m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
اتفاقا برامن همون سه قسمت اول خیلی پشم افکن بود!
ولی بعدش نمیدونم چرا تبدیل شعرهای احساسی و عاشقی شد. دقیقا همون چیزی که سر دارک اومد‌‌‌...
همش ناله همش ناله :-&
اون نیروی مرموز رو ول کردن چسبیدن سر اینکه فلانی خاطرخواه فلانیه روش نمیشه بش بگه...
جدا ازین بعضی چیزا اینقدر بی معنی بود که آدم میخواد سرش رو بکوبه یه جایی :|
به طرف یه مقامی میدن میگن تمام منابع هم در اختیارته بعد اونم میگه اصلا کسی ازم نظرمو خواست؟! من نوموخوام:|
خب چرا نباید بخواد؟ این چ.سبازی ها یعنی چی؟
طرف رو به موت هست واسه یه آزمایش باهاش به توافق میرسن ۳۹ برگه رو امضا میکنه میرسه به آخری نوشته پیمان وفاداری به بشریت...میگه من اینو امضا نمیکنم بعدش کلی چ.سناله فلسفی بلغور میکنه...:-&
خداااااایاااااا
به طرف میگن اونا الان دنبالتن بری بیرون پاره میشی...طرفم قبول نمیکنه میره بیرون دهنش ....
بعد رو تخت ییمارستان میگه اونی که بهش شلیک کرد رو بیارید میخوام باهاش تنها باشم..!!
کلیه سس شعرهایی که ذکر کردی ابداع نویسندگان فیلمنامه است و توی کتابش نیست.
دیالوگ نویسی سریال فاجعه است. اینا یه مشت فارغ التحصیل آکسفورد و کمبریج هستن و طوری حرف می‌زنن که اگر قرار بود ساقی کوکایین هم باشن ادبیاتشون همین طوری بود.

توی قسمت ۳ هم متاسفانه انیمیشن اسب یادآور انیمیشن اسب رونین بود.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان از gentlemen غافل نشید .
هرچقدر سریال اسنچ تو اقتباس و گسترش فیلم گای ریچی ناموفق بود اما این بار جنتلمن به خوبی حال و هوای فیلم اصلی رو زنده می کنه . البته سریال فقط به اون فیلم بسنده نمی کنه بلکه پر از المان های معروف گای ریچیه . گنگستر های دیوانه و عجیب و غریب - کولی ها - مبارزات تن به تن -نارو زدن های پی در پی . خدا رو شکر در سریال خبری از ترند های روز و رومانس زورکی هم نیست . کمدی اش هم لوس نمیشه
تئو جیمز در نقش اصلی کاریزماتیکه . جیانکارلو اسپوزیتو همون گاس فرینگ و ماف گیدئونه . ری وینستون در نقشی که برای خودش نوشته شده عالیه . اما سورپرایز سریال کایا اسکودلاریو در نقش سوزی گلسه . یک کارکتر جذاب و مرموز و خطرناک . البته دیدن همکاری مجدد وینی جونز و گای ریچی بعد سال ها هم لذت بخشه . کاراکترش هم انگار نسخه جا افتاده و پا به سن گذاشته کاراکترش تو اولین فیلم ریچی یعنی lock stock
در کل یکی از سریال های لذت بخش این چند سال اخیر بود و برای دیدن ادامه اش لحظه شماری می کنم

آخرین ویرایش:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
دوستان من نسخه 1080 10 bit ×265 سریال how i met your mother رو دانلود کردم هیچ زیر نویس هماهنگی نتونستم پیدا کنم
داخل هر اپیزود بعد از هر ۶ ۷ دقیقه چند ثانیه صفحه سیاه میاد که جزئی از هر قسمته البته ، بعد اون زیر نویس ها میریزن به هم
چرا این شکلیه ؟

• Like
Reactions: hitman68

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,798
نام
شیخ صدرا
دیالوگ نویسی سریال فاجعه است. اینا یه مشت فارغ التحصیل آکسفورد و کمبریج هستن و طوری حرف می‌زنن که اگر قرار بود ساقی کوکایین هم باشن ادبیاتشون همین طوری بود.

خيلى خوشحالم كه جنبش نكوهش اسب رونين همه جا ديده ميشه.

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
دوستان ندیدم کسی اینجا از فصل دوم HALO حرفی بزنه!
یعنی فقط من بودم که حسابی با فصل دومش حال کردم یا چی؟؟
البته چند قسمت اولش واقعا ریتم و روایت داستان کند میرفت جلو ولی از اواخر فصل که داستان اوج گرفت و یه جورایی به ریشه اصلی فلسفه HALO برگشت واقعا به نظرم قشنگ شد و من رو حسابی برای فصل سومش هایپ کرد!!

آخرین ویرایش:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
سریال بیگ بنگ تئوری به اندازه سنفیلد ، فرندز ، himym خنده دار هست ؟؟
یه چند باری تریلر و بعضی از بخش هاش رو دیدم نتونستم با کرکتر هاش ارتباط برقرار کنم

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
یه چند باری تریلر و بعضی از بخش هاش رو دیدم نتونستم با کرکتر هاش ارتباط برقرار کنم
خیلی باحاله اوایل فصل اولش تا با نفرات اشنا بشی ممکنه یه مقداری عجیب باشه یکم تحمل کن بره جلو یکی از بهترینها میشه

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن

من تا الان ۵ قسمتشو دیدم ، داستان سریال باگ نداره به نظرتون؟ :| همش حس میکنم هیچ دلیل و توجیهی برای رفتاراشون نیست اصلا.
یا فلانی اگر یه کاریو انجام داده میگم خب چرا؟ به چه دلیل؟ همینجوری سیکیم خیاری اینا یهو میرن یه دسته گلی به آب میدن.
به قول شما هم چقدر بازی هاشون چرته!!! اصلا انگار نه انگار که مثلا اینا یه مشت دانشمندن.
شخصیت ساول که تو سریال خود یه امیر ایرانیه:D الان این چیش واقعا به یه دانشمند میخوره؟ نه به چیزی که تو قسمت اول ازش پشت سیستم نشون دادن نه بعدش که دیگه کم مونده بود بیاد مارو بک*ه:D

• Like
Reactions: m.a.t

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
از himym شاید ولی از اون دوتا دیگه نه بنظرم، با ساینفلد که اصلا شوخیشم زشته :D بنظرم شوخیاش بعد 5-6 فصل خیلی تکراری میشه من فصل 7 دراپش کردم.
در مورد ارتباط گرفتن باهاشونم بستگی به خودت داره چقد از چیزای نِردی خوشت بیاد اگه بیاد که باهاشون ارتباط برقرار میکنی.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
بعد ا
ز 4-5 قسمت به نظرم با همه شخصیت‌ها ارتباط میگیری.
و تا فصل شیش یکی از بهترین سیتکامهایی که تا به حال ساخته شده.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
از himym شاید ولی از اون دوتا دیگه نه بنظرم، با ساینفلد که اصلا شوخیشم زشته :D بنظرم شوخیاش بعد 5-6 فصل خیلی تکراری میشه من فصل 7 دراپش کردم.
در مورد ارتباط گرفتن باهاشونم بستگی به خودت داره چقد از چیزای نِردی خوشت بیاد اگه بیاد که باهاشون ارتباط برقرار میکنی.
اتفاقا برخلاف the office که ۲ فصل طول کشید باهاش ارتباط برقرار کنم با himym از همون چند قسمت اول حال کردم بخاطر شخصیت بارنی استینسون البته تازه فصل یک رو تموم کردم
فرندز که خداست ، ساینفیلد رو هم هنوز تماشا نکردم
من تو فرندز با چندلر بینگ ارتباط برقرار کردم تو himym هم با بارنی استینسون که از همون اول منو عاشق سریال کردن بعدش هم به واسطه اونا با شخصیت های دیگه
اما تو bing bang theory از همون اول با کارکتراش ارتباط برقرار نمیکنم یه قسمت دیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mla
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر