sorvinho2

کاربر سایت
Jan 1, 2023
166
🔹ریچارد لینکلیتر ( کارگردان سه گانه Before )در حال ساخت فیلم New Wave اثری به زبان فرانسوی که فیلم Breathless گدار را دنبال میکند است.
خب اقای لنکلاتر که بعد از before after دیگه تموم شده بود و کارنامه خودشو با boyhood تضییع کرد، بازم بیخیال نشده و میخواد بیشتر کارنامه خودشو خراب کنه :D
(خبر از الماس موی)

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
OIP.jpg

کارل ودرز (carl weathers) بازیگر مشهور در سن 76 سالگی درگذشت
از به یادماندنی ترین نقش هاش میشه به آپولو کرید در سری راکی و دیلون در فیلم پردیتور 1 اشاره کرد . این چند سال اخیر هم در سریال مندلورین خوش درخشید بود

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
اقا ی سایت با آرشیو کامل معرفی کنید بهم، من الان از والامویز فیلم دانلود میکنم ، تاینی خدابیامرز خیلی خوب بود، هرکی سایتی میشناسه ک مث تاینی کامل باشه بهم معرفی کنه لطفا.
مهم هم نیست ک پولی باشه.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
اقا ی سایت با آرشیو کامل معرفی کنید بهم، من الان از والامویز فیلم دانلود میکنم ، تاینی خدابیامرز خیلی خوب بود، هرکی سایتی میشناسه ک مث تاینی کامل باشه بهم معرفی کنه لطفا.
مهم هم نیست ک پولی باشه.
اگه از سایت های لیچ استفاده میکنی میتونی از پارس گت استفاده کنی، فعلا یه طرح داره که گیگی هزارتومن میفته، یکی از امکاناتش لیچ از 30نما هست، در کنار اون تورنت های جدید رو میتونی مستقیم کنی و دوتا یوزنت داره که البته بنظرم الان مشکل داره شده.
چندین سایت و سرویس دیگه هم پشتیبانی میکنه که نمیدونم ارتباطی با فیلم داره یا نه.
حالا یکمی شاید آف تاپیک باشه ولی واسه سریال هایی که زیاد قدیمی نیستن (مثلا مال 2020 و 2014 و اینا) همیشه تو دیجی میرفتم میدیدم که واسه دانلودش باید اشتراک داشت...
یکی دو تا رو تو سلام دانلود دیدم که با کیفیتای خوب (Pahe) گذاشته بود...البته زیرش زده در صورت مشاهده محتوای فلان گزارش بدید ولی همین که اسم انکودر رو گذاشته فکر کنم یعنی سانسور نیست.
علاوه بر اون تو پروفایلم یه چیزایی نوشتم (روش رایگان) که الان نمیدونم کار میکنه یا نه (یاد تبلیغات تلگرام افتادم :D )

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
اگه از سایت های لیچ استفاده میکنی میتونی از پارس گت استفاده کنی، فعلا یه طرح داره که گیگی هزارتومن میفته، یکی از امکاناتش لیچ از 30نما هست، در کنار اون تورنت های جدید رو میتونی مستقیم کنی و دوتا یوزنت داره که البته بنظرم الان مشکل داره شده.
چندین سایت و سرویس دیگه هم پشتیبانی میکنه که نمیدونم ارتباطی با فیلم داره یا نه.
حالا یکمی شاید آف تاپیک باشه ولی واسه سریال هایی که زیاد قدیمی نیستن (مثلا مال 2020 و 2014 و اینا) همیشه تو دیجی میرفتم میدیدم که واسه دانلودش باید اشتراک داشت...
یکی دو تا رو تو سلام دانلود دیدم که با کیفیتای خوب (Pahe) گذاشته بود...البته زیرش زده در صورت مشاهده محتوای فلان گزارش بدید ولی همین که اسم انکودر رو گذاشته فکر کنم یعنی سانسور نیست.
علاوه بر اون تو پروفایلم یه چیزایی نوشتم (روش رایگان) که الان نمیدونم کار میکنه یا نه (یاد تبلیغات تلگرام افتادم :D )
آقا سایتی نداری مث همون تاینی بریم توش بزنیم دانلود؟ :D

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
مهم هم نیست ک پولی باشه.

کامل ترین آرشيوی که میشناسم واسه 30nama هست

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
مهم هم نیست ک پولی باشه.
30nama خوبیش اینه که ماهاناست
من خودم قدیم از تورنت حجمی میگرفتم
الان میرم هر 3 ماه یه بار اشتراک میگیرم 1 ماه میشینم کلی فیلم یه جا دانلود میکنم

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,771
نام
Masoud
مهم هم نیست ک پولی باشه.
ببین چیزی که میخوای تو این ربات پیدا میشه:
ربات دنیای سریال

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
آقا سایتی نداری مث همون تاینی بریم توش بزنیم دانلود؟ :D
فردا دانلود آرشیو خیلی خوبی داره و یادآور تاینی موویزه :D
FDL - فردا دانلود

اشتراکشم حداقل ماهی ۳۰ هزار تومنه‌ و انکودهای مختلفی رو میذاره. فقط مثل اینکه برای تامین هزینه‌های سرور و سایت به مشکل خوردن و میخوان کم کم ارشیوشون رو کوچیک‌تر کنن. هر چیز خاصی میخوای تا اخر همین ماه دانلود کن :D

• Like
Reactions: Batsy and Erebor

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
مهم هم نیست ک پولی باشه.
بزرگترین ارشیوی که من دیدم مال وارزه.قیمتش از همه جا کمتره و فیلمی تا حالا ندیدم که نداشته باشه.سریال هارو هم جدید هارو کامل داره و قدیمیا 720.من نزدیک 5 ساله ازشون اکانت میگیرم و تا حالا نشده نیاز به سایت دیگه ای حس کنم
https://wir92.site/

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
بتسی؛ باید بر مبنای یک معیار جلو بری؛ مثلاً من دنبال سریال عتیقه Crash می‌گشتم. این سریال رو هیچ سایتی نداشت و حقیقتاً اولین ساخته شبکه کابلی Starz بود؛ تنها دو تا سایت داشتند که یکیش Pahe.me و یکی همین 30nama؛ اولی رایگان هست و خارجی و دومی که تقریباً همه باهاش آشنایی دارند.

پ.ن: وارز هنوز لینک‌های سریال Crash رو فهرست نکرده.

You are being redirected...

ولی اگر به دنبال پیدا کردن سوزن تو انبار کاه نیستی؛ سه سایت زر فیلم، دی جی موویز و فیلمیکو کارت رو راه میندازن.

آخرین ویرایش:

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz

View attachment 326961

Animal House 1978

10/?

گفتند فیلم طنز جذابیه ولی برای من کلا معمولی بود

View attachment 326962

Empire State 2013

2/10

11 سال تو هاردم خاک میخورد

View attachment 326963

American Heist 2014

3/10

چرت
جدا وقتی میگم فیلم 2013/14 آدم فکر میکنه 6-7 سال پیش بوده

View attachment 326964

American Graffiti 1973

10/؟

اینم گفتند خوبه ولی من اصلا حال نکردم ، بخوام امتیاز بدم 2-3

View attachment 326965
Top Gun Maverick 2022

8/10

من چون سیستم قوی نداشتم و تیویم برای زمان تیرکمون شاه بود خیلی از فیلم های 2019 به این سمت رو ندیدم
تازه دارم شروع میکنم به دیدن این فیلم ها با کیفیت بالا
قبل Top Gun 2 رفتم نسخه 1 رو یکبار دیگه دیدم با کیفیت بالا
نمیدونم چرا ولی من کلا هرچی مربوط به دهه 80/90 میلادی باشه لذت میبرم
به نظر من 1 با اینکه اکشن کمتری داشت ولی جذاب تر بود
یک تم رنگی زردی داشت
ولی اینجا رنگ بندی خیلی سرد و بی روح بود
یکی از دلایلی که فیلم های اکشن قدیم رو نسبت به جدید میپسندم صحنه هایتخریب و انفجار واقعی یا در سایز کوچک شده هست
چیزی کهتو فیلم های جدید به صورت CG نمایش درمیاد و خیلی حالت مصنوعی پیدا میکنه

View attachment 326966

Deep Water 2022

7/10

View attachment 326967

Pearl Harbor 2001

"شعار و ملی گرایی اگه فیلم بود"

چند وقت پیش کلیپی از شخصی وایرال شد که آهنگ گل منو اذیت نکنید ، چشاشو تر نکنید میخوند
یکی کامنت جالبی گذاشته بود زده بود
" نمیدونم داره خوب میخونه یا بد میخونه"
حکایت این فیلم همینه
آدم نمیدونه بگه خوب ساخته شده یا بد ساخته شده
به عنوان یک فیلم پر هزینه خیلی افتضاحست ولی به عنوان یه فیلم اکشن رمانتیک زیبا و چشم نواز هست به صورتی که شبیه به ژورنال عروسی پر زرق و برق به حساب میاد
من از مایکل بی به عنوان شخصی که خیلی به اکشن فیلم هاش توجه داره ، نور پردازی و تم رنگ بندی جذاب که شبیه به تبلیغات تلویزیونی هست خوشم میاد
ولی بعد از دیدن این فیلم به نظرم خیلی کارهای مایکل بی تکراری هست
3 ساعت فیلم مثل آمبولانس
ملی گرایی بیش از حد در این فیلم خیلی فیلم رو لوس کرده بود
نمیدونم مایکل بی چه علاقه ای داره همیشه بیان کنه که امریکا خوبه ، امریکا جهانو نجات میده
تا الان همچین حجم نمایش وطن پرستی در فیلمی ندیده بودم ، شبیه به فیلم هایه جبهه ای ایرانی میمونه
خیلی ننه من غریبم زیادی داشت
آشنایی من با این فیلم برمیگرده به سال 2010 با موزیک ویدیو

Faith Hill - ThereYou'll Be Free

خلاصه قسمت نشد ببینیم از اون سال تا الان
الان هم رفتم نسخه 38 گیگ گرفتیم
کیفیت در حد فیلم 4 گیگ بود ، نمیدونم این بیت ریتای فیلم کجا استفاده شده بود​
اون بخش juicy عمدتا کلاسیک ایتالیایی آرشیوت تموم شده؟ :D

• Smile
Reactions: .::PUИK::.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014