mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,627
نام
Leo Fitz
چطوری از سایت m4uhd میشه دانلود کرد
نوار IDM کار نمیکنه
با پسوند ts میاد؟
معمولا اگه پنجره دانلود با پسوند ts بیاد و بجای حجم زمان نمایش داده بشه...بعد دانلود میشه همینجوری نگاه کرد و یا درغیر این صورت با vlc تبدیل کرد...
فقط حجم نمایش داده نمیشه و باشروع دانلود مادامی که کامل دانلود نشه از حجم بی خبری.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,377
نام
رامین
پ.ن: وارز هنوز لینک‌های سریال Crash رو فهرست نکرده.
تو آرشیو دائمیش نیست ولی اگه اشتراک VIPیشو داشته باشی، خودت میتونی درخواست بدی که برات موجودش کنن و خیلی سریع لینکشو برات اماده میکنن. عکسشو پایین گذاشتم.

56ce05_24%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-Warez-IR-%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-1-.png

به نظرم بهترین سایت وارز هست، مخصوصا برای افرادی که دنبال ارشیو فیلم و سریالها با کیفیت خیلی بالا میگردن البته به شرطی که اکانت VIPشو بگیرید

download.jpg

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,626
با پسوند ts میاد؟
معمولا اگه پنجره دانلود با پسوند ts بیاد و بجای حجم زمان نمایش داده بشه...بعد دانلود میشه همینجوری نگاه کرد و یا درغیر این صورت با vlc تبدیل کرد...
فقط حجم نمایش داده نمیشه و باشروع دانلود مادامی که کامل دانلود نشه از حجم بی خبری.
کلا نوار idm نمیاد
یه مشکل با پسوند دارم زیر نویس نمیخوره با vlc

• Like
Reactions: Mohsen GT

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,627
نام
Leo Fitz
کلا نوار idm نمیاد
یه مشکل با پسوند دارم زیر نویس نمیخوره با vlc
پس مشکل با IDM ـه :D چون واسه من میاد...

Untitled.png

2.jpg

مطمئن شو اکستنشن IDM فعال باشه...
کروم من سرخود غیر فعالش میکنه همیشه!
بعدم من که الان همراه اول دارم لینک دانلود بدون فیل شکن بالا نمیاد! درسته خود سایت فیل ـه ولی بعضی سایت ها خودشون فیل هستن ولی لینک دانلودشون نه ولی این تو هر اپراتور ظاهرا فرق میکنه شاید مثلا تو ایرانسل همین سایت لینک دانلودش فیل نباشه.
برای زیرنویس چون معلوم نیست انکود فیلمای سایت چیه شاید 100 درصد هر زیرنویسی هماهنگ نباشه...در غیر این صورت از پلیرهای دیگه استفاده کن یا با همون VLC فرمت رو از TS به MPEG4 تغییر بده.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,626
پس مشکل با IDM ـه :D چون واسه من میاد...

View attachment 327172

View attachment 327173

مطمئن شو اکستنشن IDM فعال باشه...
کروم من سرخود غیر فعالش میکنه همیشه!
بعدم من که الان همراه اول دارم لینک دانلود بدون فیل شکن بالا نمیاد! درسته خود سایت فیل ـه ولی بعضی سایت ها خودشون فیل هستن ولی لینک دانلودشون نه ولی این تو هر اپراتور ظاهرا فرق میکنه شاید مثلا تو ایرانسل همین سایت لینک دانلودش فیل نباشه.
برای زیرنویس چون معلوم نیست انکود فیلمای سایت چیه شاید 100 درصد هر زیرنویسی هماهنگ نباشه...در غیر این صورت از پلیرهای دیگه استفاده کن یا با همون VLC فرمت رو از TS به MPEG4 تغییر بده.
آخه مسئله من همینه تو تمام سایتا idm میاد
نمیدونم این چرا بازیش گرفته

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,524
نام
سپهر

1707202834256.png

#پیشنهاد_فیلم

من خیلی کم انیمیشن‌های ابرقهرمانی می‌بینیم و با توجه به تب‌وتاب Suicide Squad: The Game و تمایل دوباره انجام سری آرکام ( :D) ، فرصتی شد که Batman Beyond: Return of the Joker و Batman: Phantom of the Mask رو ببینم؛ حقیقتا از این فیلم بیشتر خوشم اومد تا مالِ 1993.

Batman Beyond: Return of the Joker (2000)​

آخرین ویرایش:

sorvinho2

کاربر سایت
Jan 1, 2023
166
درباره فیلم سیاه پوستی-ضد فیلم سیاه پوستی American fiction باید بگم...این فیلم با المان های کمکی ای که داره احتمالا جایزه هایی خواهد گرفت در اسکار!
رقیب سرسختی برای هولداوورز و پال جیاماتی و اون چش رنگیه هستند. فیلمنامه هم خیلی شانس داره

• Like
Reactions: shayan720

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر