سرخط خبرها

fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
694
بعد 4 سال از ریلیز فاینال 7 آپدیت گرفته برا این

View attachment 330286

‘Final Fantasy VII: Remake’ Adds Black Shirt To Tifa To Minimize Cleavage Four Years After Game Was Released

اون لباس سیاه رو ببین. تازه مثل اینکه دیالوگ آخرشم تغییر دادن.

View attachment 330287View attachment 330288

این رو هم اضافه کنم مادشو دادن توی nexusmods که سانسورو برداره بعد چن روز بعد ماد رو ریپورت کردن ماد حذف شده

کسی هم نگه فمینیست از مرد ها متنفر نیست چرا هست کتابشم نوشتن

1709472219305.png

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,455
نام
مسلم
رد توییت های قدیمی بنیانگذار SweetBaby Inc رو زدن . طرف نژادپرسته منتها از نوع هیت ورزی با درجه بالا به مردهای سفید پوست

View attachment 330268

ضمنا مشاوره SweetBaby Inc به بازی Fable جدید هم تایید شده

View attachment 330266

View attachment 330267
اینجور که من مقایسه کردم، فکر میکنم سرویس های مختلف دارن، مثلا آلن ویک ۲ سرویس برنزی گرفته بوده و نهایت دو تا کاراکتر رنگین پوست داره ولی فیبل آخری سرویس الماس، قشنگ با بولدزر از روش رد شدن :-"

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,469
اولا این که چه اسم داغون و کریپی داره،

بعد اینکه حالا این شرکت ها که بازی ها رو میدن به شرکت sweet baby که چی بشه ؟در قبال‌ش پولی میدن
در قبالش یه شاخص به نام ESG هست که امتیازش بالا میره براشون.
حالا اگر این امتیاز ESG بالا بره صندوق های سرمایه گذاری کلفتی میان براشون سرمایه گذاری میکنند. ضمنا تو کامیونیتی فمن ها و LGBTQ براشون تبلیغات میشه و مزایای دیگه. اگر هم ESG منفی بشه تبلیغات منفی زیادی براشون میشه و از مزایای مالی برخوردار نمیشن .
مثلا همین استلاربلید اگه یک عنوان غربی بود صدها برابر بیشتر از الان میکوبیدنش.

یکی از شرکت های گنده ای که فعلا دم به تله اینها نداده راکستار گیمز هست که امیدوارم در ادامه هم هیچ وقت سمت اینها نره. تا وقتی سم هاوسر هست مطمئنم چیزی جز انگشت مبارک راکستار نصیبشون نمیشه.
از طرفی مطمئنم حسابی داستان داریم با GTA 6 چون شک ندارم محتوایی داره که اینهارو بسیار عصبانی میکنه و خیلی براش تبلیغات منفی میکنند ولی خب انقدر مردم برای GTA6 هیجان دارند که تاثیری نخواهد داشت

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
در مورد این نهضت عنترسازی قیافه کرکترا، تو فروم Resetera یه تاپیکی هست که من خیلی بهش سر میزنم و مشتری دائم شدم :D هر چیزی که اینا میان از ظاهر و پوشش شخصیت‌هاش انتقاد میکنن رو میزارم تو لیست خرید :D واقعا خیلی تاپیک مفیدیه و بازیای خفن زیادی داخلش کشف کردم :D
جدیدا هم ریختن سر FF VII Rebirth و دارن شدیدا میکوبنش! مثلا یکیشون اینو گذاشته و کاملا جدی گفته که ای کاش Tifa تو بازی این شکلی بود =)) :

یه نفر هم تو توییتر اینو گذاشته بود و اینا هم چند روز بود تریگر شده بودن و حرص میخوردن :)):

2024-03-03_175559.jpg

کلا پیشنهاد میکنم هر از گاهی به تاپیکشون سر بزنید، کلی شاد میشید :D مخصوصا با توجه به اینکه Stellar Blade هم داره میاد، قطعا فضای لذت‌بخشی درست میشه :D

Why women criticise sexualised character designs | OT3 | "make her look more...corpulent, more stuffed where the eyes can't escape." OT

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
این غربی ها هم از دنیا عقبن ها...:D
صدا سیما خیلی سال پیش برا کرکتر های فیلم ها لباس و یقه سیاه درست میکرد:))
یا یهو یه آباژور میذاشت کلا طرف رو میپوشوند
چقدر حرص میخوردم از این گندکاری هاشون
حس میکنم یه روند full circle عجیبی رو داریم طی میکنیم
ما داریم میریم اون سمت
اونا میان اینور:D
تعادل هم که اخ عه دیگه به هر حال نمیشه انگار وسط طیف بود

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
883
الان داشتم هورایزون بازی می‌کردم یه ماموریت سم رفتم که دقیقا یاد این تاپیک افتادم یه زن با تیپ شخمی نشسته (رفیق الوی) بعد یه مرد که درست مثل عمو جانی داره با چاقو ور میره این زن به عمو جانی میگه اعصابم خراب نکن بیام ... یعنی فکر کنید یه زن یه مرد غول جوری تهدید میکنه انگار مثلا گربه ببر تهدید کنه و مرده از ترس میرینه به خودش چاقو میذاره کنار یکم جلوتر هم به مرده میگه خوک خدایی اینا چیه اینا میسازن کسی ۲۰ سال دیگه این گیمارو بره پشماش فر میخوره !

Rodan

کاربر سایت
May 26, 2022
314
View attachment 330284

مدلی که انتخاب کردن واقعا قشنگه ولی متاسفانه به خاطر تاثیرات sweet baby میان و خرابش میکنن.
وقتی سارا باند میشه رییس ایکس باکس، چه انتظاری داری.... همه بازیاشون اینجوری میشن، مطمئن باش

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,584
هیچوقت این فمنیست ها و lgtb رو درک نکردم. حالا فمینیست که تکلیفش معلومه دیوونه هستند ولی انقدر lgtb رو تو چشم کردن که درک نمیکنم. اوکی به جنس موافق علاقه دارید قبوله حالا ما باید چی کار کنیم؟ برید تو خونه و زندگیتون چیز هم بزارید ولی دست از سر ملت دنیا بردارید. هر جا یه بازی و فیلم و سریال میبینیم یه شخصیت از اینا باید یه جایی باشه. :|

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,872
نام
شیخ صدرا
دنیا هزاران سال یه چیزی میدونسته که به خانوما تو مسائل کلان میدون نمیداده :D
من خودم این مساله رو دوران دانشجویی تو بخش زنان و زایمان که عمدتا همه خانوم بودن متوجه شدم که کار و ومسئولیت و تصمیم گیری دستشون بیفته چقد همه چی رو میتونن بهم بریزن و سمی کنن.

حالا ما هیچی، از سامورایی ها خجالت نکشیدن؟:D

متاسفانه مثل اینکه تو ژاپن از قدیم به خصوص بین همین سامورایی ها و راهبای بودایی حتی خیلی رایج بوده ولی خب به شکل مرد بالغ و پسر نوجوان :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر