امتیازهای Dragon's Dogma 2

پیش بینی نمرات بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    66
  • نظرسنجی بسته شده است .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
نگاه دارید بحث شروع می کنیدها
قبول کنید بازی یه شاهکاریه با مشکلات فنی و منو اذیت نکنید :D

بازی قطعا گوتی نمیشه و در اون حد و اندازه ها نیست و حاضرم همین جا در پیشگاه بچه های سایت یه ۵۰ دلاری حالا نه یه ۲۰ دلاری psn باهات شرط ببندم.همین الان ۳ ماه از سال گذشته کلی بازی بهتر ازش اومده و خودت بهتر میدونی هنوز کلی بازی انونس نشده برای اخر ۲۰۲۴ هم داریم .

بازی بهتر ازش شاید اومده باشه
بازی خیییلی بهتر؟ نه واقعا :D

اگه آلن ویک 2 و هورایزن با همین متا میتونن کلی گوتی ببرن تو سال خودشون. اینم میتونه. مثل همون بازی ها مخاطب خودشو داره و نقدها رو هم بخونی این رو ثابت می کنه
حالا نمیخواد 20 دلار شرط ببندی که بازی سوگلی تون ببره یا بازی سوگلی من. ارزش نداره
در کل گوتی خیلی ارزش نداره
مهم اینه که این بازی باید شاهکار می شد که شده :>

اینایی که میگم منظورم این نیست که بازی بدی باشه ولی اصلا در حد و اندازه گوتی کانتندر نیستB-)

یعنی میگی نامزد بهترین بازی سال نمیشه؟ :-?
با این متا؟

سطح تلاش تون برای Downplay کردن کیفیت این بازی ستودنیه :>

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
نگاه دارید بحث شروع می کنیدها
قبول کنید بازی یه شاهکاریه با مشکلات فنی و منو اذیت نکنید :D

بازی بهتر ازش شاید اومده باشه
بازی خیییلی بهتر؟ نه واقعا :D

اگه آلن ویک 2 و هورایزن با همین متا میتونن کلی گوتی ببرن تو سال خودشون. اینم میتونه. مثل همون بازی ها مخاطب خودشو داره و نقدها رو هم بخونی این رو ثابت می کنه
حالا نمیخواد 20 دلار شرط ببندی که بازی سوگلی تون ببره یا بازی سوگلی من. ارزش نداره
در کل گوتی خیلی ارزش نداره
مهم اینه که این بازی باید شاهکار می شد که شده :>

یعنی میگی نامزد بهترین بازی سال نمیشه؟ :-?
با این متا؟

سطح تلاش تون برای Downplay کردن کیفیت این بازی ستودنیه :>
اون که صد در صد من از خدامه یه بازی انحصاری سونی گوتی ببره.
در مورد نامزد شدنش نمیدونم بستگی به ادامه سال و بقیه بازی ها داره فعلا که از ۶ تا نامزد یکیشو ریبرث قرق کرده .اگه فقط به نمره هم نگاه کنی الان پرسونا ۳ ریمیک و یاکوزا ۸ و تکن ۸ متای بالاتری ازش دارن

• Like
Reactions: Dante _Sparda

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,931
من که کلا با این IP بیگانه ام:D
ولی یه چیزی که توجهمو جلب کرده آمیختن اون جو دارک نقش آفرینی های غربی با اون ببر گوگولی و ریسهاییه که تو بازیهای ژاپنی یافت میشن:D

اگه هم FF VII گوتی نشه کلا خوب نیست، سوای فن بازی اسکوئر باید جون تازه ای بگیره و انگیزه پیدا کنه که میتونه بازی AAA بسازه، کپکام که قبلا با ریمیک RE ها این مرحله رو رد کرده واجب نیست بازیش گوتی شه

حتی پرسونا3 هم که الان دارم میرم و میبینم حقش 89 نیست و بالاتره به نظرم باید وایسته کنار FF VII گوتی شه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
اگه هم FF VII گوتی نشه کلا خوب نیست، سوای فن بازی اسکوئر باید جون تازه ای بگیره و انگیزه پیدا کنه که میتونه بازی AAA بسازه، کپکام که قبلا با ریمیک RE ها این مرحله رو رد کرده واجب نیست بازیش گوتی شه

حتی پرسونا3 هم که الان دارم میرم و میبینم حقش 89 نیست و بالاتره به نظرم باید وایسته کنار FF VII گوتی شه.
به نظرم الان زوده برای گوتی دونستن FF VII.
پارسال همین موقعها خودم معتقد بودم که زلدا گوتی میشه با اینکه ساعتها ارلی اکسس BG3 رو بازی کرده بودم.
تا اینکه کامل منتشر شد و اکتهای دیگش اضافه شد و نتیجه شد اون.

الان هنوز چهار ماهه اول هم تموم نشده ، به نظرم خیلی جا داره که حتی یک عنوان جدید معرفی بشه و بعد هم منتشر و جوایز آخر سال رو درو کنه.

تا حالا رقابت بین Infinite Wealth , FF VII و DD2عه.
ببینیم چی اضافه میشه در ادامه.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من نمرات بازی رو که دیدم خیلی خوشحال شدم چون هر ویدیویی از بازی میدیدم کیف میکردم و یجورایی شک داشتم بازی اینقدر که نشون میده خوب باشه که خداروشکر هست منتها اینکه بازی اسب نداره(:D و یا هر وسیله نقلیه ای) کمی تو ذوقم خورده. یعنی به خودم میگم نقشه به این بزرگی خیلی ضدحاله با اسبی چیزی توش چهارنعل نتازی و پیاده همه ی مسیرها رو گز کنی! یجورایی فکر میکنم احساس محدودیت به ادم بده چون منطقا یک مسیر طولانی ادم دوست داره از یک وسیله ی نقلیه استفاده کنه ( یه مثالش سیاره گردی تو استارفیلد بود که داشتن وسیله ی نقلیه خیلی حس میشد یا ویچر که توی قسمت سوم بخاطر وسعت نقشه اسب اضافه شد و چقدر اسب سواری حال میداد). بهرحال با تمام اینها چون نمرات بازی خوب شده و تعریف داره میشه از بازی و مدتها بود یه rpg تو این فضاسازی بازی نکردم حتما سراغ بازی میرم و امیدوارم نظرم راجع به بودن اسب تو بازی اشتباه باشه :D

• Like
Reactions: tboy2022

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,382
نام
محمد
من نمرات بازی رو که دیدم خیلی خوشحال شدم چون هر ویدیویی از بازی میدیدم کیف میکردم و یجورایی شک داشتم بازی اینقدر که نشون میده خوب باشه که خداروشکر هست منتها اینکه بازی اسب نداره(:D و یا هر وسیله نقلیه ای) کمی تو ذوقم خورده. یعنی به خودم میگم نقشه به این بزرگی خیلی ضدحاله با اسبی چیزی توش چهارنعل نتازی و پیاده همه ی مسیرها رو گز کنی! یجورایی فکر میکنم احساس محدودیت به ادم بده چون منطقا یک مسیر طولانی ادم دوست داره از یک وسیله ی نقلیه استفاده کنه ( یه مثالش سیاره گردی تو استارفیلد بود که داشتن وسیله ی نقلیه خیلی حس میشد یا ویچر که توی قسمت سوم بخاطر وسعت نقشه اسب اضافه شد و چقدر اسب سواری حال میداد). بهرحال با تمام اینها چون نمرات بازی خوب شده و تعریف داره میشه از بازی و مدتها بود یه rpg تو این فضاسازی بازی نکردم حتما سراغ بازی میرم و امیدوارم نظرم راجع به بودن اسب تو بازی اشتباه باشه :D
اگر واقعا در هر مسیر اتفاقای رندوم و متفاوت زیاد داشته باشه، من این مدل اوپن ورلد رو میپسندم.

• Like
Reactions: Z-fan and stanley

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
اینو اضافه کنم که بازی فست ترول داره فقط خیلی محدوده استفاده ازش، توی شهرا هم میتونید از این درشکه ها استفاده کنید برای جبجای البته منظور شمارو میفهمم میخواین توی اوپن ورلد بشه از مانت استفاده کرد برای سریعتر اکسپلور کردن و جابجای ولی تاجای که میدونم نداشتن مانت تجربه گشتن تو محیط رو خراب نکرده بلکه ظاهرا طبق گفته ی بقیه بهترشم کرده

• Like
Reactions: Rohshen and stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اگر واقعا در هر مسیر اتفاقای رندوم و متفاوت زیاد داشته باشه، من این مدل اوپن ورلد رو میپسندم.
شما گاهی دوست داری مثلا یک مسیری رو طی کنی و حالو حوصله ی ساید کوئست رو نداری. یا اینکه مثلا یه point of interest مد نظرته که اونطرف نقشه است و فقط میخوای از جایی که هستی به اون نقطه برسی. موضوع بعدی اینه که شما یک مسیری رو ممکنه چندین بار طی کنی و بازی هر بار نمیتونه برات توی اون مسیر اتفاقای رندوم بچینه.
اینو اضافه کنم که بازی فست ترول داره فقط خیلی محدوده استفاده ازش، توی شهرا هم میتونید از این درشکه ها استفاده کنید برای جبجای البته منظور شمارو میفهمم میخواین توی اوپن ورلد بشه از مانت استفاده کرد برای سریعتر اکسپلور کردن و جابجای ولی تاجای که میدونم نداشتن مانت تجربه گشتن تو محیط رو خراب نکرده بلکه ظاهرا طبق گفته ی بقیه بهترشم کرده
دقیقا برای سریع تر اکسپلور کردن و وقتی یک محیط بزرگی جلو شماست قاعدتا حس خوبی نمیده پیاده بشینی محیط رو بگردی یا جابه جا بشی.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
شما گاهی دوست داری مثلا یک مسیری رو طی کنی و حالو حوصله ی ساید کوئست رو نداری. یا اینکه مثلا یه point of interest مد نظرته که اونطرف نقشه است و فقط میخوای از جایی که هستی به اون نقطه برسی. موضوع بعدی اینه که شما یک مسیری رو ممکنه چندین بار طی کنی و بازی هر بار نمیتونه برات توی اون مسیر اتفاقای رندوم بچینه.

دقیقا برای سریع تر اکسپلور کردن و وقتی یک محیط بزرگی جلو شماست قاعدتا حس خوبی نمیده پیاده بشینی محیط رو بگردی یا جابه جا بشی.
خب اونموقع میتونی تلپورت کنی.
نقاط تلپورت رو خودت تعیین میکنی ، تو قبلی تا 10 تا میشد تو مپ مشخص کرد.
اینجا رو هنوز نمیدونم.
بعدش نیاز به یک آیتم یک بار مصرف داری که با هر بار تلپورت میسوزه و باید دوباره بخری یا پیدا کنی.

دقیقا یادمه وقتی نقاط تلپورت رو تو نسخه قبل مشخص کردم دیگه واقعا حتی به ذهنم خطور نکرد که نیاز به اسب و... دارم.

این مکانیک جزوی از روند بازیه که حولش ساخته شده.
یکی از دلایل نبود سوارکاری وجود همین مکانیکه که از نسخه قبل اومده.

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,477

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
اگه ubisoft یا ea بود ادم دلش نمیسوخت ولی خدایی برای capcom قفله بازی های قبلیش موقع ریلیز همه خوب بودن .
من اکثر نقدهای پلیرها رو که میخونم مشکل اصلی بهینه نبودنه.
در مورد mtx همه چی به راحتی تو خود بازی به دست میاد و حالت مثلا چاپیدن و... نداره.
نمره منفی به خاطر خریدهای درون برنامه ای دادن رو درک میکنم ولی از طرفی منصفانه هم نیست چون به راحتی میشه نادیدشون گرفت.

آپدیتهای پرفورمنس که بیاد میانگین به راحتی میاد روی very positive یا حتی بالاتر.
تو استیم این روال بازیهای خوبیه که مشکلات بهینه نبودن دارن.

من فکر کنم تو همین چند روز آینده میانگین نقدها بره روی very positive اون هم حتی بدون آپدیت و...

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
چون بحث تلپورته یه نکته ای رو اضافه کنم. در بازی قبلی تلپورت نامحدود هم داشتیم که نیاز نباشه هر بار بخریم و میشد به دفعات نامحدود استفاده کرد. اسم ایتم Eternal Ferrystone بود. فقط قضیه اینه که از اول در بازی نبود و بعدا با اکسپنشن به بازی اضافه شد. حالا اینجا هم اگر از اول بازی نباشه احتمالا بعدا به بازی اضافه میشه.

ادیت: الان یوزر اسکورهای استیم رو دیدم. چه فاجعه ای شده. کپکام ظاهرا گند اساسی زده. حریص بودن بیش از حد ناشر باعث شده که نشه کاراکتر جدید ساخت و باید با پول واقعی بخری. حیف این همه برای اومدن بازی مورد علاقه ات صبر کنی و اخرش یه افتضاح تمام عیار رو ببینی. این وسط با تصمیمات ناشر( کپکام) زحمت تیم سازنده هم به هدر رفته. واقعا حیف.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر