Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
368
نام
علی
جدا چه اصراریه بازی رو زود تموم کنین؟ بذارین ماه‌ها طول بکشه اصلا. واقعا نمی‌فهمم چرا خیلی‌ها از زیاد بودن محتوا شاکی‌ان.
ببین مسئله تایم بازی نیست.
من خودم سال ها WoW زدم. نزدیک یک سال طول کشید تا horizon zero dawn تموم کنم. ماه ها تو دنیای Witcher , bloodborne غرق بودم و rpg باز هستم.
ولی یه سری از بازی ها باید خطی بمونن.
تو نسل هشت از سه گانه mass effect رسیدیم به andromeda که باید سنگ جمع کنی. در و دیوار رو اسکن کنی.
از assassin's creedهایی که تو یک شهر پر جزئیات جریان داشتن رسیدیم به این سه گانه آخر که وسعت هرکدوم نزدیک به یک کشور بود ولی دریغ از هر نوع محتوای سرگرم کننده.
از far cry 3 که تو یه جزیره محدود بود رسیدیم به نسخه های آخر که سر و ته مپ پیدا نیست و فقط باید کمپ آزاد کنی.
به گفته کسایی که gears 5 بازی کردن 2 تا مپ بزرگ داره که باید با وسیله ی نقلیه توش جابجا بشی ولی محتوای دندون گیری نداره.
حتی red dead redemption 2 هم با وجود بزرگتر بودن مپ نسبت به بقیه بازی های راک استار، آزادی عمل کمتری به بازیکن میداد.

خلاصه منم مشکلی با open world ندارم ولی بعضی از بازی ساز ها خلاقیت با بزرگی مپ اشتباه گرفتن.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,392
نام
Majid
جدا چه اصراریه بازی رو زود تموم کنین؟ بذارین ماه‌ها طول بکشه اصلا. واقعا نمی‌فهمم چرا خیلی‌ها از زیاد بودن محتوا شاکی‌ان.
جدی اینو زیاد دیدم، Elden Ring به قدری جزئیات و کانتنت داره قشنگ میتونی بالا 100 ساعت سرگرمش باشی بدون اینکه حس اپن ورد یوبیسافتی پوچ با کوئستای تکراری بده از بس که دنیای غنی و Lore ـه عمیقی داره، بعضیا میخوان مثل بازی خطی سریع تمومش کنن در صورتی که خیلی از جزئیات پشم ریزانش در بخش فرعی ماجرا هست که از دستش میدن.
چیزی که واسم عجیبه مثلا سریع همچین بازیی رو تموم کنی بعد تهش چه چیزی انتظارت رو میکشه؟ کلا چند تا بازی با این وسعت و جزئیات تو کل نسل داریم؟

آخرین ویرایش:

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
302
گفتنِ عبارتِ «حق گفتی» در دراز مدت کلمه «حق» رو دچار چرخه ای میکنه که در زبانشناسی بهش Pejoration میگن و این یعنی در دراز مدت، بار معنایی منفی جای خودش رو به بار معنایی مثبت این کلمه میده و بعد برای حرف درست و منطقی، کلمه مثبتی نخواهیم داشت که مطمئنم برای خیلی هاتون استفاده نکردن ازین عبارت سخته ولو این پست رو نقل قول کنین بزنین بگین «حق گفتی» :)

البته این یه مثال بود. دیدم خیلی تو تاپیکا استفاده میشه :D

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
486
با اینکه دارم هر روز الدن میزنمو ازش کلی لذت می برم ولی حقش این امتیازا نبود!
نهایت 90-91
حالا داداش متا رو کلا فراموش کن
Dark souls 1 که بهترین اثر میازاکی هستش متای 89 داره!!
الدن رینگ مشکلای زیادی داره که بزرگترینش بالانس خنده دار بازی و سختی نامتعادل هستش
طراحی باس ها و خود باس ها هم ضعیفترین تو سری هستند

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
در راستای همین نظرات آنپاپیولار راجع به الدن رینگ:

رتبه‌بندی بازی‌های فرام‌سافت (منهای سکیرو) از نظر من

۱. بلادبورن
۲. دارک سولز ۱
۳. دارک سولز ۳
۴. دیمن سولز ریمیک
۵. الدن رینگ
۶. دارک سولز ۲

+ الدن رینگ از لحاظ گیم‌پلی بدترین فاینال باس کل این سری رو داره

+ با اختلاف بهترین بخش الدن رینگ مواقعیه که تو یک zone محدودتر قرار می‌گیری ( Stormveil Castle، Siofra River، Nocron و کپیتال)

+ از لحاظ tone، شلخته‌ترین بازی فرام‌سافته. یک طرف طراحی الهام‌گیری از افسانه‌های Norse و Gaelic و فانتزی تروپ‌های غربی رو داریم (Godfrey، Erdtree، Academy of Raya Lucaria، Praetor Rykard) و طرف دیگه anime b.s که انگار به زور چپونده‌شدن تو بازی (کلاس سامورایی 😑، میکلا، Radahn، رانی)

+ ۳۰ تا باس یونیک >>>>>>> ۱۶۰ تا باس که فقط ۱۰تاشون به معنای واقعی یونیک‌ان

با همه اینها ولی بازی عالی‌ایه هنوز

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
۱. بلادبورن
۲. دارک سولز ۱
۳. دارک سولز ۳
۴. دیمن سولز ریمیک
۵. الدن رینگ
۶. دارک سولز ۲

از این لیست الدن رینگ رو فاکتور بگیریم، رسما لیست رنگ بندی محبوب تر و پاپیولار تر از اینی که گذاشتی نداریم :D
بلادبورن اول
دارک سولز 2 آخر؟
دیگه چی؟ :D نکنه با بیلد Dex هم مشکل داری

Normie Stuff :>
هنوز الدن رینگ رو نزدم، ولی اخیرا بلادبورن رو تموم کردم و کماکان دارک سولز 2 بهترین شونه :>
Praise to our lord, Yui Tanimura ^:)^
(البته بگم بلادبورن بلافاصله شد دوم لیست واسم. Shit is Sick AF)

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,980
نام
احمد
از این لیست الدن رینگ رو فاکتور بگیریم، رسما لیست رنگ بندی محبوب تر و پاپیولار تر از اینی که گذاشتی نداریم :D
بلادبورن اول
دارک سولز 2 آخر؟

هنوز الدن رینگ رو نزدم، ولی اخیرا بلادبورن رو تموم کردم و کماکان دارک سولز 2 بهترین شونه :>
امیدم رو داشتم بهت از دست می دادم ولی ظاهرا بر خلاف @Akiba که کلا چاییده به تو یه امیدایی هست انگار :D

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
بلادبورن اول
دارک سولز 2 آخر؟

دقیقا نکته‌اش همون الدن رینگش بود دیگه :D

دارک سولز ۲ هم الماس صیقل نخورده‌س که تازه یسری چیزهاش رو الان داریم appreciate می‌کنیم >:D<

• Like
Reactions: m.a.t and Z-fan

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
کیس RGB موس RGB کیبورد RGB و کلا هر نوع RGB دیگه‌ای فوق العاده زشت و مسخرست. نمیدونم چرا همه چی رو اینجوری کردن! انگار داری کارتون خرس‌های مهربون نگاه میکنی:/
بنظرم برای کیس و تا حدودی کیبورد بخاطر بک‌لایتش اوکیه

من شخصا مشکلم با افرادیه که تنظیمش می‌کنن سر rainbow :D بابا یک رنگ بردارید بعنوان اکسنت، همه چی رو باهاش ست کنید. همچین چیزی بنظرم قشنگه

677c30cca04f4e5317b389350f3e55e8.jpg

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,202
نام
سامان
بنظرم برای کیس و تا حدودی کیبورد بخاطر بک‌لایتش اوکیه

من شخصا مشکلم با افرادیه که تنظیمش می‌کنن سر rainbow :D بابا یک رنگ بردارید بعنوان اکسنت، همه چی رو باهاش ست کنید. همچین چیزی بنظرم قشنگه

677c30cca04f4e5317b389350f3e55e8.jpg

آره این باز قابل قبوله :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر