Multi Platform Prince of Persia: The Lost Crown

908298-summer-game-fest-ubisoft-devoile-prince-of-persia-the-lost-crown-le-retour-inattendu-de...jpg

Prince of Persia: The Lost Crown

Developer: Ubisoft Montpellier

Publisher: Ubisoft

Director: Mounir Radi

Composer: Gareth Coker, Mentrix

Platforms: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, Microsoft Windows

(28 دی ماه 1402) Release Date: January 18, 2024

- ما در این بازی نقش قهرمانی جدید به نام سارگون را ایفا خواهیم کرد که یکی از اعضای جوان گارد جاویدان است. سارگون باید برای نجات شاهزاده غسان ربوده شده به همراه برادران خود به شهر نفرین شده کوه قاف سفر کند.

- این بازی در Summer Game Fest 2023 معرفی شد. معرفی این اثر به معنای لغو شدن نسخه Remake شن‌های زمان نمی‌باشد و این عنوان هنوز در حال طی کردن مراحل توسعه خود است.

- این عنوان یک اثر سایداسکرولر دو و نیم بعدی ماجراجویی است که به مدت چهار سال توسط سازندگان سری Rayman‌ در دست توسعه بوده است.

- کارگردان بازی عنوان کرده است که آن‌ها از افسانه‌های ایرانی در خلق این اثر الهامات زیادی گرفته‌اند.

- این بازی اولین عنوان یوبی‌سافت است که به صورت رسمی از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند.

تصاویر:

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
جدی این دوبله رو دوست دارین؟ دوبلور ها صدای خوبی دارن ولی کارگردانی نشده، انگار فقط دیالوگ رو دادن دست دوبلور گفتن اینا رو بخون بریم :D

دوبلور بنده خدا اصلا هیچ کانتکستی از دیالوگی که میخونه نداره، مثلا اون اول دمو که سارگون میفهمه جسد خودیه یه جوری داره حرف میزنه انگار دست انداخته دور گردن طرف داره به بقیه معرفیش میکنه :))

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
جدی این دوبله رو دوست دارین؟ دوبلور ها صدای خوبی دارن ولی کارگردانی نشده، انگار فقط دیالوگ رو دادن دست دوبلور گفتن اینا رو بخون بریم :D

دوبلور بنده خدا اصلا هیچ کانتکستی از دیالوگی که میخونه نداره، مثلا اون اول دمو که سارگون میفهمه جسد خودیه یه جوری داره حرف میزنه انگار دست انداخته دور گردن طرف داره به بقیه معرفیش میکنه :))
در کنار این ایراد، گاها زیادی و بیش از حد ادبی صحبت میکنن. طرف میگه بریم یه صفایی کنیم ولی فارسی یجوری توضیح داده انگار میخواد با ایزد هم صحبت بشه :D
ولی خب در مجموع از هیچی بهتره!

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
در کنار این ایراد، گاها زیادی و بیش از حد ادبی صحبت میکنن. طرف میگه بریم یه صفایی کنیم ولی فارسی یجوری توضیح داده انگار میخواد با ایزد هم صحبت بشه :D
ولی خب در مجموع از هیچی بهتره!
برعکسش هم هست مثل فارسی محاوره ای که تو منو ها و متن های دیگه هست :))

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,934
برای زیرنویس و دوبله فارسی بهتره دسته جمعی از سایتهایی که این کارا رو انجام میدن حمایت کنیم کیفیت کارشونو بالا ببرن در نهایت بهترین چیز ممکنو تحویل بدن

با خرید ارجینال شرکتها عمرا زبان فارسی اضافه نمیکنن چون کشورمون تحریم هست و بازاری نداره

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,481
نام
Nightwing

از سرمون هم زیادیه :D واقع بین باشیم ٬ قطعا بی نقص نیست یکی از اعضای تحریریه که بازی و نقد میکنه هم اشاره کرده به این موضوع ٬ یه سری سوتی های وجود داره ٬ ولی در کل برای مایی که هیچوقت هیچ کجای این مارکت نبودیم به شدت چیز خفن و لذت بخشی

این چیزایی که اشاره کردی هست متاسفانه ولی یکمم خداییش پیاز داغش و زیاد کردی :D باید حمایت بشه این حرکت اگه یه چیز ادامه دار بشه شک نکن بهتر میشه به مرور زمان ولی به نظر من برای شروع از عالی هم اونوتر

• Like
Reactions: blak and aha2012

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
آقا واقعا لذت بخشه که یه گیم درجه یک با دوبله و زیرنویس فارسی بزنی:D خیلی حس خوبی داره... ولی همونطور که دوستان اشاره کردن دوبله بازی یه سری مشکلات داره. اولا که ترجمه ها خیلی برگردان مستقیم به انگلیسیه و زیاد حس "فارسی صحبت کردن" نداره. در کنارش، بنظر میاد خیلی جاها گوینده ها فقط دارن از روی متن میخونن و اصلا در جریان اینکه کانتکس صحنه چیه نیستن و بار احساسی کافی ندارن. با این حال بازم میگم، همینش هم واقعا خوشحال کنندس برام!
خود بازی هم حرف نداره. گیم پلی بشدت روون و با کیفیت، کامبت دیزاین که اصلا از سر ژانر مترویدوینیا هم زیادیه انقد کمبو ریختن توش:D موسیقی هم عالیه. در کل شدیدا پیشنهاد میشه.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
یه نکته خوبی که بازی داره، اینه که سعی کردن یه سری المان های بازی های قبلی را نگه دارن و بازی خودشو به عنوان یه عنوان از سری نشون بده.
به سری بخش های داستان، طراحی و یه سری از قابلیت های سارگون، حتی طراحی معما ها، منو یاد سه گانه شن های زمان میندازه.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,036
نام
Ali
مشکل دوبله ، مدیر دوبلاژ هست نه دوبلور ها اتفاقا بعضی صدا ها واقعا به شخصیت ها میخوره
اتفاق خوبی بود اما بعید می‌دونم در آینده نزدیک شاهد دوبله فارسی باشیم باز ، من به زیر نویس فارسی هم راضیم

بازی چقدر روونه ! طراحی هنری چقدر خوبه!
هرچند من خودم از اولین نفراتی بودم که با طراحی سارگون مشکل داشتم اما بنظرم بازی واقعا خوب دراومده
امیدوارم پرنس ادامه پیدا کنه

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
خودم خیلی اهل ژانر مترویدوانیا نیستم و بازیای زیادی رو تو این حال و هوا تجربه نکردم.
ولی از وقتی نشستم پای پرنس و تقریبا بکوب دارم بازیش میکنم، خیلی محیطاش و مپ جذاب و پر رمز و رازی درست کردن و تنوع خوبیم دارن. قابلیتهای متنوعی هم بهت میده و گاها پازلهاش چالشای خوبی داره. اصلا یذره هم نمی‌ذاره بازی حس تکرار به خودش بگیره.
داستانشم تا اینجا که اومدم نسبتا قابل قبول بوده. شخصیتای گارد جاویدان واقعا خفن و گولاخ دراوردن مخصوصا سردستشون که بیشتر از خود سارگون اونو میبینم کیف میکنم! سلطانیه برا خودش :D

نکته جالبشم اینه که اگه کالکتیبلهارو بخونین برای اساطیر و تاریخ ایران مشخصه که وقت گذاشتن و صرفا سرسری نخواستن یچی بچپونن تو بازی. ساده‌ترین آیتمو می‌شینی می‌خونی یهو یه چیز باحال از توش درمیاری. ماموریتای فرعی هم به همین منوال با اینکه یکمی ساده هستن ولی موضوعاتی که دنبال می‌کنه جالبن.

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
لامصب چه پازل های سختی داره قشنگ فسفر میسوزونه .دیشب 1 ساعت داشتم با یه پازل ور میرفتم تا حلش کنم .پازل ترکیبی با پلتفرمینگ خیلی سخته ولی حال میده .
تا الان حدود 10 11 ساعت رو ps5 بازی کردم و قشنگ معلومه چرا متای بازی بالاست .واقعا بازی یه مترویدوینیا تر و تمیزه که با دوبله و زیرنویس فارسی لذتشو چند برابر برام کرده:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر