Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
کیس RGB موس RGB کیبورد RGB و کلا هر نوع RGB دیگه‌ای فوق العاده زشت و مسخرست. نمیدونم چرا همه چی رو اینجوری کردن! انگار داری کارتون خرس‌های مهربون نگاه میکنی:/
Based

-

Assassin's Creed Odyssey نه تنها با اختلاف بهترین عنوان از این سری هست بلکه جزو پنج بازی برتر نسل قبل هم هست.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,107
نام
محمد علی
حیا کن مرد بزرگ. تو یه حوزه خاص حرفت شاید درست باشه ولی تو خیلی حوزه ها خیلی کاربردیه.
FPGA ها دستاورد فنی بزرگ و محصولات پرکاربردی هستن. اما استفاده‌ازشون در Emulation (با وجود محبوبیت عجیب و غریب اخیرشون) کاملا بیهوده است. به جای تلاش برای رسیدن به شبیه‌سازی
Pixel Perfect، خریدن یه CRT و وصل کردنش با تبدیل به PC یا نهایتاً آویزون شدن به Retro Pie و باز وصل کردنش به CRT نتیجه مخوف‌تری میده.
دیدم که میگم:D

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
290
حالا که صحبت از اساسینز کرید شد:

59. بلک فلگ بهترین نسخه سریه.

60. بلک فلگ بهترین بازی سال 2013ست.

61. سیندیکت > یونیتی

62. اودیسه بدترین نسخه سریه. یادمه با چه شوقی منتظر بودم بالاخره یه بازی جهان‌باز توی یونان باستان بازی کنم، ولی با بازی‌ای مواجه شدم که جهان‌باز کاملا جنریکش هیچ ارتباطی با یونان باستان نداشت و با کارکترها و سایدکوئست‌های فراموش‌شدنی اشباع شده بود. و از اون بدتر گرایندمحوری بازی بود؛ وقتی‌که یه سادیدکوئست رو ده هزار بار کپی پیست میکنی، انجام دادن این سایدکوئست‌ها باید اختیاری باشه، نه این که یه لول تخیلی برای انجام هر کدوم مراحل اصلی توصیه کنی و اگه پلیر حتی یه لول از اون لول توصیه‌شده پایین‌تر یاشه، انجام اون لول براش غیرممکن باشه و تنها راه پیشروی واسش ساعت‌ها گرایند باشه.

63. نمیدونم چرا هیترهای یوبیسافت همیشه فار کرای ها و اساسینز کریدها رو یکی میدونن. فار کرای یه بازی با هویت مشخصه که دقیقا میدونه قراره چی باشه. نسخه های اخیر اساسینز کرید، از هر بازی و از هر ژانری، یه تیکه برداشتن و کپی کردن، بدون اینکه بدونن مجموع این تیکه‌ها با هم دیگه جواب میدن یا نه، و نتیجه شده یه بازی بی‌هویت و بیروح و فوق‌العاده میان‌مایه.​

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
کیس RGB موس RGB کیبورد RGB و کلا هر نوع RGB دیگه‌ای فوق العاده زشت و مسخرست. نمیدونم چرا همه چی رو اینجوری کردن! انگار داری کارتون خرس‌های مهربون نگاه میکنی:/
RGB به خودیه خود بد نیست. اما برای یک سری محصولات واقعا مسخرست.مثلا من نمی دونم صندلی RGB دار چه صیغه ایه دیگه!
مشکل بعدی هم اینه که ملت RGB رو Spam می کنن به معنای واقعی. خیلی ها اصلا طراحی درستی ندارن. طرف هرجا دستش می رسه یه نواری چیزی آویزون می کنه همه هم می زارن روی حالت Rainbow بعد محصولاتم از چند تا برند مختلف انتخاب شده هر کدومم یک نرم افزاری دارن و افکت هاشون باهم دیگه فرق می کنه و باهم سینک نمی شن نتیجه این می شه که یک عالمه رنگ همه باهم قاطی می شن از در و دیوار کیس و مانیتور و کیبرد و دیوار و ... می پاشن بیرون که اصلا مغز نمی تونه این همه رنگ رو تحلیل کنه همزمان :D

آخرین ویرایش:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,201
نام
سامان
RGB به خودیه خود بد نیست. اما برای یک سری محصولات واقعا مسخرست.مثلا من نمی دونم صندلی RGB دار چه صیغه ایه دیگه!
مشکل بعدی هم اینه که ملت RGB رو Spam می کنن به معنای واقعی. خیلی ها اصلا طراحی درستی ندارن. طرف هرجا دستش می رسه یه نواری چیزی آویزون می کنه همه هم می زارن روی حالت Rainbow بعد محصولاتم از چند تا برند مختلف انتخاب شده هر کدومم یک نرم افزاری دارن و افکت هاشون باهم دیگه فرق می کنه و باهم سینک نمی شن نتیجه این می شه که یک عالمه رنگ همه باهم قاطی می شن از در و دیوار کیس و مانیتور و کیبرد و دیوار و ... می پاشن بیرون که اصلا مغز نمی تونه این همه رنگ رو تحلیل کنه همزمان :D

من همون رینبوش رو مخمه دیگه سینک هم نباشن که هیچی:/ این همه وسایل بدون RGB قشنگترن

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
امروز متوجه شدم بازی با زیرنویس فارسی خیلی خیلی حال میده. به نظرم بهترین تجربه رو میده.
نوب و بی‌سواد و اینا هم خودتونید😎
به شدت موافقم
بعد از تجربه رزیدنت 3 و 8 با زیرنویس انگلیسی، وقتی زیرنویس بازی ها رو فارسی کردم اینقدر جذاب بود که چندین بار دیگه اونا رو تموم کردم

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
652
بر خلاف نظر منقدین Murdered: Soul Suspect بازی خیلی خوبیه. از Opening گرفته که با یه سوال بزرگ داستان شروع میشه تا پایانش که فکر نکنم کسی میتونست پیش بینی کنه، 15 دقیقه آخر بازی شما جواب 4،3 تا سوال مهم رو که از اول بازی ذهنتون رو مشغول کرده بود رو میگیرن اونم جواب هایی که اصلا فکرش رو نمیکردین. گیمپلی شدیدا پیوند خورده با lore بازی، اینکه شما به غیر از راه رفتن و جمع کردن سر نخ کار دیگه ای نمیتونین انجام بدین توجیه داستانی داره که چون شما در نقش روح یه پلیس هستین که همون اول بازی کشته میشه. من بخاطر نمرات پایین تا حالا سراغش نرفته بودم، مورد دیگه که واقعا تعجب کردم کنترل بازی بود، برای عنوانی سال 2014 اومده و متای زرد گرفته خب انتظار میره با یه کنترل clunky طرف باشیم که به شکل عجیبی کهنه به نظر نمیرسه و مثل عناوین جدید خیلی روان هست.
این و Batman :AK از اون مواردی هستن که ثابت میکنن زمان عرضه خیلی مهمه برای نمرات، منظورم این نیست که زمانی باید عرضه شن که رقیبی ندارن، مثلا این دو مورد اگه اواخر نسل 8 عرضه میشدن من مطمعا هستم که نمراتشون خیلی فرق میکرد، بعد شما واقعا تعجب میکنی چطور یه بازی که به معنای کلمه آشغال هست میاد 85 میگیره بعد AK و M: Soul suspect به ترتیب 88 و 58 میگیرن. به لطف منتقدین استودیو سازنده M: SS یک ماه بعد عرضه بسته شد و هیچ وقت قرار نیست ادامش ساخته بشه. خلاصه Murdered: Soul Suspect رو اگه نرفتین سراغش حتما برین.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,850
نام
نریمان
درود
آقا من اولین Unpopularمو بگم:D
مورتال کمبت 4>>>>>>>> تمام خاندان کمبت
پ.ن: نریمان ترورم نکنه:(
من از بعد از اون با هیچکدوم نتونستم دیگه ارتباط برقرار کنم
اتفاقا خودم هم شماره ۴ رو خیلی دوست دارم و ساعت ها وقت پاش گذاشتم. در ضمن این شماره بهترین ending ها در ژانر فایتینگ رو داره. :D

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,666
نام
Moein
mary and max بهترین انیمیشن تاریخه و مکس بهترین کرکتر خلق شده توی این مدیومه
اولین و آخرین باری که انیمیشنشو دیدم 10 11 سالم بود حدودا و هیچوقت دیگه دوست ندارم ببینمش، فقط الان که یادم میادش میبینم چقدر هممون شبیه مکسیم
338dbb929809d0251bc3a930e0ae650f.jpg

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
به نظرم ناصرالدین شاه یکی از بزرگترین و تاثیرگذارترین پادشاهان ایران معاصر بود. در کارنامه‌ش نقاط خیلی سیاهی مثل قتل امیرکبیر وجود داره که اصلا قابل دفاع نیست به هیچ وجه. ولی در کنارش خدمات خیلی زیادی به ایران انجام داد مثل تاسیس موزه ملی و تاسیس بانک در ایران و چاپ اسکناس و سیستم مالیاتی یا تلاش برای کم کردن قدرت آخوندها. و به نظر میرسه این فرد از لحاظ تفکراتش نسبت به زمان خودش و اطرافیانش خیلی پیشرو بوده. اهل هنر و خاطره نویسی بوده و دست به قلم داشته، و همینطور sense of humor خوبی هم داشت. حتی سفرهایی که به فرنگ داشت به احتمال خیلی قوی از سر کنجکاوی و برای آشنایی با جوامع مدرن و تکنولوژی روز بود وگرنه اگه صرفا میخواست عشق و حال کنه همون ایران میرفت یه جای خوش آب و هوا. و به نظرم اصلا نمیشه منکر این شد که ناصرالدین شاه قلبا مدرنیزاسیون ایران رو دوست داشت. یه تصویر خیلی کاریکاتوری همیشه از ناصرالدین شاه ترسیم میشه که به نظرم به خاطر اینه که بعد قاجار دو تا حکومت اومدن که یکی با قاجارها مشکل داشت و همه‌ش بدشون رو میگفت، و یکی دیگه هم که کلا با تمام سلسله‌های سلطنتی مشکل داره. واسه همین یه بررسی منصفانه از دوره قاجار در یک قرن گذشته ممکن نبوده.

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
NBA خیلی بهتره از NFL

ولی ایرانی های کول و خفن ترجیح میدن تیشرتNFL بپوشن . طبقه کول و خفنتر جامعه ایران هم ترجیح میدن vans پاشون کنن دریغا که 3هزار دلار پول اسکیت برد و دوچرخه bmx ندارن :))

پ ن: هرکی گفت تهاجم فرهنگ غرب یعنی خودمون چیزی برای ارائه نداریم . در واقع جامعه ما تهاجم میکنه شبیه اونا بشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر