Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,376
نام
محمد
الان خود منتقدای غربی بارها شده بخاطر جوگیری، سر موضوعاتی که خودشون بدشون میاد یا خوششون نمیاد هذیون گفتن...دیگه وای به حال فراستی خودمون!
خلاصه اینکه زیاد نباید ایشون رو جدیش گرفت!

آخرین ویرایش:

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
616
خبر اومده فیلم انچارتد ششمین کارگردان خودشم از دست داده!:D
واقعا چرا سونی کنسل اش نمیکنه؟:|
تاریخشم انداختن پنجم march سال بعد:|. واقعا دلیلی برای ساخته شدن فیلم ، از روی بازی هایی مثل uncharted و tomb raider که خودشان از المان های اکشن فیلم ها استفاده میکنن نمیبینم .

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
زیاد تو کار نقد خوندن نبودم و نمیشناسم
اما راجع ب این که گفتی سواد سینمایی بالا میره، بنظر من کاملا برعکس، این برنامه درک سینمایی رو پایین میاره، از پنجاه دقیقه چهل و هشت دقیقه دارن راجب محتوی حرف میزنند و قضاوت اخلاقی و تفسیر میکنند، چرا راجب تسلط کارگردان در شیوه روایت و تدوینش و در قاب بندی و داستان گویی تصویری چیزی نمیگند؟ واقعا این دو نفر برای چی فیلم میبینند؟ آیا واقعا از هنرِ هنرمندان لذت میبرند یا صرفا سینما میرن تا با تایید عقاید سختشون حس لذت و راضی شدگی کسب کنند؟ واقعا درکی از زیبایی دارند یا فقط به دنبال حرف زدن و ابراز وجود هستن؟
نکته مهم اینکه نقد سینما پیش نیازش داشتن سلامت روانی و انسان شناسی نسبی است که فراستی به وضوح نشان میدهد از این مورد بی بهره است. این موضوع در نقد پاراسایت به عنوان یک مثال اونجا زار میزند که گفت پدر خانواده شخصی کاملا منگل است!! نه، پدر خانواده منگل نیست بلکه منفعل و دچار درماندگی آموخته و عادت شده است، چطور فراستی میتونه با وجود این دیالوگ ها و این اجرا، چنین اشتباه فاحشی در درک یک کاراکتر داشته باشه؟ این فقط یک مثال بود از صحبت کردن کاملا احساسی و بچگانه فراستی. در کل سینمای کشور ما بشدت عقب مانده و فلج است و این برنامه مضحک مثل ویترین این موضوع را نشان میدهد، من توصیه میکنم اگر به سینما علاقه دارید میز گرد ها و مکالمات «خود سینما گران» را تماشا کنید(مثل میزگرد های عالی که هالیوود ریپورتر تدارک میبیند)، بعد از اون این برنامه ایرانی واقعا خنده دار جلوه خواهد کرد.
سینمای ما عقب مانده نیست، سینمای ما هنوز سینما نشده که بخوایم راجبش حرفه ای صحبت کنیم :D
بهتون توصیه میکنم حتما نقدهای منتقدهای معروف دنیا یه نگاهی بندازید.
هههه اون منگولو خوب اومدی :D ولی خدایی اونجا که طرف در حد راننده حرفه ای رانندگی میکنه واقعا تخیلی بود اونم با یک جلسه تمرین .!! یه جوری سر پیچ پیچید که اب تو لیوان طرف تکون نخورد :D
لینک این میزگردهای سینماگرانو داری برام بفرستی ؟ اگه زیرنویس باشن که چه بهتر

• Like
Reactions: saeed_sg

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
سلام

دارم فیلمای اسکارو میبینم، البته واسم سواله چطوری شماها میشینید کیفیت پرده ای فیلمارو میبینید، حیفه واقعا..

The Two Popes
مگه میشه حرف از آنتونی هاپکینز زده بشه و فیلم خوب نباشه، این فیلم عالی بود با اینکه آدم با خودش میگه اوه از این فیلمای مذهبی حوصله سربر ولی نه داستان خوب و بازی ها لایق نامزدی اسکار هستن

Pain and Glory
این فیلمم نیمه اول خیلی روندش کنده ولی نیمه دوم خوب میشه و در آخر برای من پشم ریزون بود! :D البته نمیدونم چرا واندراس نامزد اسکار شده؟ بازیش خوب بود ولی.. فک کنم باز بخاطر موضوع فیلمو قضیه همجن*سبازها و.. گفتن یه نامزدی به فیلم بدیم.. نمیدونم داستان چیه ولی رسما دارن سینمارو به گند میکشن با این کارا

Marriage Story
اینم قبلا گفته بودم در موردش فقط اینو اضافه کنم حق دو بازیگرش هست به نظرم نامزدی اسکار

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
تحقیق کنید ببینید به چه کسی میگویند (تواب)
بعد که متوجه شدید تحقیق کنید ببینید امثال فراستی و شریفی نیا چی بودند و چرا تبدیل شدند به (تواب)
مطمئن باشید به نتایج جالبی در مورد این افراد،شخصیتشون و طرز فکرشون خواهید رسید!
موفق باشید

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,420
سینمای ما عقب مانده نیست، سینمای ما هنوز سینما نشده که بخوایم راجبش حرفه ای صحبت کنیم :D
بهتون توصیه میکنم حتما نقدهای منتقدهای معروف دنیا یه نگاهی بندازید.
هههه اون منگولو خوب اومدی :D ولی خدایی اونجا که طرف در حد راننده حرفه ای رانندگی میکنه واقعا تخیلی بود اونم با یک جلسه تمرین .!! یه جوری سر پیچ پیچید که اب تو لیوان طرف تکون نخورد :D
لینک این میزگردهای سینماگرانو داری برام بفرستی ؟ اگه زیرنویس باشن که چه بهتر

سلام این یکی از ویدیو هاست با حضور اسکورسیزی، گرتا گرویگ و... (البته خودم این رو ندیدم)
بقیه هم در همین کانال موجوده:

Directors Roundtable

فک کنم زیرنویس انگلیسی داشته باشن​

• Like
Reactions: only sony

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
فقط در باب کیفیت این جفنگیاتی که به عنوان نقد و بررسی فنی و کارشناسی چارتا درب و داغون ساندیسی به خورد ملت میدن و متاسفانه اینجا هم میبینم بعضی ها دارن دنبال میکنند بگم که برنامه ای که زیر لوگوش میزنه بررسی مسائل سینمای ایران بعد میاد راجب فیلم های هالیوودی نقد و بررسی میزاره مشخصه چه سطح کیفی باید داشته باشه
واقعا به شعور خودتون احترام بزارید و نشینید پای حرفای یکی مثل فراستی که فقط چون تریبون مجانی داره و نظرات به شدت مستقیم و رادیکالی پرت می‌کنه سمت دوربین معروف شده
صدها و هزاران منتقد درست حسابی سینما تو همه جای دنیا پخش شده من هنوز یکی رو هم ندیدم که با آیریش من میکس برخورد کنه اون وقت ی همچین موجود منزجر کننده ای کلا مرزهای نگتیو رو درهم میکوبه
دو حالت داره و یک نتیجه ، یا این آدم واقعا در همین حد احمقه که نشون میده و خودشم نمیدونه ، یا می‌دونه انقدر احمقه و داره ادامش میده چون ماهیت شهرتش همینه که باید این شکلی باشه تا دیده شه.و نتیجه جفتشم به ی احمق واحد میرسه

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
یا این آدم واقعا در همین حد احمقه که نشون میده و خودشم نمیدونه ، یا می‌دونه انقدر احمقه و داره ادامش میده چون ماهیت شهرتش همینه که باید این شکلی باشه تا دیده شه.و نتیجه جفتشم به ی احمق واحد میرسه

اولی:D

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
تصاویر مربوط به فیلم The Sonata هست که نسخه ای که سانسور شده ریلیز اختصاصی دیبامووی هست! همینطور که مشخصه تصویر رو زوم کردن که پا مشخص نشه و سینه رو هم محو کردن! اینا همونا بودن که میگفتن ما کوتاه نمیایم! تصاویر مربوط به دقیقه 50 فیلم هست... (نسخه دوم مربوط به سایت film2media.pw)

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
تصاویر مربوط به فیلم The Sonata هست که نسخه ای که سانسور شده ریلیز اختصاصی دیبامووی هست! همینطور که مشخصه تصویر رو زوم کردن که پا مشخص نشه و سینه رو هم محو کردن! اینا همونا بودن که میگفتن ما کوتاه نمیایم! تصاویر مربوط به دقیقه 50 فیلم هست... (نسخه دوم مربوط به سایت film2media.pw)

اوه اوضاع خیلی وخیمتر از اون چیزیه که فکرشو میکردیم . اگه اینجوریه که اینا صحنه هایی که ادما میرن توهمدیگرو کلا برمیدارن :sob:

تنها سورس قابل اعتماد الان تورنته. به سایتهای ایرانی هیچ اعتمادی نیست

آخرین ویرایش:
  • Sad
Reactions: saeed_sg

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

این نرمال سازی سانسور رسما خطرناک ترین چیزی که سایتا فیلم رو تهدید میکنه منکه دیگه پام رو اونجا نمیزارم امیدوارم همه بایکوت کننش تا یاد بگیرن به شعور مخاطب هاشون احترام بزارن ....

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بابا فراستی دیگه چه خ*یه. لطفا گنده نکنید اینا رو

Sent from my SM-A505F using Tapatalk

فکرکنم یکمی برعکس گفتی

فراستی گنده بود ولی خب با این حرفا خودش کوچیک شده (کلا بعد از امدن به تلویزیون و دوره اول جیرانی)

• Like
Reactions: Jill-Valentine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر