Multi Platform The Callisto Protocol

سازنده
Striking Distance Studios
تاریخ انتشار
۲ ماه دسامبر ۲۰۲۲
ناشر
Krafton
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
199592

بازی جدید خالق Dead Space در Game Awards 2020 معرفی شد و با اطلاعات بیشتر تاپیک به روز رسانی میشود.
--------------------------------------------
سازنده: Striking Distance Studios
ناشر: Krafton
تاریخ عرضه: 2022
پلتفرم: PC, PS5, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی همچون Dead Space در سبک Cosmic Survival Horror خواهد بود.
  • داستان بازی در سال 2320 در یک زندان بر روی یکی از قمرهای مشتری به نام کالیستو اتفاق خواهد افتاد.
عکسها
-----------
screenshot-01.jpg screenshot-02.jpg screenshot-03.jpg screenshot-04.jpg screenshot-05.jpg
screenshot-06.jpg screenshot-07.jpg screenshot-08.jpg

آخرین ویرایش:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
امروز 2 ساعت بازی رو تجربه کردم
باورتون نمیشه تو 1 ساعت اول مبهوت این قضیه بودم که طوری محیط و ربات‌ها امنیتی داغون و آسیب دیده اند انگار یک ماهه که همه چیز تو اون محیط دگرگون شده درصورتی که شاید به ساعت هم نمیرسیده که مثلا موجودات تغییر شکل پیدا کردن . یعنی هرجا پامیزاری خون همه‌جا رو گرفته ، تخریب و نابودی
انگار بمب منفجر شده ولی دربهای هیدرولیکی هیچ آسیبی ندیدن :Cheesygrin:
جالبه خون تو کانالهای کولر هم رفته :lol:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,813
نام
شیخ صدرا
بازى بدى نبود فقط خيلى زيادى تكرارى ميشد.
وگرنه گرافيكش خوب بود،گيم پلى روونى داشت،صدا گذارى خوبى داشت.
ولى كل بازى توى از نقطه ١ به ٢ رفتن و باز كردن در و ٣-٤ تا دشمن اين وسطا خلاصه ميشد.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
امروز بازی رو pc تموم کردم
فراتر از افتضاح
واقعا هر چی از افتضاح بودن نسخه pc بگم کم گفتم
مرحله کلونی رو با 14 فریم رفتم!!!کل مرحله حداکثر به 20 فریم میرسید ولی حیف این بازی و داستان خوبی که داشت فدای این استودیو شد
درضمن با کارت 3080 بازی کردم مشکل از ضعف این کارت گرافیک نیست
۱۴ فریم😑
یه شات قشنگ از اواسط بازی بفرستم

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
686
امروز بازی رو pc تموم کردم
فراتر از افتضاح
واقعا هر چی از افتضاح بودن نسخه pc بگم کم گفتم
مرحله کلونی رو با 14 فریم رفتم!!!کل مرحله حداکثر به 20 فریم میرسید ولی حیف این بازی و داستان خوبی که داشت فدای این استودیو شد
درضمن با کارت 3080 بازی کردم مشکل از ضعف این کارت گرافیک نیست
۱۴ فریم😑
یه شات قشنگ از اواسط بازی بفرستم

ری تریسینگ فعال بوده؟
ری تریسینگ فعال باشه بازی بالای ۱۰ گیگ vram نیاز داره
حیف این کارت که فدای محدودیت ۱۰ گیگ vram شد.

• Sad
Reactions: Taha75

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
ری تریسینگ فعال بوده؟
ری تریسینگ فعال باشه بازی بالای ۱۰ گیگ vram نیاز داره
حیف این کارت که فدای محدودیت ۱۰ گیگ vram شد.
مصرف vram هیچوقت به 9 گیگ نمیرسید داخل عکس هم مشخصه 8.7gb استفاده کرده
جاهای دیگه هم که چک میکردم حین بازی نهایت به 8.9gb میرسید fsr هم روشن بود(بازی از dlss پشتیبانی نمیکنه)

• Like

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,240
نام
یونس
مصرف vram هیچوقت به 9 گیگ نمیرسید داخل عکس هم مشخصه 8.7gb استفاده کرده
جاهای دیگه هم که چک میکردم حین بازی نهایت به 8.9gb میرسید fsr هم روشن بود(بازی از dlss پشتیبانی نمیکنه)
داداش به نظر میاد 4k بازی میکنی ، این بازی شدیدا سنگین هست و حتما آپدیت هاشو باید نصب کنی که پرفورمنس بهتر بشه
من نمی دونم پردازنده شما چیه و مدل پردازنده و گرافیک رو سرچ کنی یوتیوب می تونی ببینی حدودا چند فریم باید بگیری
بازی سنگین هست ولی 14 فریم دیگه عجیبه ی جای کار ایراد داره

• Like
Reactions: 8030v2 and Taha75

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
داداش به نظر میاد 4k بازی میکنی ، این بازی شدیدا سنگین هست و حتما آپدیت هاشو باید نصب کنی که پرفورمنس بهتر بشه
من نمی دونم پردازنده شما چیه و مدل پردازنده و گرافیک رو سرچ کنی یوتیوب می تونی ببینی حدودا چند فریم باید بگیری
بازی سنگین هست ولی 14 فریم دیگه عجیبه ی جای کار ایراد داره
درسته 4k هست ولی بازی رو همین سه شنبه گرفتم و پنجشنبه هم تموم شد آخرین آپدیتا رو داشت و نسخه deluxe بود
چیزی که متوجه شدم اینه بازی لیک گرافیک داشت مصرف gpu رو 100% بود ولی دمای کارت 55 درجه،البته مرحله tower شک کردم چون اونجا هم 14 15 فریم میداد از بازی خارج شدم دوباره اجرا کردم فریم اومد رو حالت نرمال(خودم با riva tuner رو 50 قفل کردم فریم رو چون نیازی به 60 فریم ندیدم)

• Sad

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
واقعا بازی زیبا و دلنشینی هست . اتمسفر و فضاسازی عالی دارد . امیدوارم از دست بازی های وحشت بقا فضایی بیشتر ببینم .

سازندگانش دلسرد نشوند و با فیدبک های دریافتی سعی در رفع نواقص و بهبود آنها بربیایند

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
واقعا بازی زیبا و دلنشینی هست . اتمسفر و فضاسازی عالی دارد . امیدوارم از دست بازی های وحشت بقا فضایی بیشتر ببینم .

سازندگانش دلسرد نشوند و با فیدبک های دریافتی سعی در رفع نواقص و بهبود آنها بربیایند
گلن اسکافیلد استودیو رو ترک کرده یعنی ادامه ای در کار نخواهد بود هر چند همون dlc هم که دادن خواستن یه خداحافظی شرافتمندانه با ip داشته باشن و کارشون خیلی ارزش داشت
آپدیت هم از جولای ۲۰۲۳ به اینور هیچی نگرفته
پرونده بازی رو بستن

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
خبر اومده که اسکوفیلد برگشته به EA.
سرخط خبرها

الان که فکر میکنم به نظرم طراحی هسته بازی و چهارچوبی که داشت خیلی جذاب بود.
ولی به دست طراح گیم پلی و مراحل خیلی متوسطی اجرایی شد.
البته که نهایتا همه چی به پای اسکوفیلد نوشته شد ولی انصافا حقش نبود.

البته باید دید هدف از رفتنش به دایس چی بوده ولی حداقل امیدوارم دلیلش بازی دیگه ای غیر از مجموعه بتلفیلد باشه.

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
گلن اسکافیلد استودیو رو ترک کرده یعنی ادامه ای در کار نخواهد بود هر چند همون dlc هم که دادن خواستن یه خداحافظی شرافتمندانه با ip داشته باشن و کارشون خیلی ارزش داشت
آپدیت هم از جولای ۲۰۲۳ به اینور هیچی نگرفته
پرونده بازی رو بستن
100 حیف که اینجوری شد آخرش .

خیلی اتمسفر خوب و مرموزی داشت . داستان بازی هم گیرا بود فقط کاش فرصتی می دادند و شماره دوم با گیم پلی و لول دیزاین مراحل عمیق تر و اسلحه های متنوع تر . خیلی عالی می شد . قشنگ پتانسیل یک سه گانه رو به جلو رو داشت .

کلا بازی های وحشت بقا فضایی Cosmic Survival خیلی خوب هستند . مرموز و با کلی فضا برای پیاده سازی ایده های تخیلی

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
100 حیف که اینجوری شد آخرش .

خیلی اتمسفر خوب و مرموزی داشت . داستان بازی هم گیرا بود فقط کاش فرصتی می دادند و شماره دوم با گیم پلی و لول دیزاین مراحل عمیق تر و اسلحه های متنوع تر . خیلی عالی می شد . قشنگ پتانسیل یک سه گانه رو به جلو رو داشت .

کلا بازی های وحشت بقا فضایی Cosmic Survival خیلی خوب هستند . مرموز و با کلی فضا برای پیاده سازی ایده های تخیلی
آقا انگار خبراییه:D

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
حالا که بازی کرک شد یه چند تا سایت نقد بازی و همین چند صفحه آخر این تاپیک رو مرور کردم،کمتر بازی یادم میاد که اینقدر نقد متضاد داشه باشه!!!
یکی میگه یکی از بهترین بازیهای سالش بوده یکی دیگه میگه افتضاح به تمام معنا!!..قسمت جالبش هم اینه که یکی در میون نقدها مثبت و منفی هست،یعنی حتی کفه ترازو به سمت هیچ کدوم هم نیست!!

• Cool

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
حالا که بازی کرک شد یه چند تا سایت نقد بازی و همین چند صفحه آخر این تاپیک رو مرور کردم،کمتر بازی یادم میاد که اینقدر نقد متضاد داشه باشه!!!
یکی میگه یکی از بهترین بازیهای سالش بوده یکی دیگه میگه افتضاح به تمام معنا!!..قسمت جالبش هم اینه که یکی در میون نقدها مثبت و منفی هست،یعنی حتی کفه ترازو به سمت هیچ کدوم هم نیست!!
مطمئنا اونی که میگه بهترین بازی سالش بوده چند سالی بوده که هیچ بازیی رو انجام نداده یا اصلا پلیر این سبک نبوده.
بازی نهایتا متوسط رو به خوبه ، نمرش هم 7 تا 7.5 نهایتا.

گرافیک ، انیمیشن ، صداگذاری شماره یکه کارشون ، حرف نداره.
ولی بخش مبارزات ، هوش مصنوعی دشمن ها ، تنوع اونها ، طراحی مراحل ، نحوه روایت ، سیستم پیشرفت اسلحه ها و ... همشون یا در عین جذاب بودن به نوعی ناقص هستن و خوب پرداخت نهایی نشدن یا به کل ضعیفن و خیلی مبتدیانه طراحی شدن.

اصلا انگار تیم سازنده بالانس نبوده ، خروجی کارشون اون بخشهایی رو که فوق العاده کار کردن رو با خاک یکسان کرد.
=====
اما خب حالا که رایگانه.
حتما بازی کن.
قطعا ارزش یک بار بازی کردن رو داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر