The Bureau: XCOM Declassified | Xbox 360

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
جدی گفتی یا داری شوخی میکنی؟:d
اگه جدی میگی یه توضیح هم بده دیگه راجع به بازی.
قطعا جدی گفتن ...من خودم هنوز دستم نرسیده ولی شما مطمئن باش بازی حداقل راضیت میکنه این نمراتم اینجور که من از نقد سایتای خارجی فهمیدم شالوده اش
گفتن که گیم پلی و کلا سیستمش خسته کننده میشه و در نهایت گفتن که این بازی رو یک xcom ندونید و فکر میکنم همین دلیل دوم هم هست که باعث شده اینقدر نمره ی کم بدن .
بازی اون چیزی که در تریلرها نشون میداد واقعا خوب بود اما باید تجربه کرد تا فهمید.
شما به نمره ها اکتفا نکن .بنده هم به محض اینکه دستم رسید یه نقد گذرا و کوتاه میزنم همین جا ...

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
جدی گفتی یا داری شوخی میکنی؟:d
اگه جدی میگی یه توضیح هم بده دیگه راجع به بازی.

من که خوشم اومد

درسته شاید فکر کنید نمرات در حد و اندازه بازی نباشه ولی عمده نکات منفی نقد ها این بوده که بازی ریشه اصلی اش رو از دست داده! یعنی استراتژی بودنش خیلی کم شده و تبدیل به یک TPS شده!

منی که تا حالا با بازی های XCOM ارتباطی نداشتم خیلی خوشم اومد... هم از گرافیک هنری خاصی که داشت، هم گیم پلی و از همه مهم تر ایده خاصی که داشت. تا حالا این ایده رو تو بازی ها ندیده بودم همش تو فیلم های قدیمی دیده بودم

به طور خلاصه بگم که یه چیزی تو مایه های MAFIA 2 دهه 60 رو فرض کنید که دشمنان، موجودات فضایی هستن.

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
تا همین 1 دقیقه پیش من اینو با اون یکی XCOM اشتباه گرفته بودم:d
آقا دقیقا گیم پلی رو توضیح بدید.اینکه میگید یاراشو میچینه,بعدش میره یه کنار آب هویج بستنی میزنه یا وایمیسه میجنگه?:d

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
خیلی خلاصه بخوایم بگیم گیم پلی مانند mass effect هست حتی مکالمه ها و در سال 1962 بازی دنبال میشه همراه با اسلحه های نوستالژیک و کلاسیک و حتی پیشرفته .
شخصیت اصلی بنام کارتر مامور fbi هست . من هنوز به دستم نرسیده والا قبل از اینکه بیاد من نمره9 کمتر رو حرام میدونستم براش ولی الان درش تردید کردم که نمیتونم زیاد تعریف کنم .
اگر از عاشقان سبک های کلاسیک هستید از دستش ندید.

ENKI

کاربر سایت
Nov 9, 2011
22
از نظر من نقاط ضعف بازی اینها هستند.
با توجه به زمان بازی اسلحه ها قدیمی هستند و چون فقط 2 اسلحه میشه حمل کرد تنوع سلاح کم هست و خسته کننده میشه.
باز یابی سلامت یاران یک کار عذاب اور هست چون در بعضی مراحل زیاد اتفاق میفته و هوش مصنوعی هم خیلی موقع ها خودش عمل نمیکنه .
روند گیم پلی هم رفته رفته خسته کننده میشه
یک مورد هم که من باهاش در نسخه اکس باکس روبرو شدم اینه که بعد از مردن بازی از اول مرحله لود میشه و باید رفت رو از گزینه لود سیو اخری رو لود کرد.

ولی روی هم رفته بازی ارزش تموم کردن رو داره

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
من هم بازی به دستم رسید تا قبل از این هر چه میگفتم به مانند پیش نمایش بود ...
اولا بازی حس کلاسیک رو به خوبی منتقل میکنه ...
گیم پلی هم نرم و روان هست و استفاده از قابلیتهای(بتل فوکوس) بسیار خوب تعبیه شده و فعلا که من در اوایل بازی هستم واقعا لذت بخشه ...
میتونید جایگیری یاران و هدف گیریشونو ....تعیین کنید و به زیبایی دشمن رو غافل گیر کنید .هوش مصنوعی یاران خوب هست ولی نمیشه فعلا گفت و زمان میبره اما دارای ضعف اساسی نیستن و
با دستورات شمرده میشه اونا رو کارامد کرد ...
خسته کننده بودن هم که منتقد ها روش تاکید میکنن برام عجیبه چون بازی مثل چرخ های جنگ که فقط بزن بکش خسته کننده نیست چه برسه به این بازی که قابلیتهای متعددی داره و اکشن محض نیست و اکشن با تفکر هست ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر