Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
وای برمن ... ننگ بر من... BCS رو دانلود کرده بودم خیلی وقته و گذاشته بودم تا تموم شه بعد ببینم.... واقعا چرا تا حالا ندیده بودمش... اصلا عالیه ..20...!!! هوس کردم برم یه دور دیگه Breaking bad رو ببینم...

yaser7

کاربر سایت
Mar 27, 2022
6
سریال Better call Saul شروع کردم . امیدوارم هیجانی و جنایی و خشن باشه . نمرش که خیلی بالا هست
خشن نیست روند کند منطقیه یکم کمدی بودن شخص اصلی بخاطر حماقتش ولی بشدت عالی من فصل پنجم رو تموم کردم روند صعودی از فصل اول تا الان فوق العاده بوده جنایی نیست سریال درام خوش ساخت هست اگه bb رو دیدی و لذت بردی این نسخه پیشرفته تر با هیجان کمتری میبینی.نمراتم حقشه بنظرم

• Like
Reactions: Taha75

yaser7

کاربر سایت
Mar 27, 2022
6
وای برمن ... ننگ بر من... BCS رو دانلود کرده بودم خیلی وقته و گذاشته بودم تا تموم شه بعد ببینم.... واقعا چرا تا حالا ندیده بودمش... اصلا عالیه ..20...!!! هوس کردم برم یه دور دیگه Breaking bad رو ببینم...
آره آره من تموم کردم حتما دوباره بریکینگ و میبینم / شاهکاریه این گیلیکان

• Like

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,517
Succession رو کسی میبینه؟ زیرنویس فارسی ش یه مقدار زیادی چرت و پرت نیست به نظرتون؟
اصطلاحات نامفهوم زیاد داره نمیتونم انگلیسی ببینم
من دیدم.اره خوب ترجمه نشده. لغات تخصصی هم داره.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر

1664905720071.png

سریال Rogue Heroes

کار جدید استیون نایت (پیکی بلایندز و تابو)

پخش از شبکه Epix

بازیگران: جک اوکانر (Godless)، آلفی آلن (JoJo Rabbit, John Wick)، سوفیا بوتلا (The Mummy, Climax) و کانر سویندلز (S*x Education)​

• Like

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
Succession رو کسی میبینه؟ زیرنویس فارسی ش یه مقدار زیادی چرت و پرت نیست به نظرتون؟
اصطلاحات نامفهوم زیاد داره نمیتونم انگلیسی ببینم
من قسمت دوم فصل سوم هستم.
نمی‌دونید چه زجری کشیدم در این دو فصل!
پک زیرنوسی که دانلود کرده بودم برای دو فصل اول، اصلاً سانسور شده بود! خیلی از سکانس‌ها ترجمه نشده بود:D
حالا اون قسمت‌های زیرنویس نشده رو بی خیال.
خیلی از جملاتی رو که همه‌مون بصورت روزمره و یا توسط فیلم و سریال‌های امریکایی دیدیدم رو هم نتونستند ترجمه کنند!
فکر کنم مترجمین این سریال به جز ستایش و کیمیا، فیلم و سریالی ندیدن! چون فقط "بابا" رو تونستند به درستی ترجمه کنند!:D
اسامی هم که رسماً توی دیوارن!!
یارو اسمش جِریه، بعد توی بعضی از قسمت‌ها ترجمه میشد گَری! مترجمین بزرگوار گویا برای یک بار هم اون قسمتی که ترجمه می‌کنند رو تماشا نکرند که حداقل شنیداری متوجه بشن!(یعنی کَر هم بودند؟!:)))
مابقی اصطلاحات سیاسی و اقتصادی رو که کلاً بیخیال...

آخرین ویرایش:

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
من قسمت دوم فصل سوم هستم.
نمی‌دونید چه زجری کشیدم در این دو فصل!
پک زیرنوسی که دانلود کرده بودم برای دو فصل اول، اصلاً سانسور شده بود! خیلی از سکانس‌ها ترجمه نشده بود:D
حالا اون قسمت‌های زیرنویس نشده رو بی خیال.
خیلی از جملاتی رو که همه‌مون بصورت روزمره و یا توسط فیلم و سریال‌های امریکایی دیدیدم رو هم نتونستند ترجمه کنند!
فکر کنم مترجمین این سریال به جز ستایش و کیمیا، فیلم و سریالی ندیدن! چون فقط "بابا" رو تونستند به درستی ترجمه کنند!:D
اسامی هم که رسماً توی دیوارن!!
یارو اسمش جِریه، بعد توی بعضی از قسمت‌ها ترجمه میشد گَری! مترجمین بزرگوار گویا برای یک بار هم اون قسمتی که ترجمه می‌کنند رو تماشا نکرند که حداقل شنیداری متوجه بشن!(یعنی کَر هم بودند؟!:)))
مابقی اصطلاحات سیاسی و اقتصادی رو که کلاً بیخیال...
خیلی خوبه این سریال. داستان، بازی ها، دیالوگ هایی که رد و بدل میشه...
ولی این زیرنویس باعث شده یه سری صحبت ها رو من متوجه نشم واقعا! صرفا از پس و پیش اون جملات و واکنش های کاراکترا حدس میزنم چه اتفاقی افتاده و داستان رو پیش میبرم.
این جری که گفتی هم آره برای منم جلب توجه کرده بود. Gerri هست اسمش، یه سری جاها همون جری که درسته نوشته شده یه سری جاها گری! احتمالا چند نفر هستن مترجم ها
بعد انقدر اصطلاحات و کلمات غیر روال داره که من یکی حداقل نمیتونم زيرنويس انگلیسی ببینم
مقدار زیادی از بدبختی هام این حرفای رومن هست:))نامرد انقدر تیکه سنگین بار بقیه میکنه آدم غصه ش میشه همه حرفاشو نمیفهمه!

• Smile
Reactions: TheGodfather

yaser7

کاربر سایت
Mar 27, 2022
6
سلام دوستان یه سایت که بریکینگ بد و بتر کال سال رو کامل گزاشته رو معرفی کنین بدون سانسور به غیر از دیجی موویز.
سلام من میتونم یه چنل تلگرام بهت بگم که زیرنویس فارسی چسبیده داشته باشه.البته دوستانی که دنبال زیرنویس درست حسابی چسبیده سریال Succession هم هستن میتونم اسم چنلو بگم کسی خواست بگه پ خ میدم بهش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• nzone
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر