PlayStation Stellar Blade

سازنده
Shift UP
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,973
نام
نـــــــویـــــــــد
خب من سریع زدم دانلود و مقداری هم بازی کردم و بقیش واسه فردا :D
بهترین بخش دمو برای من موسیقیش بود که شدیدا حس و حال نیر داشت. خیلی خیلی لذتبخش بود. بعد متوجه شدم بخشی از موسیقی‌هارو همون بزرگوار ساخته. عجیب کمک کرده به بهتر شد فضای بازی. کامبت بازی خووبه. پرفکت پری و پرفکت داجش خیلی حال میده. کمبو زدنش خیلی میچسبه. سنگینی ضربات و برخوردشون به انمی کاملا حس میشه. تنوع انمی‌ها باید خیلی خوب بود با توجه به اون بخش Bestiary که داخل منو هستش. توی همین دمو ۵ مدل دیدم فعلا + مینی باسش. گرافیک بازی قابل قبوله. فریم ریت کاملا ثابته. صداگذاری خیلی خوبه. هم زبان کُره‌ای رو تست زدم هم انگلیسی. برای هر دو، لیپ سینک درست حسابی گذاشتن. اسکیل تری پر و پیمونی هم داره. این جایی که توش رست میکنی و بازیت سیو میشه و شاپ هم داره، خیلی باحال دراوردن. موزیک ملایمم میذاره قشنگ صفا میکنی. فست تراول بازی هم ازین تلفن عمومیاس :D در کل ترکیبی از نیر و دویل هستش به نظرم. حس و حال هر دوشون کاملا قابل مشاهدس داخل بازی و خیلی هم خووبه.

از زیبایی‌های خودشم که نیازی نیست چیزی بگم. برآمده و بَراق و لرزان :D جدی جدی بازی داره با همین فرمون ریلیز میشه اگه اتفاق خاصی نیفته. در کل به نظرم با یه HnS خوب طرفیم. تازه دمو رو تموم نکردم همچنان!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,973
نام
نـــــــویـــــــــد
احتمالا زودتر از زمان مشخص شده گذاشتنش رو استور برا همین برداشتنش ولی خب قطعا به زودی برمیگرده. حالا این راهم یه تستی بزنید. برید داخل PS App بازی رو سرچ کنید. ورژن ۷۰دلاری رو واستون میاره. بزنید روش ببینید گزینه دانلود دمو براتون میاد یا نه.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
احتمالا زودتر از زمان مشخص شده گذاشتنش رو استور برا همین برداشتنش ولی خب قطعا به زودی برمیگرده. حالا این راهم یه تستی بزنید. برید داخل PS App بازی رو سرچ کنید. ورژن ۷۰دلاری رو واستون میاره. بزنید روش ببینید گزینه دانلود دمو براتون میاد یا نه.
تست کردم هم توی App و هم استور خود کنسول .
فقط استاندارد و دلوکس رو میاره .

• Like
Reactions: NaViiDii

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,127
نام
آرمان
تست کردم هم توی App و هم استور خود کنسول .
فقط استاندارد و دلوکس رو میاره .
برای ما هم که دانلود کرده بودیم، دمو رو قفل کردن و دیگه نمیشه بازی کرد. نگرد فایده نداره دیگه :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,973
نام
نـــــــویـــــــــد
IMG_20240309_155210_360.jpg

اجازه بدید که نبخشمتون :D ولی جدی اینقدر بی در و پیکر شده که دمو بدون هماهنگی میاد رو استور؟!
به هر حال خطاب به کسانی که همچنان شک داشتن به بازی و فکر میکردن صرفا یه کلاهبرداری هستش با استفاده از اندام ایو، باید بگم که بازی پایه و اساس خیلی خوب و قوی داره و به شخصه خیلی بیشتر از قبل کنجکاو شدم برای بازی. یه چیز دیگم اضافه کنم، بازی خیلی خوب از هپتیک فیدبک استفاده کرده. تریگرا تا جایی که من بازی کردم استفاده‌ای نداشتن پس نمیدونم اونا چطوری باشن. پلتفرمینگ بازی هم ساده ولی قابل قبول بود. وقتی چست باز میکنید آیتمای رنگارنگ و گوگولی از توشون میریزن بیرون که خیلی حال میده :D در کل میتونم با اطمینان بیشتری بگم که هر کی پیش‌خریدش کرده پشیمون نخواهد شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر