خبر رسمی بازیهای استارفیلد، Hi-Fi Rush و Sea of Thieves برای PLAYSTATION 5 عرضه خواهند شد

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
سوالی که هیچ وقت جواب داده نمیشه چرا اسپنسر اخراج نمیشه؟
نادلا پسرش گویا معلوله و اسپنسر بخاطر پسر نادلا دستور داد که کنترلر مخصوص معلولین بسازن

به جد از اقدامات تحسین برانگیز مایکرو بود البته

*Cyberman

کاربر سایت
May 23, 2021
168
راست می گن خب! نه کسی جعبه می خره، نه جعبه هایی که رو دستشون مونده فروش می ره :D چون هیچ چیز برای از دس دادن ندارن برای همین جعبه دیگه همه چیز نیست! این فرمایشات صرفا در راستای قانع کردن خودشون مثل همیشست، وگرنه لپ مطلب رو یکی از بی طرف ها در صفحات قبل گفت :D
اون موقع که من این حرف رو زدم اخبار میومد که قراره ایندیانا جونز هلبلید استارفیلد حتی هیلو گیرز و فورتزا بیاد برای پلی استیشن و قرار xbox دیگه تولید نشه و صرفا ناشر بشه اما بعدش با فشار هوادارا که انتقاد شدید کردن مثل خودم که همینجا صریح ترین انتقادا رو کردم (نمونش همین پستی که نقل قول کردی) باعث شد دست اسپنسر پر بشه برای اینکه جلوی سهامدارا در بیاد و مجابشون کنه xbox تولید بشه که خبرشم اومد و همین طور نزاره AAA های اصلی بیان واسه ps
بعدشم همون کسی که اولین نفر گفته بود استارفیلد میخواد بیاد حرفشو پس گرفت معلوم شد از این خبرا نیست چه برسه به این که هیلو و گیرز و فورتزا بخواد بیاد برای ps
پس خیال ما هوادارا راحت شد
چیزی که قرار بیاد بازی های AA مثل های فای راش که چیز عجیب و بدی نیست
یا بازی های اکتی مثل کال او ‌که از همون اول گفتن تا ۱۰ سال میاد برای ps

بعدشم اینکه به من گفتی بی طرف شما از من یک پست بیار که من گفتم بیطرفم همیشه با افتخار گفتم طرفدار کنسول xbox هستم من جزو فن های خجالتی نیستم
دلایل خودمم دارم براش
xbox اکثرا کنسولش کیفیت ساخت بالاتری داشته نسبت به ps
طراحی زیبا تر و با دوام تر
احترام میزاره به کامیونیتیش همین گیم پد ش رو ببین ادم دست میگییره کیفیتش حس میکنه برخلاف ps که پلاستیک بازیافتی تحویل مشتریش میده و سریع هم خراب میشه گیم پدش مثل مشکل دریفت و ....
فقط بسته بندی xbox رو با بسته بندی ps مقایسه کنید هرکی انباکس کرده باش میفهمه xbox چه قد شیک و تر تمیز بسته بندی میشه در مقابل ps شلخته کنسول چپوندن تو گونی تحویل مشتریش میده
مورد بعدی بازم توجه اکس باکس به تمام اقشار جامعه گیمری هست کنسول ارزون تر میده گیم پس میزاره تا با کمترین هزینه بتونی بازی ها رو تجربه کنی برخلاف تبلیغات سونی فنا هم بازی ها کیفیت خیلی خوبی دارن و همشون لیگ زرد نیستن
فورتزا هورایزن ۹۲
هیلو ۸۷
استارفیلد ۸۳
گیرز ۵ ۸۴
و کلی بازی های خفن تو راهن همونایی که اینجا سونی فنا براش دارن له له میزنن و جشن گرفتن که شاید بیاد براشون ولی امشب اناناس تقدیمشون میشه:lol:
چیزی که گیمر ها از این تاپیک متوجه شدن کمبود عناوین فرست پارتی سونی که حال روز سونی فنا تو این تاپیک عین تصویر زیر بندگان خدا گرسنه بازی هستن و صف کشیدن ببینن چیزی گیرشون میاد یا نه=P~
20240215_143057.jpg

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
اون موقع که من این حرف رو زدم اخبار میومد که قراره ایندیانا جونز هلبلید استارفیلد حتی هیلو گیرز و فورتزا بیاد برای پلی استیشن و قرار xbox دیگه تولید نشه و صرفا ناشر بشه اما بعدش با فشار هوادارا که انتقاد شدید کردن مثل خودم که همینجا صریح ترین انتقادا رو کردم (نمونش همین پستی که نقل قول کردی) باعث شد دست اسپنسر پر بشه برای اینکه جلوی سهامدارا در بیاد و مجابشون کنه xbox تولید بشه که خبرشم اومد و همین طور نزاره AAA های اصلی بیان واسه ps

یعنی تو امدی گفتی این حرکت مایکروسافت عین پفیو..زی و دیاثت اقتصادیه، اسپنسر هم یه پرینت ازش گرفت که دستش پر بشه و برد گذاشت رو میز نادلا تا دو روز مونده به پادکستشون یهو همه چی عوض بشه؟

یعنی جدی جدی به این چیزهایی که میگید اعتقاد هم دارید؟ چند سالتونه مگه؟

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,594
نام
mohammad
نادلا پسرش گویا معلوله و اسپنسر بخاطر پسر نادلا دستور داد که کنترلر مخصوص معلولین بسازن

به جد از اقدامات تحسین برانگیز مایکرو بود البته
پسرش متاسفانه، چند ماه بعد از معامله اکتیویژن فوت میشه!

ولی خوب یک دسته برای افراد کم توانا چیزی نیست که بیزینس چند صد بیلیونی رو به خاطرش در اختیار کسی بزاری

این چیزارو استاراپ های زیر ده میلیونی هم به بازار عرضه می کنن و اصلا تو همچین بازارایی این حرفا کاملا مسخرس!
.
.
.
دلیل اینکه اسپنسر چرا اخراج نشد در این ده سال برای اینه که اینا آدمی می خوان که تماما اهداف اینارو جلو ببره! تو فرض کن از دان متریک ناراضی باشی!!! اونوقت باید بیای فردی که زیر دستش بوده رو ارتقا بدی به عنوان ceo؟:D لول واقعا

حالا فرضا از اسپنسر ناراضی باشن، به نظرت میرن از بیرون یک مدیر بیارن؟! یا نه از همین زیر دست های اسپنسر یکی رو مدیر می کنن؟!:D

چطور میشه تو از یک مدیر ناراضی باشی، ولی مدیر بعدی از تیم همون مدیری که ازش راضی نبودی انتخاب بشه؟! مگر اینکه ceo گیمینگ تو مایکروسافت نقش یک پاپت رو داره!!! متریک شومن نبود، ولی اسپنسر بازیو تا اینجا بلد بود، هر موقع احساس خطر کنن، همه چیزو می ندازن گردن اسپنسر تا چند سال اوضاع اروم بشه و همون سیاست های خودشون رو با زیر دست های اسپنسر ادامه میدن و این روند هی ادامه پیدا می کنه!!

• Sad
Reactions: benjohn

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
حالا به دور از ترول و اين داستانا من به نظرم اگه عناوين پرچم دارى مثل گيرز و هيلو و فورزا كه ip اورجينال برند ايكس باكس هستن مولتى نشن كه نميشن قطعا

اگه بخوان به ناشر مولتی پلتفرم تبدیل بشن،دقیقا همین بازیاست که باعث میشه به سود بیشتر برسن، حالا شاید الان نه ولی حتما میان
سونیک هم همین وضعیت رو واسه سگا داشت ولی واسه همه کنسول های نینتندو اومده

• Like
Reactions: Call me Ellie

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
همچنان بعید می‌دونم توی این پادکست به طور کامل برن سر اصل مطلب و احتمالاً حکم یه جور مقدمه رو داشته باشه. :D اصلاً همین فرمت پادکست یعنی یه دورهمی برای تلطیف فضا، وگرنه می‌تونستن یه بیانیه رسمی یا ویدیوی چند دقیقه‌ای بدن و خلاص.
احتمالاً ابتدای صحبت‌ها با شادی و انرژی مثبت شروع می‌شه و در مورد دستاوردهای ایکس باکس صحبت می‌کنن و اینکه ایکس باکس در بهترین دوران حیات خودش به سر می‌بره و تأکید روی رشد برند و اینکه تعداد مخاطب‌ها بیشتر از هر زمان دیگه‌ای هست و... بعدش به تدریج وارد فضای جدی می‌شن و فیل اسپنسر قیافه نادم به خودش می‌گیره و مت بوتی سرش رو تکون می‌ده و قطره اشکی هم از چشمان سارا باند سرازیر می‌شه (با اغراق! :D) و بحث می‌ره سمت اینکه برای دستیابی به آرمان‌ها، باید سراغ تصمیم‌های متفاوتی رفت و مخاطب‌های بیشتری رو در نظر گرفت و دامنه نفوذ رو بالا برد.
به چند تا نمونه مثل Hi-Fi Rush و Sea of Thieves هم اشاره می‌شه، ولی نمونه‌های بزرگ‌تر می‌مونه برای آینده که طرفدارهای ایکس باکس کم‌کم عادت کنن. یه سری عبارات تکراری مثل Case by Case و این جور چیزها رو هم می‌شنویم و اینکه ایکس باکس همیشه برای طرفدارهای خودش احترام قائله و کسی نباید این سیاست‌ها رو زود قضاوت کنه و فلان و چنان... آخرش هم می‌گن در حال کار روی ایکس باکس بعدی هستیم و پایان پادکست و اعلام پیروزی اینسایدرهای ایکس باکس بابت اینکه "فعلا" فقط ۲،۳ تا بازی برای پلی استیشن میاد. :D

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
توی وارهمر 40K، یه سیاره مهم به اسم کادیا در جریان حمله نیروهای Chaos کاملا (از درون و بیرون) نابود میشه، اما سربازای مدافعش تا آخرین لحظه که زنده بودن به جنگیدن ادامه میدن و در وصفشون این جمله معروف میشه:
Cadia broke before the guard did.
قشنگ داستان کنسول وار و فنای اکس باکسه :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
همچنان بعید می‌دونم توی این پادکست به طور کامل برن سر اصل مطلب و احتمالاً حکم یه جور مقدمه رو داشته باشه. :D اصلاً همین فرمت پادکست یعنی یه دورهمی برای تلطیف فضا، وگرنه می‌تونستن یه بیانیه رسمی یا ویدیوی چند دقیقه‌ای بدن و خلاص.
احتمالاً ابتدای صحبت‌ها با شادی و انرژی مثبت شروع می‌شه و در مورد دستاوردهای ایکس باکس صحبت می‌کنن و اینکه ایکس باکس در بهترین دوران حیات خودش به سر می‌بره و تأکید روی رشد برند و اینکه تعداد مخاطب‌ها بیشتر از هر زمان دیگه‌ای هست و... بعدش به تدریج وارد فضای جدی می‌شن و فیل اسپنسر قیافه نادم به خودش می‌گیره و مت بوتی سرش رو تکون می‌ده و قطره اشکی هم از چشمان سارا باند سرازیر می‌شه (با اغراق! :D) و بحث می‌ره سمت اینکه برای دستیابی به آرمان‌ها، باید سراغ تصمیم‌های متفاوتی رفت و مخاطب‌های بیشتری رو در نظر گرفت و دامنه نفوذ رو بالا برد.
به چند تا نمونه مثل Hi-Fi Rush و Sea of Thieves هم اشاره می‌شه، ولی نمونه‌های بزرگ‌تر می‌مونه برای آینده که طرفدارهای ایکس باکس کم‌کم عادت کنن. یه سری عبارات تکراری مثل Case by Case و این جور چیزها رو هم می‌شنویم و اینکه ایکس باکس همیشه برای طرفدارهای خودش احترام قائله و کسی نباید این سیاست‌ها رو زود قضاوت کنه و فلان و چنان... آخرش هم می‌گن در حال کار روی ایکس باکس بعدی هستیم و پایان پادکست و اعلام پیروزی اینسایدرهای ایکس باکس بابت اینکه "فعلا" فقط ۲،۳ تا بازی برای پلی استیشن میاد. :D

یه قسمتی هم روی آنتن زنده زنگ میزنن به یه کارشناس فقهی که برای فن های دو آتشه توضیح بده امدن این چندتا بازی بی ارزش رو پلتفرم های دیگه مصداق بارز پفیو..زی یا دیاثت اقتصادی نیست، بلکه نوعی تقیه است.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
ولی جدی تصور عرضه MasterChief Collection رو PS5 واقعا میتونه برای من یکی از بهترین خبر‌های چند سال اخیر گیم باشه :D نه تنها خیلی سورئاله ولی شدیدا هم عالیه. یعنی بین همه این لیست‌های لیک شده و اینا من فقط و فقط منتظر این کالکشن هستم. جواهره لامصب.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر