Wii fit

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
wii fit فقط توي ژاپن عرضه شده، يعني اينيكه وست داره فقط با J كار ميكنه؟

مهم نیست ؛ شما اگه کنسولت U/C ـه ، میتونی Wii fit ریجن J رو بازی کنی؛ یا اینکه یه کم صبر کنی تا ریجن U/C رو هم بیارن...
Wii Fit: Original works with balance board. Game requires balance to work. SMG protection exists - ie. Error #001, Unauthorized device has been detected. Update will create duplicate channels.

جالبه نینتندو روی Wii fit هم همون قفل نرم افزاری که روی SMG بود رو دوباره گذاشته... ;)

Mrmii

کاربر سایت
Jan 14, 2008
94
سازگاري

منظور من فقط نرامفاز wii fit نيست. مگه balance board لازم نداره؟ balance board ژاپني با دستگاه uc كار ميكنه؟
بعد اين قيمت 75 دلار فقط براي بازيشه يا پك كامل؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
منظور من فقط نرامفاز wii fit نيست. مگه balance board لازم نداره؟ balance board ژاپني با دستگاه uc كار ميكنه؟
بعد اين قيمت 75 دلار فقط براي بازيشه يا پك كامل؟

Wii fit توی یه جعبه بزرگ با Balance Board فروخته میشه:

wiifit_box.jpg

تخته هم مهم نیست مهم بازی یا همون نرم افزاره که باید سازگار باشه ؛ مثلا مثل اینه که یه Wii remote ژاپنی برای یه دستگاه U/C بخری ؛ که معلومه که بدون مشکل کار میکنه...

فعلا هم قیمتش فقط به ین اعلام شده که 8800 ین ـه. هر 100 ین هم 1 دلاره ؛ پس حدودا میشه 88 دلار. این قیمت هم واسه پک کامله ؛ یعنی بازی و Balance Board.

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
دوستان مهدی دیروز اومده و از اینکه قیمت wii fit را وست گیم 200 اعلام کرده خیلی ناراحت شد و به من گفت که به شما بگم که قیمت wii fit بین 130 تا 140 هسته و شرمنده که اشتباه شده.
پس Wii Fit در وست گیم 130 تا 140 هزار تومان میباشد

Mrmii

کاربر سایت
Jan 14, 2008
94
دوستان مهدی دیروز اومده و از اینکه قیمت wii fit را وست گیم 200 اعلام کرده خیلی ناراحت شد و به من گفت که به شما بگم که قیمت wii fit بین 130 تا 140 هسته و شرمنده که اشتباه شده.
پس Wii Fit در وست گیم 130 تا 140 هزار تومان میباشد
uc يا j
با دستگاه بدون چيپ uc ميشه ازش استفاده كرد (بازيش)؟

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
حالا اینی که اقا مهدی اورده دارایه اپدایت 3.1 هست یا نه؟؟!!!!!
اگه هست میشه فقط بازیشو بدون دستگاه خرید تا کنسول رو اپدایت کرد یا نه؟؟؟؟((وست تکی بازی رو میده؟یا باید حتما وسیلشو هم بگیری؟؟)

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
حالا اینی که اقا مهدی اورده دارایه اپدایت 3.1 هست یا نه؟؟!!!!!
اگه هست میشه فقط بازیشو بدون دستگاه خرید تا کنسول رو اپدایت کرد یا نه؟؟؟؟((وست تکی بازی رو میده؟یا باید حتما وسیلشو هم بگیری؟؟)

آره آپدیت 3.1 است
و بازیشم تکی میدیم
اینم بگم که دوستان من مدیر سایت وست هستم اگه سوالی داشتید میتونید در تاپیک وست در فروشگاه مجازی مطرح کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر