Wii fit

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
بی نام جان PGA tour 07 رو میگم:biggrin1:!
راستش من فقط یکی از شماره هاشوتو n-gage بازی کردم :cheesygri اونجا که بد نبود چون من خیلی اهل بازیای آروم نیستم..حوصلم سر میره ولی چیزی که مشخصه اینه که خب ، یکی از عناوین eaهست ، گلف حرفه ایه و صد البته تجربه اون توی wii میتونه خیلی به واقعیت نزدیک باشه .

آخرین ویرایش:

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
بچه ها مثل اینکه (wbb (wii balance board اصلا عرضه نشده؟! :confused: چون من تو سایت uk wii.news خوندم که سال بعد عرضه میشه و قیمتشم حول و حوش 42 یوروئه . اگه کسی خبر دیگه ای داره بگه، ممنون.

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
بچه ها مثل اینکه (wbb (wii balance board اصلا عرضه نشده؟! :confused: چون من تو سایت uk wii.news خوندم که سال بعد عرضه میشه و قیمتشم حول و حوش 42 یوروئه . اگه کسی خبر دیگه ای داره بگه، ممنون.

مگه کسی گفت عرضه شده ؟! :cheesygri درسته هنوز نیومده ، قراره با همین Wii fit بیاد. راستی اگه قیمتش 42 یورو باشه که خیلی خوبه!!! :love: البته هنوز خود نینتندو رسما قیمتش رو اعلام نکرده شاید یه حدس باشه...

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
آقا انقدر با وی فیت جو شما رو گرفته چرا حرفی از وی زیپر زده نمیشه هاااااااااننن؟؟؟:evil:اشکال نداره خودم یه تاپیک در موردش میزنم

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
آقا انقدر با وی فیت جو شما رو گرفته چرا حرفی از وی زیپر زده نمیشه هاااااااااننن؟؟؟:evil:اشکال نداره خودم یه تاپیک در موردش میزنم

آجه Wii Zapper اصلا چیز جالب و نویی نداره ، فقط یه تیکه پلاستیکه که WiiMote و Nunchuck رو نگه میداره!! :p
ولی Wii fit :-":love::cool:

armanqd

کاربر سایت
Sep 29, 2006
88
ما خودمون فروشگاه داريم و قيمتسش هنوز به طور دقيق نمي تونم بگم ولي حدود 140 تا 160
انشالا كه شما هم بخريد و از اون لذت ببريد
تنها مشكلي كه داره اينه كه ژلپني هست و از اونجا كه اين بازي يه بازي تقريبا علمي هست مكالمات زيادي درش رد و بدل مي شه كه نمي شه فهميد تقريبا مثل brain age ds
يه چيز خيلي جالب كه در اين بازي هست يه استفادهي جديد از wiimote به اين صورت كه اون رو در جيب عقب شلوارتون مي زاريد و درجا مي دوئيد و با اين كار mii شما هم شرو به دوئيدن مي كنه كه خيلي كار جالبيه و به اندازه چند ساعت بازي كردن با wiisport عرقتو در مي اره
در كل فوقلادست
نگران تهمل وزن دستگاه هم نباشيد چون خودش گفته كه تا 136 كيلو تحمل مي كنه و من هم كه 110 كيلو هستم وقتي روش واي مي سم حتي يه صدا هم نميده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر