Wii fit

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
گل گفتی بی نام جان...
این دستگاه ( یعنی همون ترازوهه ) کوچکترین اشتباهی نمیکنه چون اصلاً نباید حرکت رو بخونه. مثلاً وقتی میخواید یه حلقه رو دور کمرتون بچرخونید، اگه برید روی اون ترازو وایسید و کمرتون رو بچرخونید، چون وزن بدن شما بصورت چرخشی روی ترازو میفته، برای همین توی بازی هم همون حرکت بازیکن ثبت میشه.

راستی توی گیم اسپات دیدم نوشته بود قراره وی اسپرت 2 بیاد!!!

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
این وسیله رو خود nintendo ساخته و بازی wii fit رو که برای اون به فروش میرسونه ، بیشتر یه جور معرفی برای این وسیله هست تا game developer ها با این وسیله و کارایی اون آشنا بشن. نینتندو نمیاد وقت و سرمایه بگذاره تا یه بازی خلاقانه و با گرافیک بالا برا این وسیله بسازه.. بیشتر میاد خیلی ساده معرفیش میکنه تا بقیه بازی ساز ها بیان سراغش .. درست مثل wii sport که خوب با یه گرافیک ساده در یه مجموعه بازی، بیشتر Wii رو معرفی کرده و شاید در سالهای بعد EA Sport بیاد و یه گلف با گرافیک بالا برای wii بده..

درست مثل eyetoy که بازی های مخصوص خودش که باهاش اومد، گرافیک بالایی نداشت و بعضا برا بچه های زیر 10 سال بود !! اما بعدش یه game خیلی جالب برا ایروبیک اومد براش و بازی اسکیت با گرافیک خوب، الانم رو ps3 پروژه های جالبی روش کار میشه..

خلاصه اینکه اصل کار وسیله Wii Board هست که میتونه کارایی های مختلف داشته باشه.
بازی های تعادلی مثل اسکیت، اسکی .. رقص ، ایروبیک، و شاید خلاقیت های دیگه ای که تو آینده ببینیم :)

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
مگه عناوینی مثل ماریو رو نینتندو خودش نساخته ؟ اگه اینطوری باشه بعید نیست که wii sport رو هم ادامه بده ، در ضمن ، یادت نره که wii sport خیلی طرفدار داره و امکان داره نینتندو حتی با پیشنهاد به یه شرکت دیگه و زیر نظر خودش این پروژه رو ادامه بده ، اونایی که بازی کردن میدونن که چقدر امکانات و آپشنهای مختلف میشه برای wii sport متصور شد حالا گرافیک جای خود که اگه بیاد میتترکونه :dancing:

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
من تو تریلر های وی فیت یه قسمت دیدم که که دو نفر داشتن میرقصیدن:dancing:!! خیلی باحال بود!!:bash:

در ضمن هر کس با وی فیت مخالفه با من طرفه:mad::biggrin1:!!! من یه ساله زور میزدم مامانمو راضی کنم وی بگیریم راضی نمیشد:punish:!!! ولی وقتی چند تا تریلر از وی فیت نشونش دادم :shocked::drooling:گفت حد اکثر تا آخر مهر:huh::wow:!!!:ok:!!

من که منتظرم:excited::lol:!!

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
این وسیله رو خود nintendo ساخته و بازی wii fit رو که برای اون به فروش میرسونه ، بیشتر یه جور معرفی برای این وسیله هست تا game developer ها با این وسیله و کارایی اون آشنا بشن. نینتندو نمیاد وقت و سرمایه بگذاره تا یه بازی خلاقانه و با گرافیک بالا برا این وسیله بسازه.. بیشتر میاد خیلی ساده معرفیش میکنه تا بقیه بازی ساز ها بیان سراغش .. درست مثل wii sport که خوب با یه گرافیک ساده در یه مجموعه بازی، بیشتر Wii رو معرفی کرده و شاید در سالهای بعد EA Sport بیاد و یه گلف با گرافیک بالا برای wii بده..

درست مثل eyetoy که بازی های مخصوص خودش که باهاش اومد، گرافیک بالایی نداشت و بعضا برا بچه های زیر 10 سال بود !! اما بعدش یه game خیلی جالب برا ایروبیک اومد براش و بازی اسکیت با گرافیک خوب، الانم رو ps3 پروژه های جالبی روش کار میشه..

خلاصه اینکه اصل کار وسیله Wii Board هست که میتونه کارایی های مختلف داشته باشه.
بازی های تعادلی مثل اسکیت، اسکی .. رقص ، ایروبیک، و شاید خلاقیت های دیگه ای که تو آینده ببینیم :)
لازم نیست چند سااال! بگذره همین الان PGA tour 07 از EA برای wii هست با گرافیک خوب وست هم داره.

آخرین ویرایش:

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
بابا مامان من هم یکی از مخالفان سر سخت صنعت گیم هستند میگن سال دیگه اگه معدلت خوب شد یکی:برات میگیریم(فقط یکی:(( )بابا ما اعصابموم خورد و خمیر شد که!!!!!!؟

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من این بازی رو ندارم. ولی فکر میکنم باید با ویموت خیلی باحال در اومده باشه. البته من توی Wii Sports بازی گلفش رو بازی کردم باحال بود. دیگه این یکی باید شاهکار باشه...

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
آخه اونموقع که تو گفتی چند وقتی میشد که تو بازار بود!! :biggrin1: بعدم مگه مس میسابی که اینقد بهت سخت میگذره!
نه :D
ولی اگه پول توش هست، مس هم میسابیم !
---------------------

دوستانی که سرعت بالا دارن اگه کنفرانس nintendo تو E3 رو دانلود کنن، یه ربع در مورد این wii fit صحبت میکنه ..

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
نه :D
ولی اگه پول توش هست، مس هم میسابیم !
---------------------

دوستانی که سرعت بالا دارن اگه کنفرانس nintendo تو E3 رو دانلود کنن، یه ربع در مورد این wii fit صحبت میکنه ..
من جایی سراغ ندارم ولی اگه تو پیدایی کردی آقایی کن منم خبر کن..نا جور گیر پولم...صحبت سرعت بالا کردی راستی آقا جون کسی میدونه تو تهران سرویس wi-fi هست یا نه؟ البته سیستم wi-wi (وای! وای!) هست ( همینی که باهاش کانکت میشیم ! :cheesygri ) ولی من سیستم wi-fi رو میگم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر