PlayStation Returnal

سازنده
Housemarque
تاریخ انتشار
April 2021
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5

190579

u78T-LeA.png
lyq7ATEg.png Developed By

Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Shooter
Platform: PS5
Release Date: April 30, 2021

Returnal_2020_06-11-20_005.jpg Returnal_2020_06-11-20_004.jpg Returnal_2020_06-11-20_003.jpg Returnal_2020_06-11-20_002.jpg Returnal_2020_06-11-20_001.jpg EaQgBp7X0AM3Q-l.jpg EaQf8DKUEAANMBu.jpg
2020-06-14_194525.jpg 2020-06-14_192801.png
=======================================

آپدیت 3.0
Returnal: Ascension
Co-op Campaign + Tower of Sisyphus

Returnal-scaled.jpg

اضافه شدن قابلیت کوآپ دو نفره و امکان احیا کردن هم تیمی در حین مبارزه
In co-op, the game works in a similar fashion to single-player Returnal. However, if players get too far apart, they will be tethered back together. This is to ensure that the focus remains on cooperative gameplay and both players feel connected to the fates of each other. If one of the players is downed, there is still hope: the other one has the option to revive them. But be wary that this will require some time investment, and in the heat of battle you’ll need to be mindful of the myriad surrounding threats, lest you join your fallen comrade in oblivion.​
Endless Mode و صعود بی نهایت به مراحل بالاتر به همراه امکانات آرکید، رقابت امتیازی، لیدربورد و Multiplier
True to our arcade roots, the Tower of Sisyphus is effectively our Endless mode. Players will strive to ascend the Tower as high as possible – however, much like the tragic story of Sisyphus, there is no end to the climb and players are tragically destined to meet their demise as the mode gets increasingly harder.​
اضافه شدن محتوای داستانی جدید و پرداخت بیشتر به گذشته Selene
Aside from the new levels, our new Boss and some new items to discover, there is also entirely new narrative content to be explored in the Tower as well. I won’t spoil anything here, but players will get another small glimpse into Selene’s haunting past and gain further insight into her state of mind.​

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام و درود بر دوستان
اساتید من اون موقع بازی رو تموم کرده بودم،
چون پلت نکرده بودم دیروز دوباره بازی رو دانلود کردم، چون کنسول رو عوض کرده بودم هیچ سیوی نداشتم و از اول رفتم
حالا
تو یک روز تا بایوم 4 رفتم و باسش رو زدم،
حالا تو بایوم 5 گیر کردم، امروز از صبح دارم بازیش میکنم نتونستم به باسش برسم، چرا بایوم 5 اینقدر سخت هست، یا سخت شده؟ اون موقع یادم نبود این‌قدر سخت باشه
آیا با ابدیت ها سختش کردن یا همینطوری بود، هر چقدر هم فارم میکنم تو بایوم 4 به 5 که میرسم نمیتونم دووم بیارم، در حالی که 4 تا بایوم قبلی رو تو یه روز رفتم
واقعا کم آوردم تو بایوم 5، بیشتر از 20 بار رفتم ولی نتونستم حتی به باس برسم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
617
حالا تو بایوم 5 گیر کردم، امروز از صبح دارم بازیش میکنم نتونستم به باسش برسم، چرا بایوم 5 اینقدر سخت هست، یا سخت شده؟ اون موقع یادم نبود این‌قدر سخت باشه

biome 5 کلن سخته و سخت ترین دشمنا را داره عوضش باس نداره من با dreadbound یا elctro همیشه میرفتم . فکر نمیکنم ربطی به اپدیت داشته باشه

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام و درود بر دوستان
چون پلت نکرده بودم دیروز دوباره بازی رو دانلود کردم، چون کنسول رو عوض کرده بودم هیچ سیوی نداشتم و از اول رفتم
حالا
آیا با ابدیت ها سختش کردن یا همینطوری بود، هر چقدر هم فارم میکنم تو بایوم 4 به 5 که میرسم نمیتونم دووم بیارم، در حالی که 4 تا بایوم قبلی رو تو یه روز رفتم

بایوم 5 دوتا انمی اعصاب خورد کن داره.
من با کاربین یا hallowseeker میرفتم چون انتحاریا بدجور دمیج میدن یه اصلحه دقیق با fire rate خوب لازمه. فک کنم برای پلات هم 3 بار باسش رو با همین ها زدم.
البته قبلش کل 4 تا بایوم رو فارم میکردم البته باسشون رو نمیزدم

• Like
Reactions: Khashayar91

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
325
سلام و درود بر دوستان
حالا

اول فکر کردم اون بیوم زیر آب هست. چون اون واسه من خیلی سخت‌تر بود، کلا کند راه می‌ری و تیره و تاره. ولی بیوم برفی رو می‌گی. فکر کنم کلید می‌خواست اون بیوم و اگه درست یادم باشه، یکی از کلیدها پشت یه challenge room هست.
نمی‌دونم به کدوم سلاح بیشتر اخت گرفتی ولی Electropylon Driver به طرز عجیبی وپن خوبیه. من خودم اول اصلا ازش خوشم نیومد ولی وقتی اون proficiency رو بُردم بالا و آپگریدهای بهترش رو در طول مسیر می‌گرفتم، تعجب می‌کردم چرا اینقدر OP هست.
البته Hollowseeker هم باز با پروفشنی بالا و آپگریدهای بهتر، خیلی خفن دمیج می‌ده و می‌تونه burn کنه.
سعی کن از اون health pack ها هم ذخیره داشته باشی. از گرپلینگ هوک‌ها هم خیلی استفاده کن.

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام
دوستان من باس اخر بازی رو زدم، (بایوم6)، بعد پریدم پایین (ماشین هست) و بازی تموم شد و تیتراژ رو پخش کرد، حالا برگشتم به بازی و از بایوم 4 دوباره آورده،
رفتم خونه ی قدیمی هم خاموش بود چراغاش
حالا باید چیکار کنم، مگه بعد پایان همه ی بایوم ها در دست رس نیست، چرا از 4 میاره باز
کواپ رفتم بایوم اخر رو، نکنه باید تنها میرفتم
تو نقشه هم الان هیچ ابجکتی نیست که بگه کجا برو و چیکار کن
؟
تو سفینه هم یه دستگاه هست شبیه ماشین زمان ولی هیچ تعاملی نمیشه باهاش کرد

آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
سلام
دوستان من باس اخر بازی رو زدم، (بایوم6)، بعد پریدم پایین (ماشین هست) و بازی تموم شد و تیتراژ رو پخش کرد، حالا برگشتم به بازی و از بایوم 4 دوباره آورده،
رفتم خونه ی قدیمی هم خاموش بود چراغاش
حالا باید چیکار کنم، مگه بعد پایان همه ی بایوم ها در دست رس نیست، چرا از 4 میاره باز
کواپ رفتم بایوم اخر رو، نکنه باید تنها میرفتم
تو نقشه هم الان هیچ ابجکتی نیست که بگه کجا برو و چیکار کن
؟
تو سفینه هم یه دستگاه هست شبیه ماشین زمان ولی هیچ تعاملی نمیشه باهاش کرد
درود
اگر پایان وایت شدو رو میخوای بری بعد از زدن باس بایوم شش که زدیش و دیدن هوس سیکوئنس پنجم باید شش تا Sunface Fragment پیدا کنی داخل هر بایوم که جاشون هم رندوم هست وقتی پیداشون کردی به اون خونه میری و حالا چراغاش روشن هست و اخرین هوس سیکوئنس رو هم مشاهده میکنی و کلید ماشین رو دریافت میکنی که برای اون ماشین بعد از باس اخر هست
همین رندوم جنریت شدن ایتم هاش واقعا بد و وقت گیر هست مخصوصا برای تروفی past the ruins
رسما دهن من رو سرویس کرد :|

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
درود
اگر پایان وایت شدو رو میخوای بری بعد از زدن باس بایوم شش که زدیش و دیدن هوس سیکوئنس پنجم باید شش تا Sunface Fragment پیدا کنی داخل هر بایوم که جاشون هم رندوم هست وقتی پیداشون کردی به اون خونه میری و حالا چراغاش روشن هست و اخرین هوس سیکوئنس رو هم مشاهده میکنی و کلید ماشین رو دریافت میکنی که برای اون ماشین بعد از باس اخر هست
همین رندوم جنریت شدن ایتم هاش واقعا بد و وقت گیر هست مخصوصا برای تروفی past the ruins
رسما دهن من رو سرویس کرد :|
ممنون
مشکلم این بود ماشین زمان کار نمیکرد، باگ بود انگار، رفتم یه بار تاور برگشتم درست شد
حالا سه تا بایوم اول پیدا کردم sunface ها رو، حالا برم مال اکت 2 رو پیدا کنم،
ممنون از راهنماییت

• Like
Reactions: db07

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
الان فقط 4 تا تروفی مال 4 تا بایوم اخری مونده که کامل بگردم و کالکتیبل هاش رو جمع کنم

• Like
Reactions: NaViiDii

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
ای خدا
گیر سه تا CIPHER هستم برا پلات ( علامت قرمز تو دیوار ها)
دوتا تو بایوم 2، یکی تو بایوم 5، چرا نمیده اخه، هرکدوم رو 10 بار رفتم ولی نمیتونم پیدا کنم،
کار خواصی باید بکنم،

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
ای خدا
گیر سه تا CIPHER هستم برا پلات ( علامت قرمز تو دیوار ها)
دوتا تو بایوم 2، یکی تو بایوم 5، چرا نمیده اخه، هرکدوم رو 10 بار رفتم ولی نمیتونم پیدا کنم،
کار خواصی باید بکنم،

من سر دونه اخریش قشنگ چند روز الاف شدم
کار خاصی نمیخواد,باید همینجور ادامه بدی به جستجو تا جنریت بشن
یوتیوب هم جاهایی که جنریت میشن رو ی نیگا بنداز
گفتم که وقت گیر هست این تروفیش

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
من سر دونه اخریش قشنگ چند روز الاف شدم
کار خاصی نمیخواد,باید همینجور ادامه بدی به جستجو تا جنریت بشن
یوتیوب هم جاهایی که جنریت میشن رو ی نیگا بنداز
گفتم که وقت گیر هست این تروفیش
سلام و درود
ممنون،
اخه نمیدونم کدوم مونده اخه،
حالا تو اکتیویتی کارت ها نوشته مثلا پارت 12 مونده، تو راهنما ها معلوم هست کدومه دیگه پس،
البته بازی لذت بخشه و حال میده

• Like
Reactions: db07

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
اقا امروز میخواستم الن ویک دو بازی کنم دیدم ۵ گیگ اپدیت داره رفتم سراغ ریرنال ، من الان کل مپ رو پاکسازی کردم و رسیدم ب اون در بزرگ اخر بازی ولی کلید ندارم ک بازش کنم ، ازین کلیدها باید از کجا بیارم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر