The Bureau: XCOM Declassified | Xbox 360

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
بازی شوتر تاکتیکال چجوری میشه؟ یعنی مثل Ghost Recon هست؟
هرکی بازی کرده بگه سبک بازی چجوریاست، تو تریلرها که گرافیکش داغون بود، سبکشم که به نظر جالب نبود

دیشب تریلر گیم پلی رو دیدم زیاد خوشم نیومد.:D
با موحودات فضایی باید بجنگید و به یارای خودتون دستور بدید.
یک کلید رو فشار میدید (:D) یک منو گرد میاد مثل تصویر زیر :
از طریق این منو می تونید ماشین اسلحه ای کار بزارید ، یارای خودتون رو کنترل کنید و...
بازیش هم سوم شخصه.../

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دیشب تریلر گیم پلی رو دیدم زیاد خوشم نیومد.:D
با موحودات فضایی باید بجنگید و به یارای خودتون دستور بدید.
یک کلید رو فشار میدید (:D) یک منو گرد میاد مثل تصویر زیر :
از طریق این منو می تونید ماشین اسلحه ای کار بزارید ، یارای خودتون رو کنترل کنید و...
بازیش هم سوم شخصه.../

مثل Bother in Armsه :D قشنگه که اینجوری :D

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
از نظر سبک و این که چجوریه بازی به جز یه سری موارد فرق زیادی با XCOM پارسال نداره و شبیه همون هست منتهی این خیلی آسون تره از اون و زمان داستان و فضاش هم کلا فرق میکنه

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
از نظر سبک و این که چجوریه بازی به جز یه سری موارد فرق زیادی با XCOM پارسال نداره و شبیه همون هست منتهی این خیلی آسون تره از اون و زمان داستان و فضاش هم کلا فرق میکنه

شرط می بندم XCOM پارسالی رو بازی نکردی!

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
شرط می بندم XCOM پارسالی رو بازی نکردی!

چه ربطی داره ؟ اول نسخه pc رو رفتم بعدش هم یه کمی رو 360 رفتمش. در ضمن از این نسخه من یکی دوتا تریلر گیم پلی بیشتر ندیدم و روی همین چیزایی که نشون دادن گفتم. وگرنه در کل که این بازی ساختش 3 بار کلا عوض شد و تغییر کرد

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
یه قسمتی از نقدی که خودم نوشتم و گذاشتم توی یه سایت دیگه اینجا میذارم بلکه ترغیب بشید چون ظاهرا این بازی خیلی مظلومه !

اکشن سوم شخص سبکي معمول در دنياي گيم است که اگر بگوييم از هر ده عنوان يکي از انها اکشن سوم شخص است مبالغه نکرديم
اين در حالي است که پرچم دار (شاخ) اين سبک عنواني نيست جز چرخ هاي چنگ که در انحصار ماکرو بوده و ديگران هم هر چه امدند
با نيم نگاه يا نوعي تقليد از اين عنوان(چرخ ها جنگ ) امدند .اما قضيه xcom bureau چيز ديگريست
خرين عنوان از سري xcom با نام enemy unkown منتشر شد که ان در سبک اکشن استراتژي نوبتي طبقه بندي ميشد و عنواني در خور توجه بود
نظر منتقدان و بازيباز ها را جلب کرد اما بازي نبود که نظر هر کسي را جلب کند و حتي براي بسياري کسل کننده بود .ليکن bureau امد تا سبکي همه گير تر
و فراتر عرضه کند که در عين حال براي طرفداران قديم اين سري هم جذاب باشد. در نهايت بازي به سبکي در امد به نام اکشن سوم شخص تاکتيکي که تمرکزش بر
مديريت گروه همراه با تاکتيک و اکشن محض است يعني شما بايد در طول بازي از اين دو عنصر استفاده نماييد تا بتوانيد در برابر بيگانگان دوام بياوريد .اين چيزي
است که بازي از شما ميخواهد و مورگان گري(کارگردان بازي) سنگ ان را به سينه ميزند تا در عوض شما را از در بازي غوطه ورکند بازي که انصافا هم بديع است
نچه که از تريلرها مشهود است پياد سازي عالي اين سبک است . شما که رهبر گروه هستيد(ویلیام کارتر مامور fbi) و وظيفه ي خطير داريد که مردم عام نباید از ماموريت هاي شما بويي ببرند
چیزی شبیه به فیلم مردان سیاه پوش که در ان هم اتفاقا فضایی ها موجب هرج ومرج شدند.هم چنین با استفاده از سيستم بنام battle focus ميتوانيد بر قابليت ها گروه و نوع نقشه انها جامع عمل بپوشانيد
(چيزي شبيه به سيستم بازي mass effrct) . اين سيستم و استفاده درست از ان از نون شب هم واجب تر است زيرا اگر درست استفاده شود
شما نصف عمل در مبارزات را انجام داديد (نصف ديگر اکشن و کاور گيري است) ويژگي اين سيستم اينگونه است که به هنگام استفاده زمان کند ميشود
و شما موقعيت هم تيمي ها و دشمنان را رصد ميکنيد و ياران خود را به يک منطقه رهنمود می سازيد که دارای گزینه هایی مانند move وmark target و... است
و حتی شما میتوانید ماشین های خودکار را برای قلع و قمع کردن بیگانگان استفاده کنید و در نهایت از قابليت هايي که به صورت يک منو کاربردي ظاهر ميشود نهایت استفاده را کنيد .
ادامه در پیش نمایش|XCOM:The Bureau|اکشن تاکتیکی کلاسیک

- - -ویرایش - - -

مثل Bother in Armsه :D قشنگه که اینجوری :D
شما شک نکنید خوبه الان مردم برای یک اکشن تکراری و محض سرو دست میشکنن چه برسه این بازی که اکشن همراه با فکر هست اونم کلاسیک !!

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
چه ربطی داره ؟ اول نسخه pc رو رفتم بعدش هم یه کمی رو 360 رفتمش. در ضمن از این نسخه من یکی دوتا تریلر گیم پلی بیشتر ندیدم و روی همین چیزایی که نشون دادن گفتم. وگرنه در کل که این بازی ساختش 3 بار کلا عوض شد و تغییر کرد
رفیق شما چجوری حساب کردی؟!!
اصلا سازندش 10 بار عوض بشه جوری که شما گفتی انگار الن ویک رو با تغییر سازنده استراتژی کنی!
اون قبلیه استراتژی بود یه بازیه دیگه بود واسه خودش این یه چیز دیگس سوم شخصه بعد...
دیگه من هیچ حرفی واسه گفتن ندارم:|

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
رفیق شما چجوری حساب کردی؟!!
اصلا سازندش 10 بار عوض بشه جوری که شما گفتی انگار الن ویک رو با تغییر سازنده استراتژی کنی!
اون قبلیه استراتژی بود یه بازیه دیگه بود واسه خودش این یه چیز دیگس سوم شخصه بعد...
دیگه من هیچ حرفی واسه گفتن ندارم:|

اصلا XCOM قبلی و کلا نسخه اصلیش جزو دسته RTSها قرار نمیگیره بلکه یه عنوان TBT تاکتیکال هست.

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
اصلا XCOM قبلی و کلا نسخه اصلیش جزو دسته RTSها قرار نمیگیره بلکه یه عنوان TBT تاکتیکال هست.
اینی که شما میگی یعنی این نسخرم داری تاکتیکال میکنی که اصلا درس نیس کلا سازنده برای جلب نظر یوزر casual اومده گیم رو سوم شخص تاکتیکی کرده که اگه بخوای درصد بدی 80 درصد اکشن 20 درصد تاکتیکیه...

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
من بازیو گرفتم نیم ساعتی بازی کردم ! اکشن سوم شخص تاکتیکی هستش که یار همراهتونه و باید اونارو تو جای مناسب مستقر کنید و علیه بیگانه ها بجنگید ! چون تازه شروع کردم چیز زیادی از داستان معلوم نشده ولی انگار فضایی ها حمله کردن و داستانش هم تو زمان Noire هستش و سلاح ها و فضاها هم مربوط به همون زمان میشن !
من که خوشم اومد از بازی ! به نظرم گیم پلی جالبی داره ! ( شاید هم چون مدت زیادیه بازی جدید نیومده از این خوشم اومده ! )

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
من بازیو گرفتم نیم ساعتی بازی کردم ! اکشن سوم شخص تاکتیکی هستش که یار همراهتونه و باید اونارو تو جای مناسب مستقر کنید و علیه بیگانه ها بجنگید ! چون تازه شروع کردم چیز زیادی از داستان معلوم نشده ولی انگار فضایی ها حمله کردن و داستانش هم تو زمان Noire هستش و سلاح ها و فضاها هم مربوط به همون زمان میشن !
من که خوشم اومد از بازی ! به نظرم گیم پلی جالبی داره ! ( شاید هم چون مدت زیادیه بازی جدید نیومده از این خوشم اومده ! )
در این که بازی ارزش داره شکی نیست. مگه تا حالا 2K چند تا بازی بد تولید کرده؟
ولی بدم نمیاد به خوبی استراتژیه نباشه که اکشنو ولش کنن برن باز هم استراتژی بزنن!:d
من هنوز بازی نکردم. منتظر PC هستم.

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
بازی تقریبا تو مایه های brothers in arm هست . من که خیلی خوشم اومد از بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر