The Bureau: XCOM Declassified | Xbox 360

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
2K Games با ارائه دو artwork پروژه جدید خود را معرفی کرد. XCOM عنوانی ست در ژانر First-Person Shooter که توسط 2K Marin ( سازنده BioShock® 2 ) درحال تهیه و تولید میباشد.

داستان XCom راجع به نبرد انسانها عليه موجودات ناشناخته است و شخصيت اول يك مامور FBI است كه سعي دارد در مقابل اين توطئه مبارزه كند. بازي يك اكشن نفس گير خواهد كه پر از صحنه هاي ترسناك وهيجاني است.
همچنين قرار است در شماره June مجله OXM اطلاعات اين بازي منتشر شود.
هنوز تاريخ عرضه اي از اين بازي تاييد نشده ولي پيش بيني مي شود در E3 امسال شاهد نمايشي از آن باشيم.

XCom يك بازي استراتژي فوق العاده محبوب بوده است.
این عنوان در تاریخی تامعلوم و بصورت انحصاری برای Xbox360 و PC عرضه خواهد شد.

آخرین ویرایش:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
ما كه بازي اصلي رو بازي نكرديم ولي اينطور كه بچه ها ميگن يكي از بهترين بازي هاي PC بوده ! البته اونموقع استراتژيك بوده اونم از نوع Turned base .

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
اسم تایپیکم درست و کاملش کنید خیلی خوب میشه .
امروز تازه تریلر گیم پلیش رو کامل دیدم .
به خاطر اینکه تایپیکش خیلی خالیه یه توضیحی ار رو تریلر دیدم رو میگم .
همین طور که معلومه بازی سوم شخص هستش . گیم پلیش یه جورایی Turn-Based یا به عبارتی استراتژی نوبتی هستش که المان های RPG هم توش دیده میشه .
توی این تریلر گیم پلیی که دیدم شباهت های غیر قابل وصفی با Mass Effect داره .
گرافیک و انیمیشن های صورت و .. به نظرم اصلا به آخر نسل نمی خره . به نسبت از نظر گرافیکی ضعیفه .
البته اصلا طراحی ها و جوش رو دوست ندارم ولی از نظر گیم پلی می تونه جالب باشه که البته این هم به نظرم بعد از مدتی حالت تکراری پیدا می کنه .

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
اسم تایپیکم درست و کاملش کنید خیلی خوب میشه .
امروز تازه تریلر گیم پلیش رو کامل دیدم .
به خاطر اینکه تایپیکش خیلی خالیه یه توضیحی ار رو تریلر دیدم رو میگم .
همین طور که معلومه بازی سوم شخص هستش . گیم پلیش یه جورایی Turn-Based یا به عبارتی استراتژی نوبتی هستش که المان های RPG هم توش دیده میشه .
توی این تریلر گیم پلیی که دیدم شباهت های غیر قابل وصفی با Mass Effect داره .
گرافیک و انیمیشن های صورت و .. به نظرم اصلا به آخر نسل نمی خره . به نسبت از نظر گرافیکی ضعیفه .
البته اصلا طراحی ها و جوش رو دوست ندارم ولی از نظر گیم پلی می تونه جالب باشه که البته این هم به نظرم بعد از مدتی حالت تکراری پیدا می کنه .

ایزومتریک میشه گفت بیشتر تا سوم شخص...اصلا کلا این بازی که شما میگی این بازی نیست اون بازی که شما میگی ساخته FireAxis هست و اسم کاملش XCOM Enemy Unknown ولی اونی که مربوط به این تاپیکه اسمش XCOM Declassified و شوتر اول شخصه

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
ایزومتریک میشه گفت بیشتر تا سوم شخص...اصلا کلا این بازی که شما میگی این بازی نیست اون بازی که شما میگی ساخته FireAxis هست و اسم کاملش XCOM Enemy Unknown ولی اونی که مربوط به این تاپیکه اسمش XCOM Declassified و شوتر اول شخصه

اون بازی Xcom Enemy Unknown که یه بازی استراژی نوبتی هستش و این چیزی که من گفتم دقیقا همین XCom Declassified هستش که یه بازی سوم شخصه تاکتیکال شوتره .
اینی که شما میگی اول شخصه ، دیگه وجود خارجی نداره و تغییر کرده به همین بازی که من درموردش صحبت کردم .
اینم یه عکس از تریلر که ثابت شه سوم شخص هستش :

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
اون بازی Xcom Enemy Unknown که یه بازی استراژی نوبتی هستش و این چیزی که من گفتم دقیقا همین XCom Declassified هستش که یه بازی سوم شخصه تاکتیکال شوتره .
اینی که شما میگی اول شخصه ، دیگه وجود خارجی نداره و تغییر کرده به همین بازی که من درموردش صحبت کردم .
اینم یه عکس از تریلر که ثابت شه سوم شخص هستش :

بیشتر واسه این بخش بود که به نظر میومد در مورد این بازی صحبت نمی کردید (هنوزم میاد :d)
گیم پلیش یه جورایی Turn-Based یا به عبارتی استراتژی نوبتی هستش که المان های RPG هم توش دیده میشه .

در هر حال ظاهرا بازی تغییر کرده و از یک شوتر اول شخص تبدیل شده به یک SQUAD Based 3rd person shooter که شدیدا استقبال میشه به عنوان یک اول شخص محال بود بگیرمش ولی الان اگه واقعا اون گرافیک عکس بالا رو بتونه تو کنسول بده حتما میگیرمش
در ضمن اسمش هم تازگی عوض شده و شده The Bureau: XCOM Declassified

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
چقدر هیجان برای اومدن این بازی بالاست.:d
در هر صورت VG247 مرحله از اول بازی رو انجام داده و ویدئو هاش اینجاهست. یکی توکامنتا نوشته بود GeOW و B:I و ME رو با هم قاطی کرده همچین چیزی دراومده!:D البته اشتباه هم نمی کنه مثل ME می تونی توش دیالوگ انتخاب کنی که بازم هیچ تاثیری رو روال نمی زاره.:D گیمپلی هم شبیه GeOW هست ولی خیلی متنوع ـه و می تونی به رفیقات دستور بدی بگی کجا برن و دشمنارو Flank کنن. تقریبا شبیه بازی های RTSـه و اصلا خسته کننده نیست! داستانش هم 1950s Sci-Fiـه و کلا توی این ژانر باشه روایت قشنگی داره. در کل من که زیاد به این بازی امید نداشتم ولی الان حتما می خرمش.>:d
لینک پارت یک: sh3DlcWtrxY
لینک پارت دو: CpnXH6yZChc

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
برای ما که هزینه چندانی بابت هر بازی نمیدیم،بازی بدی نیست.
ولی قطعا در حد و اندازه های $60 هم نیست.
بازی که 2K بسازه به احتمال بسیار قوی می شه گفت ارزش داره. حتی اگه قبلش تبلیغات زیادی نشه و طرفدار زیادی هم نداشته باشه.
مثلا همین XCOM Enemy Unknown که پارسال اومد تبلیغات نداشت طرفدار نداشت فروشش هم نسبتا کم بود ولی یقینا یکی از 5 بازی برتر سال گذشته بود.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
بازی شوتر تاکتیکال چجوری میشه؟ یعنی مثل Ghost Recon هست؟
هرکی بازی کرده بگه سبک بازی چجوریاست، تو تریلرها که گرافیکش داغون بود، سبکشم که به نظر جالب نبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر