The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
باگ هاي كه شما مي گي مربوط به سيو سريع و لود سريع هست و ربطي به Quest ها نداره! (دوست عزيز, اشتباه نكن! شما با Script هاي يك Quest آشنا هستي؟! فكر نكنم! پس ندانسته حرف نزن!)
می شه شما که "حرفه ای" هستید لطف کنید توضیح بفرمایید منظورتون از سیو سریع و لود سریع چیه ؟ هر چی باشه این یک مشکل از بازیه . شما میگی Script های یک Quest جوریه که اگر از وسط Quest لود کنیم بازی قاطی می کنه ؟ این دیگه چه جورشه ؟ در ضمن ، باگ به همین میگن دیگه ، نه ؟! اگه باگ این جور چیزها نباشه دیگه چی هست ؟ باگ ناشی از همین مشکلات بازی هاست دیگه ! مهم اینه که این ها اشکالات بازی هستند و باید برطرف می شدند . در ضمن در مورد چند مورد دیگر چی میگی ؟ باگ بازی فقط در Quest ها نیست !
و همين طور كلمه Patch با Mod و DLC فرق داره!!!
نگفتم فرق نداره دوست عزیز .
و همين طور يك نكته: ديدريك پرنس ها كه الهه نيستن! تا حالا ناين دواين به گوشتون خورده؟
این موضوع چیز مهمی نیست . از اسمشون معلومه چی هستند ( Deadric Prince ) .

در کل این که بازی باگ داره چیز مشخصیه ، ولی از محبوبیت بازی هیچ کم نمی کنه . من با وجود باگ های بازی هنوز هم از دو سال پیش بازیش می کنم و لذت می برم . به امید اینکه این باگها در نسخه ی بعدی کمتر باشند .

آخرین ویرایش:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
سر چه چیزایی با هم بحث می کنیدا.
حالا چه فرقی داره ، مهم اینه که بازی بهترین e3 زمان خودش شده و کسی نمی تونه وصله ای بهش بچسبونه. بگذریم.
--------------
دوست عزیز شما گفتید جادو های داخل جعبه رو روی ستون وسطیه امتحال کنم.
خوب اینکارو کردم اما هیچ اتفاقی نمی افته . واقعا این گروه مجیکا که اخرینشونم هستن کفر ادمو در میارن با این ماموریت هاشون. البته باید برم انقدر بزنم تا ببینم اخر درست می شه یا نه.
در مورد بازی هم بگم یک زندکیه و هیچ کسی نمی تونه تا همین الانشم بازی بهتر از اونو نام ببره چون نیست.

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
هوم!!! يه خورده كمكت مي كنم!
اولين نوعي جادو آتش است!
دومي نوعي جادو يخ و سرماست است!
سومي نوعي جادو fortifying magicka است!
چهارمي نوعي جادو damaging magicka است!
راستي ! هر جا موقه ي لود سريع گير افتادي كافيه اين كارو بكني:
بازي رو يه لود كامل تو يه Cell دبگر بكن و بعد از دوباره سيو مشكل دار رو يه لود كامل كن!

در مورد Script ها هم بايد بگم: اگه TES CS Oblivion كار كرده باشي بايد بدوني من چي مي گم!!!

cyrodiil.jpg

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
آخیــــــش.
بلاخره تموم شد. حالا سوالاتی پیش میاد چون دیکه کارکتر تو همه زمینه ها مستر شده.
1- تو همین مجیک گیلدز الان که مستر شدم . چه کارایی رو می تونم انجام بدم و چه قابلیت هایی دارم؟
اخه اخرش گفت برم پیش یه زنه و در مورد ساخت معجون باهاش صحبت کنم که بعد از این کار کمپلت شد.
محلی رو که باید کوست chivering isle رو بگیرم کجاهاست؟
حالا کلا چی کارا می شه با این وضعیت های مستر شدن کرد تو بازی؟
البته باید اول می گفتم که دست همتون درد نکنهhttp://images.google.com/images?gbv...num=0&ct=result&cd=1&q=shivering+isle&spell=1

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
تو همین مجیک گیلدز الان که مستر شدم . چه کارایی رو می تونم انجام بدم و چه قابلیت هایی دارم؟
ساختن جادو ( که در این زمینه برای من باگ داره ) ، داشتن لقب Arch Mage ، می توانید یک نفر از کسانی که لباس سبز می پوشند را به دنبال خود بکشانید و به او دستور دهید ، اتاق شخصی Arch Mage ، و...
محلی رو که باید کوست chivering isle رو بگیرم کجاهاست؟
در جزیره ای کنار Bravil .

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
Quest SI بعد از چند دقيقه در بازي اتوماتيك اضافه ميشه.
بله! Arch Mage يه صندوق مشتي داره كه تقريبآ همه ي مواد معجون سازي رو مي تونه چند برابر كنه! :eek: :cheesygri (بهترين كاربردش!) و تو اتاق Arch Mage هست! (اگه ديالوگ ها رو خوب گوش داده باشي يا خونده باشي بايد بدوني!!!)
عجيبه!!! ساختن جادو من هيچ باگي نداره! و در مورد Script ها, شوخي مي كني؟؟؟ اگه من بخوام توضيحش بدم مثل اينه كه كاربرد چندين دستور و كتابخانه رو تو ++C رو براتون توضيح بدم!!! اگه مي خواهيد يك خورده اي در اين مورد ياد بگيريد بريد اينجا.

آخرین ویرایش:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
کدوم جعبه رو می گی موادو دو برابر می کنه؟ کجاست؟
من فقط مشکلم اینه که جادوم زیر 20 هستش ( همشون ) چون بیشتر به سلاح علاقه داشتم و دزدی و همینا رو صد کردم.
من تو xbox360 بازی می کنم پچشم نصب کردم ولی هیچی بعد از چند ثانیه اظافه نمی شه!!!

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
طبق گفته ی سازندگان بازی ، زمان گیم پلی کل بازی 120 ساعت است .
:crying1::crying1::scare::o
البته من قبلا یه چیزایی شنیده بودم که برای اتمام بازی 2-3 ماه زمان لازمه!
ولی من منظورم اینه که اگه بخوایم فقط خط اصلی و داستانی بازی رو دنبال کنیم چقدر زمانه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر