امتیازات Prince of Persia: The Lost Crown

پیش‌بینی شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
  • نظرسنجی بسته شده است .

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
434
نام
Fazel
prince-of-persia-the-lost-crown.jpg

Developer: Ubisoft Montpellier

Publisher: Ubisoft

Director: Mounir Radi

Composer: Gareth Coker

Platforms: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, Microsoft Windows

(28 دی ماه 1402) Release Date: January 18, 2024

امبارگوی بازی در تاریخ 21 دی ماه، ساعت 20:30 برداشته خواهد شد...

IMG_20240116_160728_226.jpg

IMG_20240116_160729_750.jpg

IMG_20240112_231346_174.jpg

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
IMG_20240111_205952_344.jpg

پسر عجب حس عجیب و خاص و نابیه :D
واقعا کیفیت ترجمه‌ی فارسی شدیدا بالاس. منوهای بازی کاملا قابل فهمن. نوشته‌ها خیلی ترتمیز فارسی شدن همونطور که میبینید. هنو داخل بازی نرفتم. گفتم این عکسو بذارم یکم هیجانم تخلیه شه :D

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
اگه این بازی یوبی متای بالا گرفته یکی دلایلش اینه که اون فرمول مسخره یوبی رو نداره.هرچقدر گرافیک آواتار میخواد خفن باشه مهم نیست تا وقتی اون فرمول زباله رو داره.نمیدونم چرا دفاع میشه ازش.بازی مگه فقط بخاطر گرافیک میتونه سرگرم کننده باشه؟

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
هممممم...
ولی من چندبار گفتم و مطمعنم میدونی که پرینس شروعش ۲بعدی بوده...
از این هم بگذریم، بازی در سبک مترویدونیا هست و قطعا یک ۲بعدی عادی نیست و اینکه ویدیو ی پیش نمایش بازی رو از کانال easy allies ببینی، میبینی خیلی کف و خون قاطی کردن و منتظر بازی هستن...
و اینکه در این سبک accessibility های خوبی گذاشتن برای پلیر...
بنظر من میدرخشه بازی...

قال بردیا :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
بله، یوبی سافت جز زباله چیزی نمیسازه.

والا خوشحالی اون عده برام زور نداره، تعجب داره. لازم هم نیست بزنم تو سرم. از ۲۰۲۰ تا الان زباله های یوبی رو نخریدم، بازم نمی خرم، مفت هم بزاره برای دانلود نمی گیرم. چون اصولا از زباله خوشم نمیاد.
تریلر هارو که دیدم یه چیزی که بیشتر از همه تو ذوقم میزد خالی بودن محیط و عدم وجود جذابیت های بصری بود. وقتی مقایسه میکنی المان های هنری به کار رفته در نسخه چهارم رو با این نسخه واقعا عقبه. بعید میدونم اینبار هم بتونن سورپرایز کنن مارو و از یه بازی متوسط فراتر بره.
راستش من چندان امیدی به بازی ندارم، ساختن بازی در این سبک خیلی سخته (سختی فنی رو نمی گم :D) بازی در همه ابعاد باید عالی باشه تا بتونه متای 80+ بگیره که از یوبی بعیده...
Screenshot_20240111_130103_Chrome.jpg

Booker DeWitt

کاربر سایت
Sep 13, 2022
172
فک نمیکردم یوبی اصلا بتونه دیگه بازی با متای بالای ۸۰ بسازه.
باید تغییر رویه بدن کل بازی هاشون عملا یه سبکه... این بازی اولین تغییر درست حسابی بعد مدت هاس.
باید مثل کپکام تغییر رویکرد بدن یه خورده ریسک کنن البته شکی نیست که مال این حرفا نیستن.
همین بازی رو اگه میخواست با سبک نسخه های قبلی بسازه میشد یه سرطان ترکیبی از فارکرای و AC حرکت خوبی بود هرچند سبک بازی مورد پسند من نیست.
کسی میدونه انجین بازی چی بوده؟ قبلا این سبک رو با یوبی آرت میساختن که یادمه انجین فوق العاده پیچیده و چغری بود.

• Like
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر