PlayStation Stellar Blade

سازنده
Shift UP
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
احتمالا امروز توییت و عکس زوم شده ی جدید رو دیدید:-"

شدیدا هر راز بیشتر از قبل حس میکنم یه بلایی سر بازی میارن و باید منتظر تاخیری به خاطر این مورد باشیم:))
یعنی اگر دست نخورده منتشر بشه، معجزه ست:))

منتقدها هم با هر خبر بیشتر شمشیر از رو میبندن براش:-"

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
احتمالا امروز توییت و عکس زوم شده ی جدید رو دیدید:-"

شدیدا هر راز بیشتر از قبل حس میکنم یه بلایی سر بازی میارن و باید منتظر تاخیری به خاطر این مورد باشیم:))
یعنی اگر دست نخورده منتشر بشه، معجزه ست:))

منتقدها هم با هر خبر بیشتر شمشیر از رو میبندن براش:-"
ما ندیدیم چی شده؟

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
تریلر ها که به نظر گیم پلی خوبی داره و حساب بانو هم جدا البته اکثر بازی هایی که روی این موارد زوم شدن آنچنان جالب نبودن به جز مواردی مثل بیونتا یا nier . در کل امیدوارم این بازی هم مثل بیونتا گیم پلی جذاب و با کیفیتی داشته باشه ظاهرا از روی تریلر ها که خیلی خوبه

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,454
این دلقک Karim Jovian چندروزه که تو توییتر شدید داره Stellar Blade رو می کوبه. یه ویدیو هم تو یوتیوب درست کرد که نظر برخی اهالی نیویورک در مورد کرکتر استلاربلید رو بپرسه که بیان بگن این کرکتر یه Normal Woman نیست و اغراق آمیز سکسیه.

20240212_011031.jpg
بازديد ویدیوش هم جالب بود 150 عدد لایک و 2.3k دیسلایک برای یه چنل دو میلیونی :))

تااینکه امشب چنل It'sAgundam تو یوتیوب یه ویدیو در جوابش درست کرد و قشنگ Karim Jovian چپول و هرچی فمنیست بود را نابود کرد . حتما ببینید خیلی فانه:

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
من خیلی طرفدار این سبک بازی ها نیستم ولی اینو پیش خرید میکنم صرفا جهت حمایت :D واقعا خسته شدم گند زدن به همه چیز زوری می خوان همه شبیه خواسته های اونا بشن آقا هر گرایشی داری هر چیزی که حس می کنی اوکی به قول معروف good for you هزارتا آپشن داری برو سراغشون مگه ما زورت می کنیم؟ :D ولمون کنید عه

فقط امیدوارم تا روز عرضه این فشارها باعث نشه تن به سانسور بدن

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
این دلقک Karim Jovian چندروزه که تو توییتر شدید داره Stellar Blade رو می کوبه. یه ویدیو هم تو یوتیوب درست کرد که نظر برخی اهالی نیویورک در مورد کرکتر استلاربلید رو بپرسه که بیان بگن این کرکتر یه Normal Woman نیست و اغراق آمیز سکسیه.

View attachment 328118
بازديد ویدیوش هم جالب بود 150 عدد لایک و 2.3k دیسلایک برای یه چنل دو میلیونی :))

تااینکه امشب چنل It'sAgundam تو یوتیوب یه ویدیو در جوابش درست کرد و قشنگ Karim Jovian چپول و هرچی فمنیست بود را نابود کرد . حتما ببینید خیلی فانه:

خیلی مسخره اس این عبارت "نرمال" برای یک محصول ساخت دست بشر و فانتزی
کی گفته گیم یا سینما باید شبیه نرمال و عموم جامعه باشه؟ پس خلاقیت کجاس؟ با این فرمول دیگه هیچ محصول تخیلی نباید ساخته بشه چون نرمال نیست
واقعا درک نمیکنم این جماعت رو، هرگرایشی داری برو طبق همون گیم و فیلم و هرچی دوست داری بساز لذتشو ببرن چرا باید بقیه شبیه تو باشن؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر