The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
آقا من یه سوال داشتم :

من خیلی اهل بازی های RPG نیستم و تنها بازی هایی که در این سبک بازی کردم Mass Effect و Oblivion و Fall Out 3 بودند ... در این سه بازی من اصلا نتونستم با کلاسی غیر از Warrior بازی رو انجام بدم ... مخصوصا در ابلیویون خیلی سخته که بخوای با کلاس جادوگر بازی رو تموم کنی ... میخوام بپرسم این کلاس ها برای RPG باز های حرفه ایه یا اینکه کلا سبک بازی من اشتباهه ؟

مثلا من دیوونه شدم اما نتونستم تا اواسط بازی Mass Effect رو با کلاس Engineer برم .

بازی کردن با کلاس جادوگر قبول دارم یکم سخته. این از اون کلاسایی که یکم باید موقع نبردهاش از استراتژی استفاده کنی . مثلا چون کلاس جادوگر سلامتی پایینی نسبت به بقیه کلاس ها داره باید سعی کنی خیلی به دشمنات نزدیک نشی و از دور با جادو بزنیشون.یا اینکه بعضی از دشمن ها نسبت به یه عنصر(فرضا آتش) از بقیه عناصر مقاوم ترند.

بعد از اونم هرکسی خب با یه کلاسی میتونه خیلی خوب بازی کنه حلا شما هم با Warrior خوب میری.

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
بازی کردن با کلاس جادوگر قبول دارم یکم سخته. این از اون کلاسایی که یکم باید موقع نبردهاش از استراتژی استفاده کنی . مثلا چون کلاس جادوگر سلامتی پایینی نسبت به بقیه کلاس ها داره باید سعی کنی خیلی به دشمنات نزدیک نشی و از دور با جادو بزنیشون.یا اینکه بعضی از دشمن ها نسبت به یه عنصر(فرضا آتش) از بقیه عناصر مقاوم ترند.

بعد از اونم هرکسی خب با یه کلاسی میتونه خیلی خوب بازی کنه حلا شما هم با Warrior خوب میری.
و البته:
وقتي شما كلاس جنگجو ميگيريد اصلحه شما (در Oblivion) از طرف دشمن (يا بقيه!) قابل دسترسي است! خيلي راحت: ميكشيد و اصلحه ميگيريد. (براي پيدا كردن اصلحه قوي) !
اما وقتي جادوگر هستيد اصلحه مرگبار شما جادو است و نه چيز ديگر! ولي دشمن ها (در Oblivion مخصوصآ) با مردن خود كه اصلحه (جادو) براي شما نمي گذارند! و شما مجبوريد جادو بخريد يا كتاب آن را پيدا كنيد (براي پيدا كردن جادوي قوي) !
و در آخر: كلاس هاي جادوگر (مخصوصآ جادو هاي مخرب) كشنده ترين كلاس ها در TES IV Oblivion است!

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
اگر حوصله داشته باشید ، با تمرین کردن در جادو ها ، Skill تان بالا می رود و راحت از جادوهای قوی ، بدون مصرف زیاد Magica استفاده می کنید . اگر جادوگر قوی بشوید ( که کار بسیار راحتی است ) ، با بدست آوردن مقداری پول و خریدن جادو هایی از قبیل نامرئی شدن ، احضار Frost , Skeleton Champion , Headless Zombie ، دایناسور ها و هر گونه موجودی می توانید با قویترین دشمنانتان مقابله کنید . البته این مورد آخری نیازمند Skill بالا در Conjuration تان است . و خیلی جادوهای دیگر می توانند به راحتی دشمنان را شکست دهند بدون این که ذره ای از جانتان کاهش پیدا کند . بنابراین میشه گفت جادوگری از Warrior و Knight شدن هم راحت تره !

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
السلام علیک یا بچه ها
واقعا بازی نکردن oblivion ادمو فراموش کار می کنه .
یه سوال فنی که یادمه قبلا ردش کرده بودم ولی حالا یادم نمی یاد.
1- وقتی تو دانشکده جادوگران می خوایم عضو بشیم استادش می گه برو برام چوب بیار تا کارم رو شروع کنم.
منظورش از چوب چیه و اینکه چی باید براش بیارم؟ مگه تو بازی چوبم هستش؟
2- اون مقبره که نقشه ای روشه برای پس اف دون چجوری ن.رانی می شه ؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
1- وقتی تو دانشکده جادوگران می خوایم عضو بشیم استادش می گه برو برام چوب بیار تا کارم رو شروع کنم.
تا اونجا که یادم میاد روی map نزدیک Imperial city یه جا روی Map علامت گذاشته میشه باید بری اونجا توی یک غار :D بیشتر یادم نمیاد :D

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
درسته ولی باید نقشه نورانی شه تا ادرسه غار رو بده

فقط به این سوالم پاسخ بدینا:
- وقتی تو دانشکده جادوگران می خوایم عضو بشیم استادش می گه برو برام چوب بیار تا کارم رو شروع کنم.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
- وقتی تو دانشکده جادوگران می خوایم عضو بشیم استادش می گه برو برام چوب بیار تا کارم رو شروع کنم.
شما وقتی میری به اونجایی که بهت گفته شده...یه جادوگر هست که یه چوب دستی بهتون میده تا برگردی به دانشکده...اونجا یه درگیری هم پیش میاد.

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
روی یه سکو هست اگه اشتباه نکنم رو مپ با سبز نشون داده شده اگه تو محدودش باشی.
جواد جان، اِی کیو ؟ آیا ؟ :biggrin1:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
بزارین یکم بیشتر توضیح بدم.
من تازه تو دانشگاه جادوگری تو امپریا سیتی اومدم و هنوز کار خاصی انجام ندادم.
یه نفر با پیراهن سفید هستش که می گه مقداری چوب برای ساختن staff برام پیدا کن. خوب تو بازی که چوب نیستش چون کلمه wood رو اورده پس باید یه جای خاصی چوب باشه. علامت هم فقط روی خود استاد جادوگر یا همون پیراهن سفیدس یا همونیه که چوب خاسته . تو توضیحاتشم اصلا چیزی نگفته و فقط اینجا کسی که ردش کرده می تونه کمک کنه. مرسی

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
بزارین یکم بیشتر توضیح بدم.
من تازه تو دانشگاه جادوگری تو امپریا سیتی اومدم و هنوز کار خاصی انجام ندادم.
یه نفر با پیراهن سفید هستش که می گه مقداری چوب برای ساختن staff برام پیدا کن. خوب تو بازی که چوب نیستش چون کلمه wood رو اورده پس باید یه جای خاصی چوب باشه. علامت هم فقط روی خود استاد جادوگر یا همون پیراهن سفیدس یا همونیه که چوب خاسته . تو توضیحاتشم اصلا چیزی نگفته و فقط اینجا کسی که ردش کرده می تونه کمک کنه. مرسی

باید بری به Wellspring Cave یه عده بهت حمله میکنند بعد بدن همه اون هارو بگرد.یکیشون یه کلید همراهشه.برو ته قار یک صندوق پیدا میکنی.بازش کن اون چیزی که میخوای توشه

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
باید بری به Wellspring Cave یه عده بهت حمله میکنند بعد بدن همه اون هارو بگرد.یکیشون یه کلید همراهشه.برو ته قار یک صندوق پیدا میکنی.بازش کن اون چیزی که میخوای توشه
هیچ علامتی نزده ها ... باید پیداش کنم؟

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
هیچ علامتی نزده ها ... باید پیداش کنم؟

102968562.jpg

شماره 31 Wellspring Cave هست

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
ببخشيد اگه شما Quest خود را Activate كني, همه چيز با علامت سبز مشخص شده! وقتي شما وارد غار مي شويد, جلوتر يه جسد هست كه اونو بگردي Quest شما به روز مي شه و شما بايد نكرومنسر ها رو تيكه پاره كنيد و به انتهاي غار برسيد. در را باز كنيد... يك نمايش جلويه شما اجرا ميشه و يه چند تا لقب ناشايست به شما داده ميشه و ... همه ي نكرومنسرها رو به درك واسل كنيد و سپس يك جعبه در اون منطقه هست. يا توش يا روش يه Staff هست بگيريدش و بعد...
راه برگشت رو هم توضيح بدم؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر