Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
بهترین قسمت بازی به نظرمن گان وین هست . این پرتاب چاقو دقیقا به چه شکله که ؟ با r1 پرتاب میشه و همش تو در و دیواره .

تا حالا سه نفره وارزون رفتین ؟ ایدی بدید اد کنیم
این گروه رو بچه های پی سی دار زدن برای قرار وارزون
COD WARZONE

• Like
Reactions: zerio

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
صحت داره یا شایعست؟
اره داداش قراره سرورا تو ریاض و جده باشه یه شرکت مخابراتی باهاشون همکاری میکنه که مال خود عربستانه اون شرکت حالا کی قراره سرورا برا خاورمیانه اوکی بشه و استارت بخوره نمیدونم همه منتظریم

• Like
Reactions: db07

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
داخل اس ام جی ها:mp5 , mp7
ال ام جی:Bruen mk9 البته باید انلاکش کنی که ی کم حوصله میخواد ولی این ال ام جی موبیلیتش جوری هست که حس اسالت رایفل میده من که خیلی باهاش حال میکنم
اسالت رایف:-kilo 141-m4 -m13-Grau------از بین اینا m4 رو ترجیح میدم
اسنایپر:ax-50

با درود
فقط AK47
تمام

• Like

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
این مانت چیه هی میاد رو صفحه... باید چی رو بزنم؟
اسلحه رو تکیه میده لب دیوار تیراندازی میکنه ! اگه موس شما کلید کناری نداره (Back & Forward) از تو تنظیمات عوضش کن به یه کلید دیگه!
داخل اس ام جی ها:mp5 , mp7
ال ام جی:Bruen mk9 البته باید انلاکش کنی که ی کم حوصله میخواد ولی این ال ام جی موبیلیتش جوری هست که حس اسالت رایفل میده من که خیلی باهاش حال میکنم
اسالت رایف:-kilo 141-m4 -m13-Grau------از بین اینا m4 رو ترجیح میدم
اسنایپر:ax-50
RAM-7 هم هست ، بین اینا M13 فایر ریت بالاتری داره من اینو ترجیح میدم ، البته از M4 و Grau زیاد استفاده میکنم ، من بیشتر روش Aiming Stability و Recoil Stability پیش میگیریم ، این دوتا رو در واقع با هر اسلحه ای که بچینید میشه نابود کرد طرفو ، ولی Mobility رو میاره پایین ، جا برا اسکوپ هم نمیمونه ، خشاب هم حتماً 50 تایی باید باشه که تو درگیری کم نیاد.
من خودم با کمک یوتیوب و تجربه خودم برا M13 اینو چیدم : البته جای مانور زیاد داره .
1591516780016.png

برا M4 چی چیدی ؟

• Like

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
اسلحه رو تکیه میده لب دیوار تیراندازی میکنه ! اگه موس شما کلید کناری نداره (Back & Forward) از تو تنظیمات عوضش کن به یه کلید دیگه!

RAM-7 هم هست ، بین اینا M13 فایر ریت بالاتری داره من اینو ترجیح میدم ، البته از M4 و Grau زیاد استفاده میکنم ، من بیشتر روش Aiming Stability و Recoil Stability پیش میگیریم ، این دوتا رو در واقع با هر اسلحه ای که بچینید میشه نابود کرد طرفو ، ولی Mobility رو میاره پایین ، جا برا اسکوپ هم نمیمونه ، خشاب هم حتماً 50 تایی باید باشه که تو درگیری کم نیاد.
من خودم با کمک یوتیوب و تجربه خودم برا M13 اینو چیدم : البته جای مانور زیاد داره .
View attachment 145327

برا M4 چی چیدی ؟
اولی و دومی همینطور که مشخصه برای مسافتهای کمه
سومی هم اسنایپ
چهارمی هم برا وارزون البته برای مسافتهای بالا داخل مولتی میام استکش رو عوض میکنم و خشابش رو کمتر میکنم

Call of Duty®_ Modern Warfare®_20200607212729.jpg Call of Duty®_ Modern Warfare®_20200607212828.jpg Call of Duty®_ Modern Warfare®_20200607212813.jpg Call of Duty®_ Modern Warfare®_20200607212754.jpg

• Love
Reactions: saeed_sg

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
من یه مدتی بود با اینکه بازی رو آپدیت می کردم داخلش نمیومدم تا اینکه امروز اومدم و آپدیت 18 گیگ و خورده ای به اسم compatibility data pack1 رو داده.
این آپدیت جدیده یا مثل قبل باگه و از دوباره داره دانلود میکنه؟

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
اولی و دومی همینطور که مشخصه برای مسافتهای کمه
سومی هم اسنایپ
چهارمی هم برا وارزون البته برای مسافتهای بالا داخل مولتی میام استکش رو عوض میکنم و خشابش رو کمتر میکنم

View attachment 145459View attachment 145460View attachment 145461View attachment 145462
تو کاستوم لوداوت اولی رو گذاشتم ارپی جی و مثلا یه اسلحه از بخش اس ام جی
دومی رو گذاشتم یه اسنایپ ولی دیگه نمیشه از اس ام جی به عنوان اسلحه ی دوم انتخاب کرد و یا کلته یا باز ار پی جی
اونوقت تو بازی می بینم طرف لوداوت داره . هم اسنایپ هم یه اسلحه از اس ام جی با هم داره
----------------------
این هارتبیت سنسور رو من داخل وارزون ندارم اخرم علتشو نفهمیدم. با اینکه تو لوداوت قرار دادم میرم تو بخش مولتی دارمش ولی تو وارزون ندارم :-& (البته میدونم اولش ندارم و بعد دریافت لود اوت تو وارزون بازم ندارمش)

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دومی رو گذاشتم یه اسنایپ ولی دیگه نمیشه از اس ام جی به عنوان اسلحه ی دوم انتخاب کرد و یا کلته یا باز ار پی جی
اونوقت تو بازی می بینم طرف لوداوت داره . هم اسنایپ هم یه اسلحه از اس ام جی با هم داره
----------------------
این هارتبیت سنسور رو من داخل وارزون ندارم اخرم علتشو نفهمیدم. با اینکه تو لوداوت قرار دادم میرم تو بخش مولتی دارمش ولی تو وارزون ندارم :-& (البته میدونم اولش ندارم و بعد دریافت لود اوت تو وارزون بازم ندارمش)
باید perk دوم را overkill بزاری ت بتونی دو تا تفنگ قوی داشته باشی

• Like

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
----------------------
جواب سوال اول رو دوستمون مهرداد گفت
والا قبلا هم گفتم خیلی عجیبه برای کسی اینجا به غیر از تو گمون نکنم پیش اومده
یوتیوب ی سرچ بزن

• Like

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
دقیق توضیح دادن ایشون
شما سه تا پرک می تونی برای هر لوداوت برداری برای پرک دوم شما پرک overkill رو بزار تا بتونی دو اسلحه اصلی داشته باشی
گرفتم.جایی هست که توضیح بده هر کدوم از این پرک ها چه کاری انجام میده ؟یا قسمت
killstreak select رو چطور تو بازی میشه استفاده کرد ؟

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
گرفتم.جایی هست که توضیح بده هر کدوم از این پرک ها چه کاری انجام میده ؟یا قسمت
killstreak select رو چطور تو بازی میشه استفاده کرد ؟
والا خود بازی روی هر پرک که بری گفته چی کار می کنه ولی اموزش فارسیشو باید بگردی تو نت پیدا کنی
شما تو بازی به ازای تعداد کیلی که بدون مردن بگیری می تونی کیل استریک های مختلف رو فعال کنی
مثلا اگه ۴ تا کیل بدون این که بمیری بگیری می تونی با داشتن uav توی قسمت کیل استریکات در حین بازی uav بزنی

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر