franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
اولين تريلر سريال penguin هم اومد.
چيز خاصى نشون نداد ولى دارك و خشن به نظر ميرسه كه قاعدتا بايدم اينطور باشه.
حداقل تو تريلر چقد پنگوئن وايب تونى سوپرانو طور ميداد.
فقط اميدوارم نخوان ازش ضد قهرمان بسازن!
اينا بايد هميشه ويلين بمونن.

كلا بت من ٢٠٢٢ شايد يكى از بهترين و وفادار ترين بت من ها به كميك هاش بود و واقعا بت من توش همون بهترين كاراگاه دنيا بود (بهتر از بت مناى نولان) و احتمالا اسپين آف خوبى بايد بشه سريال.
كلا دنياى سينمايي اين بت من خيلى پتانسيل داره.
مشکل من با بتمن ۲۰۲۲ این بود که بتمن رسماً توش ابله بود! مثلاً قرار بود بهترین کارآگاه دنیا باشه، ولی سر معماهای ساده هم حتی گوزپیچ میشد. ریدلر هم که کلا هرکاری دوست داشت طبق برنامه ی خودش پیش برد تا آخر!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
اولين تريلر سريال penguin هم اومد.
چيز خاصى نشون نداد ولى دارك و خشن به نظر ميرسه كه قاعدتا بايدم اينطور باشه.
حداقل تو تريلر چقد پنگوئن وايب تونى سوپرانو طور ميداد.
فقط اميدوارم نخوان ازش ضد قهرمان بسازن!
اينا بايد هميشه ويلين بمونن.

كلا بت من ٢٠٢٢ شايد يكى از بهترين و وفادار ترين بت من ها به كميك هاش بود و واقعا بت من توش همون بهترين كاراگاه دنيا بود (بهتر از بت مناى نولان) و احتمالا اسپين آف خوبى بايد بشه سريال.
كلا دنياى سينمايي اين بت من خيلى پتانسيل داره.
سریال پنگوئن ساخته شده که ما Cobblepot رو به عنوان آنتی‌هیرو بهش نگاه کنیم؛ قانون نانوشته‌ای نیست که هیچ ویلینی نمی‌تونه آنتی‌هیرو بشه؛ هارلی کویین به خوبی در انیمیشن سریالی به همین نام شد و تل‌تیل گیمز یک رویکرد متفاوتی از «جوکر» در بازی Batman: Telltale Game - The Enemy Within به نمایش گذاشت.

بتمن 2022 منو یاد Arkham Origins می‌انداخت؛ یک بروس وین/بتمن جوان، خشمگین و کمی آماتور؛ انتظار نداشتم تو اون فیلم بشه «شرلوک هلمز» بندیکت کامبربنچ؛ به نظرم مت ریوز تو فیلم دوم غوغا می‌کنه!

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
قسمت اول 3 Body Problem به شدت برام ناامید کننده بود.
خط اصلی داستان چیز چندان پیچده‌ای نیست که بشه توش تر اساسی زد.
غربی شدن داستان قابل درک بود اما تصویری که از فارغ التحصیلان دانشگاهی نشون میده فرقی با کافه‌دارها نداره.
به نظر میاد اسپانسر سریال هم تولید کننده‌های سیگار باشن.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
عجب چیزیه دمشون گرم امیدوارم زیرنویس فارسی براش بیاد
تاریخ اکران کی هست؟
به نظر ۳۰ قسمت باشه و واسه رمضان داره هر شب پخش میشه تو مصر، در مورد زیرنویس و پخشش هم که بچه ها گفتن.

• Like
Reactions: SiminSecret

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
IMG_20240324_120527_944.jpg
دوستان سریال الحشاشین تولید مصر رو به هیچ وجه از دست ندید . خصوصا اگه مثل من عاشق تاریخ ایران ٬ خاورمیانه و Assassin's Creed هستید .
هرچی یوبیسافت در نشون دادن واقعیات و ریشه های این فرقه کم کاری کرده اینجا جبران میشه .
فضا سازی و موزیک نمیشه گفت پرفکته اما خیلی خوبه
تو همون اتمسفر Assassin's Creed 1 , origins و Mirage هست. لوکیشن‌های زیادی مثل قلعه الموت ، اصفهان و سمرقند دوران سلجوقی ، بغداد ، قاهره و ... توش وجود دارن که دیدنشون خالی از لطف نیست .

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,770
نام
Masoud
View attachment 332433
دوستان سریال الحشاشین تولید مصر رو به هیچ وجه از دست ندید . خصوصا اگه مثل من عاشق تاریخ ایران ٬ خاورمیانه و Assassin's Creed هستید .
هرچی یوبیسافت در نشون دادن واقعیات و ریشه های این فرقه کم کاری کرده اینجا جبران میشه .
تو همون اتمسفر Assassin's Creed 1 , origins و Mirage هست. لوکیشن‌های زیادی مثل قلعه الموت ، اصفهان و سمرقند دوران سلجوقی ، بغداد ، قاهره و ... توش وجود دارن که دیدنشون خالی از لطف نیست .
داداش لینک دانلود ازش داری؟

• Like
Reactions: J. Constantine

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
View attachment 332433
فقط حیف که یک نفر توش فارسی صحبت نمیکنه! یعنی در دورانی که سریال نشون میده، همه ایران به زبان عربی صحبت میکنن؟؟؟

آوا مووی داره سریال رو

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
من تو تلگرام سرچ کردم یه کانال بود فقط سه قسمتشو گذاشته بود الان دارم قسمت چهارم شو از زردفیلم دانلود میکنم اما مطمئن نیستم بدون سانسوره یا نه البته چیز خاصی برای سانسور نداره .
فقط حیف که یک نفر توش فارسی صحبت نمیکنه! یعنی در دورانی که سریال نشون میده، همه ایران به زبان عربی صحبت میکنن؟؟؟
آره متاسفانه همه زبانشون عربیه . فقط تو قسمت سوم آخرش حسن صباح یه جمله فارسی رو داره بصورت امری میگه که بازم مشکل نحوه ادا کردن داره

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
من تو تلگرام سرچ کردم یه کانال بود فقط سه قسمتشو گذاشته بود الان دارم قسمت چهارم شو از زردفیلم دانلود میکنم اما مطمئن نیستم بدون سانسوره یا نه البته چیز خاصی برای سانسور نداره .

آره متاسفانه همه زبانشون عربیه . فقط تو قسمت سوم آخرش حسن صباح یه جمله فارسی رو داره بصورت امری میگه که بازم مشکل نحوه ادا کردن داره
دانلود سریال El Hashaashun (The Assassins)
لینک 8 قسمت

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید

آوا مووی داره سریال رو
دوران سلجوقیان دوران شروع شکوفایی زبان پارسی هست اینکه توی فیلم فارسی حرف نمیزنن بخاطر اینه که سریال محصول کشور مصر هست

ولی تا به حال هیچ سریالی اینقدر خوب حال و هوای دوران سلجوقیان و حکومت فاطمیون رو نمایش نداده واقعا دارم ازش لذت میبرم اینا کارهایی هست که توی کشور خودمون باید انجام میشد ولی متاسفانه به جاش چیزای دیگه پخش میشه

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,796
نام
شیخ صدرا

آوا مووی داره سریال رو

مگه مختار و امام على كه ما ساختيم توش عربى كسى حرف ميزد؟ محصول كشور عربيه ديگه

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,948
این سریال رو هنوز ندیدم ولی دلیل اینکه مصری ها اومدن از حسن صباح ایرانی سریال ساختن اینکه حسن صباح دوباری اومد مصر و یکسری داستان ها و رفقایی تو مصر داشته تو بازه های تاریخی مختلف و حالا مصری ها از همین موضوع احتمالا استفاده کردند که از حسن صباح و حشاشین ها سریال تاریخی بسازن که باعث فخرشون بشه، مصری که خودش تاریخ غنی داره

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
قسمت اول 3 Body Problem به شدت برام ناامید کننده بود.
خط اصلی داستان چیز چندان پیچده‌ای نیست که بشه توش تر اساسی زد.
غربی شدن داستان قابل درک بود اما تصویری که از فارغ التحصیلان دانشگاهی نشون میده فرقی با کافه‌دارها نداره.
به نظر میاد اسپانسر سریال هم تولید کننده‌های سیگار باشن.
اتفاقا برامن همون سه قسمت اول خیلی پشم افکن بود!
ولی بعدش نمیدونم چرا تبدیل شعرهای احساسی و عاشقی شد. دقیقا همون چیزی که سر دارک اومد‌‌‌...
همش ناله همش ناله :-&
اون نیروی مرموز رو ول کردن چسبیدن سر اینکه فلانی خاطرخواه فلانیه روش نمیشه بش بگه...
جدا ازین بعضی چیزا اینقدر بی معنی بود که آدم میخواد سرش رو بکوبه یه جایی :|
به طرف یه مقامی میدن میگن تمام منابع هم در اختیارته بعد اونم میگه اصلا کسی ازم نظرمو خواست؟! من نوموخوام:|
خب چرا نباید بخواد؟ این چ.سبازی ها یعنی چی؟
طرف رو به موت هست واسه یه آزمایش باهاش به توافق میرسن ۳۹ برگه رو امضا میکنه میرسه به آخری نوشته پیمان وفاداری به بشریت...میگه من اینو امضا نمیکنم بعدش کلی چ.سناله فلسفی بلغور میکنه...:-&
خداااااایاااااا
به طرف میگن اونا الان دنبالتن بری بیرون پاره میشی...طرفم قبول نمیکنه میره بیرون دهنش ....
بعد رو تخت ییمارستان میگه اونی که بهش شلیک کرد رو بیارید میخوام باهاش تنها باشم..!!

• Like
Reactions: ( Layken )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر