Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,395
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
291
اخیرا Alien: Isolation رو بازی کردم و با اینکه فضاسازی بازی برای سوستوپول به عنوان یک ایستگاه فضایی متروک و درحال‌نابودی استادانه‌ست و رفتار اسکریپت‌نشده بیگانه هم در نوع خودش بینظیره، بااین‌حال بازی خیلی بیشتر از پتانسیل داستان و گیم‌پلیش طول میکشه و از اواسط بازی حس مخاطب از «این چه بازی فوق‌العاده‌ایه» به «پس چرا تموم نمیشه» تغییر میکنه. پس نظر آن‌پاپیولار بعدیم:

57. Alien: Isolation بازی خوبیه ولی اون‌طور که توی خیلی از جوامع گیمینگ ادعا میشه هم نیست که این بازی یه شاهکار نادیده‌گرفته‌شده باشه و حقش حسابی خورده شده باشه و بازی در حدو‌اندازه همون امتیازاتیه که گرفته.​

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
351
اخیرا Alien: Isolation رو بازی کردم و با اینکه فضاسازی بازی برای سوستوپول به عنوان یک ایستگاه فضایی متروک و درحال‌نابودی استادانه‌ست و رفتار اسکریپت‌نشده بیگانه هم در نوع خودش بینظیره، بااین‌حال بازی خیلی بیشتر از پتانسیل داستان و گیم‌پلیش طول میکشه و از اواسط بازی حس مخاطب از «این چه بازی فوق‌العاده‌ایه» به «پس چرا تموم نمیشه» تغییر میکنه. پس نظر آن‌پاپیولار بعدیم:

57. Alien: Isolation بازی خوبیه ولی اون‌طور که توی خیلی از جوامع گیمینگ ادعا میشه هم نیست که این بازی یه شاهکار نادیده‌گرفته‌شده باشه و حقش حسابی خورده شده باشه و بازی در حدو‌اندازه همون امتیازاتیه که گرفته.​
کاملا موافقم منم هفته پیش بازیش کردم . ی مقدار بیش از حد روی اون قسمت از نقطه A برو B و یک چیزی بردار و تو راه از دست بیگانه تو هر سوراخی قایم شو تمرکز کردن. بازی تقریبا چیز دیگه ای نداره - بهتر بود ی چندتا قسمت اکشن یا سینماتیک هم اضافه میکردن تا بازی از یک نواختی در بیاد .

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
368
نام
علی
اگر BoTW و Elden Ring خیانت حساب می شن من به شخصه عاشق خائنین ام.
اتفاقا خیلی ها از Open World شدن Elden Ring شاکی هستن. برای نمونه می تونی تاپیکش رو چک کنی.
ما هایی که سنی ازمون گذشته، کلی مشغله تو دنیا واقعی داریم و شاید تو روز بیشتر از یک ساعت وقت گیم زدن نداشته باشیم، وقتی برای بازی های open world نداریم.

10ساعت کانتت خطی > 40 ساعت فچ کوئست و گرایند

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,694
اتفاقا خیلی ها از Open World شدن Elden Ring شاکی هستن. برای نمونه می تونی تاپیکش رو چک کنی.
ما هایی که سنی ازمون گذشته، کلی مشغله تو دنیا واقعی داریم و شاید تو روز بیشتر از یک ساعت وقت گیم زدن نداشته باشیم، وقتی برای بازی های open world نداریم.

حق کامل گفتی.اگه وقت برای cooking و گل و گیاه جمع کردن قرار بود بزاریم بازی نمیکردیم.میرفتیم تو دنیای واقعی آشپزی و گل و گیاه و شر و ور جمع میکردیم یه سودی هم داشت.

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
656
خبر ریمیک Max PAYNE 1+2 خبر خیلی بدی بود. فکر کنم فقط منم که اصلا ذره ای خوشحال نیستم از این اتفاق. دلیلش هم اینه، ریمیک ها برای امثال من که مهم ترین قسمت یه بازی داستانش هست چیز جدیدی نداره. ریمیک TLOU هم همینطور. :-"

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,681
نام
Mehrdad
حق کامل گفتی.اگه وقت برای cooking و گل و گیاه جمع کردن قرار بود بزاریم بازی نمیکردیم.میرفتیم تو دنیای واقعی آشپزی و گل و گیاه و شر و ور جمع میکردیم یه سودی هم داشت.
تو Kingdom Come: Deliverance فکر کنم حدود 30 40 ساعت فقط گل چیدم :-" نه فقط به طمع فروش و تبدیل به پول و استفاده های درون بازی، خود فرایند این کار... قدم زدن تو مراتع و دشت های سرسبز و زیبای بازی... فضای خفن اروپای Medieval ... تنوع زیاد گل و گیاه.. موسیقی...

حالا که صحبتش شد، چه بازی خفنی... هنوز خیلی باهاش کار دارم ولی چقدر من این ار پی جی های شبیه ساز طور نیمچه واقع گرایانه کند اما با پرداخت غنی و پرجزئیات رو دوست دارم... چقدر هنگام بازی کردنش ادم حس خوبی میگیره... چه کوئست های خلاقانه و باحالی.. (چه کرش ها و لودینگ های طولانی :-") عاشق این بازی هایی هستم که از مپ تا اینفو های درون بازی تا لور تا داستان اصلی تا فضاسازی تا اینونتوری و مدیریتش و گیم پلی... ادم رو مشغول میکنند، اصن عاشق همینم تو ار پی جی ها... اینکه اینقدر با مخلفات سرگرم شی که گیم پلی و روند اصلی پشت هم عقب بیفته .. در واقع اگه یک جا از حاشیه خوشم بیاد... جایی مثل درون یک بازیه... :-"

یعنی میخوام بگم موضوع اوپن ورد، سلیقه ایه... من به شخصه خوشبختانه سلیقه بسیار متنوعی دارم :-" یعنی از ار پی جی های این چنینی، تا اژدها محور های دارک و سخت و یا فانتزی و شوتر ها... از اوپن ورد وسیع تا سند باکس های چند مکانی به شکل مثلا بایوور... تا RTS های PC، پلتقرمر های رنگارنگ ارکید مانند، H&S کلاسیک یا مدرن.. اکشن ادونچر مین استریم اوپن ورد یا سند باکس یا خطی یا 2.5 بعدی و پوینت ادن کلیک و انتراکتیو... ریسینگ های ارکید و شبیه ساز.. انواع و اقسام ایندی... از هاتلاین مایمی تا ایندی های بامزه رنگی رنگی... هد تو هد PvP... نمای ایزومتریک یا ثابت، ساختار کلاسیک یا روگ لایک... انواع و اقسام شوتر کلاسیک و مدرن... MMO هایی که به سلیقه ام شبیه باشند مثل دستینی یا قدیما WoW... از اکشن ادونچر دارک و ترسناک تا سوروایول خالص سایرن یا سایلنت هیل مانند... اکشن سریع تا مخفی کاری...

همشونو دوست دارم :-" واقعا میتونم این لیست رو همینطور ادامه بدم، در واقع فقط اهل فوتبال و بازی های ورزشی کلاسیک نیستم(10-15 سال اخیر وگرنه قدیما اینم بودم)، و غیر از این همه رو دوست دارم :-"

در واقع بازی که از نظرم خوب باشه رو دوست دارم، فارغ از اینکه چه ویژگی هایی اساس بازی رو تشکیل میدند، در مورد خیانت هم، تا باشه خیانت هایی به بزرگی امثال GTA san andreas یا RDR یا Skyrim و باقی باشه :-" یادتونه دوران میکرو و سگا چه پس زمینه های خفنی داشتند بازی ها؟ یادتونه دوران PS1-2 ارزومون بود بتونیم تو این پس زمینه ها وارد شیم؟ یادتونه از نسل هفت که اوپن ورد ها وسیع شدند چه حالی میکردیم که همه جای قابل دیده شدن میشد حضور داشته باشیم؟ خلاصه که اوپن ورد جای خود.. خطی جای خود.. هر چیزی جای خود :-"

===

در مورد اینترنت در مکانیسم بازی ها و کنترل کمپانی و ناشرهم یکی از چندین مثال: انرژی الکتریسیته هم به ابزار و مکانیسم هایی ختم میشه که در عین جذاب و راحت و سالم و مدرن و اسوده ساختن زندگی، باعث کنترل نهاد ها و سیستم ها و کمپانی ها رو مردم هم میشه :-" همین کنترل هم لزوما بد نیست و میتونه در جهت شناخت و بهبود مکانیسم های اجتماعی به کار گرفته بشه و در بدترین حالت هم حتی به معنی بد بودن استفاده از الکتریسیته در جوامع بشری نیست، و نوع استفاده مهمه و در نتیجه به نظرم در دنیای مدرن(!) نمیشه به مطلق رسید، باید تا جایی که میشه برای بهترین حالت تلاش کرد(انتقاد و حضور، مثلا یک نفر/استودیو/کمپانی میتونه با ساخت یک بازی که استفاده مناسب از امکانات انلاین میکنه، این تلاش رو به بهترین نحو انجام بده، گیمر و منتقد هم با انتقاد و پیشنهاد درست و دقیق کار این فرد/استودیو رو راحت تر میکنند) و در نهایت همه چی رو باید نسبی در نظر گرفت و یه جایی به توافق رسید...

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار

جدا چه اصراریه بازی رو زود تموم کنین؟ بذارین ماه‌ها طول بکشه اصلا. واقعا نمی‌فهمم چرا خیلی‌ها از زیاد بودن محتوا شاکی‌ان.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,694
میخوام یه آنپاپیولار بگم که واقعا از ته دله :D
با این که witcher رو دوست دارم ولی ترجیح میدم بجای witcher 4 نسخه جدید cyberpunk ساخته میشد تو شهر Night City.این شهر خیلی طراحی عالی داره.:x

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
291
58. گیمرهای زیادی رو دیدم که خیلی باافتخار میگن که بازی‌ها رو فقط باید «دی‌وان» و به‌قول خودشون «وقتی هنوز سرد نشده» بازی کرد، ولی این طرز فکر خیلی خطرناکیه! الان توی این چهارپنج ساعتی که دارم Weird West رو بازی میکنم، با انواع و اقسام باگ‌های ریز و درشت مواجه شدم، به قدری زیاد که تصمیم گرفتم فعلا کنارش بذارم تا یه نسخه کامل و قابل‌بازی ازش منتشر بشه. یه حسی بهم میگه اگه در مورد Prey و یا Cyberpunk به جای چند ماه بعد از عرضه و یا Pathfinder: Kingmaker به جای چند سال بعد از عرضه، به توصیه این دوستان گوش میکردم و توی زمان عرضه بازی میکردم، تجربه‌ی خیلی متفاوتی نسبت به تجربه‌‌ی فعلیم از این بازی‌ها داشتم.​

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر