با گانادوها هیجان‌انگیزتر از همیشه هستند. هوش مصنوعی دشمنان نیز به طرز قابل توجهی ارتقا یافته و آنها حالتی تهاجمی‌تر و باهوش‌تر دارند.
داستان بازی نیز دستخوش تغییراتی شده است
و برخی از سکانس‌ها و شخصیت‌ها به طور کامل بازسازی شده‌اند. این تغییرات به خوبی در داستان جای گرفته‌اند و تجربه‌ای جدید و جذاب را برای طرفداران قدیمی بازی رقم می‌زنند.
با این حال، بنظرم رزیدنت اویل ۴بدون شک یکی از بهترین بازی‌های هست
اگر از طرفداران قدیمی این سری هستید یا به دنبال یک بازی ترسناک و اکشن جذاب می‌گردید، این بازی را به شدت به شما توصیه می‌کنم.
نکات مثبت
گرافیک فوق‌العاده زیبا و چشم‌نواز
گیم‌پلی روان و لذت‌بخش
هوش مصنوعی پیشرفته دشمنان
داستان جذاب و پرکشش
موسیقی و صدای عالی
گرافیک: 10/10
گیم‌پلی: 10/10
داستان: 10/10م
وسیقی و صدا: 10/10
نمره نهایی: 10/10

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
823
نام
سید محمد حسین
robocop rogue city 7
واقعا هر چه قدر وجود بازی های ایندی برای ادامه حیات این صنعت لازمه وجود بازی های aa هم لازمه و همین طور بازی هایی که تو 10 15 ساعت سر و تهش جمع میشه.
پلیس اهنی هم یکی از اون بازی های aa و حدود 10 12 ساعته ای بود که قشنگ تو این تعطیلات چند روزه کارو برام در اورد و لذتشو بردم .این جور بازی ها را نباید به متاشون نگاه کرد چون واقعا بیشتر از 6 یا 7 بهشون نمیشه داد چون نه گرافیک بالایی دارن نه شخصیت پردازی و داستان خاصی دارن ولی بازی کردنشون حال میده .بازی به طرز عجیبی گان پلی بسیار لذت بخشی داره و کشتن دشمنان حس خوبی به ادم میده .یه نقطه ضعفی هم که داره از ویژگی های دوال سنس اصلا استفاده نمیشه. کلا تو این چند وقته که کلی بازی سنگین 60 70 ساعته بازی کردم بدجور بهم چسبید البته 70 دلار که اصلا نمیرزه ولی من تو تخفیف 36 تا خریدم خوب بود به نسبه :x

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,131
نام
حسین
ROBOCOP ROGUE CITY
8
یک تجربه بی نهایت لذت بخش. من هیچوقت بازی با متای پایین نخریدم. ولی خب، پلیس آهنی قصه ش جداست. ما کودکی مون رو با سه گانه پلیس آهنی گذروندیم و بعدشم پلیس آهنی سگا. انقدر لذت بردم که دوبار پشت هم بازی کردم و پلاتش کردم.

نکات مثبت:
شوتینگ فوق العاده لذت بخش
قابلیتهای آپگرید جذاب
ساخت چهره شخصیتهای فیلم، مثل گروهبان رید، لوییس و مورفی

نکات منفی:
لول دیزاین ضعیف
با آپگرید روبوکاپ بازی رو بالاترین درجه سختی هم آسون میشه
مشکل لیپ سینک
افت فریم

در کل اگه تو بچه گی پلیس آهنی رو دیدید خریدش حتما توصیه میشه.

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
Resident evil remake 3
حقیقتش فکر کنم اولین باره این تاپیک پیام‌ میزارم چون مثل بعضی از دوستان گل واقعا حوصلم نمیکشه بازیو بشینم نقد کنم ولی بالعکس اگر یه بازی خوشم بیاد بقولی بازیو کامل شخم میزنم خواستم توی همین بحبوحه که بازی رو پلاسه اگر کسی شک داره درباره بازی مثل من و بازیو تا الان نگرفته میخواد بگیره بدونه با چی طرفه(هر چند احساس میکنم اکثر افراد اینجا پلی دادن این بازیو ولی در هر حال من کارم میکنم)
من حقیقتش بازیو نسخه اصلی خداروشکر قسمت نشد بازی بکنم یا شاید اون زمان بخاطر ترسناک بودن بازی سمتش نرفتم و اینکه به دید یه بازی جدید سمت گیم رفتم بازی خیلی کوتاهه من خودم توی زمان چهار ساعت تقریبا بازی تموم کردم صد البته شاید این وسط دوتا در کمد باز نکردم یا یه ماموریت مربوط به پلات بازی بود که انجام ندادم ولی بازم کلیت بازیو بازی کردم بازی من با نسخه قبلش سعی کردم مقایسه کنم نه ریمیک چهار بنظرم از حجم ترسناکیش برای من کمتر شده بود شماره دو ترسناکتر بود بازی برام با وجود یه مکان ایزوله و مستر ایکس و و و ولی اینجا با وجود نمسیس معروف و چندین لوکیشن مختلف بازم بازی برام ترسناک نبود ولی چیزی دیدم و شنیدم که انگار نسخه اورجینال برای خودش شاهکاری بچده زمان خودش که ربمیک با تغییر حذف یسری از اجزای بازی باعث ضربه خوردن بازی شده بود برای منم که اولین بار بود پلی میدادم به همین شکل بود و بازی کلا اکشن بود برام حقیقتا برعکس نسخه دوم که اون جو ترسناک و تنهایی توی یه ایستگاه پلیس گیر افتادین و اون جو مخوف ایسگاه پلیس واقعا خیلی بهتر بود نسخه دوم از این لحاظ.برای من بهترین قیمت بازی زمانی بود که لوکیشن بازی قبلیو دیدم و واقعا سوپرایز شدم و حال داد. موسیقی بازی خوب بود مثل نسخه قبل کارکتر جیل من دوست داشتم مثل لیون شماره دو واقعا خوب بود اکشن بازی تقریبا همون شماره دو بود من اوکی بودم ولی طراحی زامبیا کلا انگار کپی پیست بودن انتظار داشتم مثلا نهایتا حداقل بیست مدل زامبی با قیافه مختلف باشه ولی انگار نهایتا شیش هفتا بودن تا اخر بازیبا لباسای مختلف(زامبی فقط با بقیه موجودات بازی کاری ندارم)اینم گفتم چون انتظار میرفت بهعد از نسخه دوم بازی یه پیشرفتی توی این قضیه بکنه که نشده بود.
در کل بخوام نمره بدم برای من نسخه دو نه بود از ده ولی شماره سوم شیش یا هفت بود در بهترین حالت چون مشخصا پتانسیل هدر رفته زیادی میشه از توی بازی دید اگر بازیو تا حالا پلی ندادین و بار اولتون یکبار تجربش الان که تو پلاسه خالی از لطف نیستش.
شرمنده طولانی شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر