Test Drive Unlimited 2 - Xbox 360

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
کلا در مورد بازی‌های جدید همین آش و کاسه برقرار هست. قبل از عرضه بازی انتظارات رو بالا می‌برن و یا می‌بریم اون وقت بعد از عرضه یک دهمش هم برای بازی ارزش قائل نیستیم. من این بازی رو هنوز انجام ندادم ولی به نظرم نباید عنوان بدی باشه. به هر حال همگی یکسری انتظارات داریم و مطمئنا قطعا در مورد این بازی هم همشون برآورده نخواهد شد چرا که باز مثل همیشه گول تبلیغات و تریلرها رو خوردیم.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
من فکر می کنم دوستان کم لطفی می کنن چند تا نمره ای هم گرفته نشون دهنده ی اینکه که حداقل ارزش خریدن و وقت گذاشتن رو داره فردا اگه شد خودم می خرمش یه توضیحی می دم

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
دوستان داستان بازی بد نیت! فقط یه مقدار گرافیک بازی تو ذوق میزنه
در کل الان که یه مقدار از بازی و رفتم به نظر من جالبه فقط گرافیک ..... =((
جالب میتونی بری تو نمایشگاه ها سوار ماشین ها بشی و حتی استرات بزنی!
رو یسری ریزه کاری ها خوب کار شده (به نظر من) مثلا وقتی تو یه نمایشگاه بوگاتی پشت بوگاتی میشینی و استار میزنی و پشت سر رو نگاه میکنی لرزش موتر رو میشه دید که هر چقدر گاز بدی این لرزش کمتر میشه
البته کیفیت تصویر من خوب نیست چون تو اتاقم تلوزیون معمولی دارم! باید به فکر یه LED واسه اتاقم باشم:x
این و رو بگم که بازی میتونه ادم رو واسه چند ساعت سرگرم کنه!
در ضمن من با تمرمز دستیش خیلی حال نکردم! یه مقدار ترمز دستیش غیر طبیعی به نظرم:(

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
منم بازي رو گرفتم.
بايد بگم كه اگه بازي رو اون طور كه وعده داده بودن ، منتشر مي كردن ، بازي موفقي مي شد.
موتور چهارچرخ،baja ، كوه و ...
اين چيزي كه منتشر كردن يه بازي براي سرگرمي هست و براي مدت خاصي لذت بخش واهد بود و بعد ...
ولي دركل بازيي قشنگي هست و به همه نوصيه مي شه ;-)

آخرین ویرایش:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
منم امروز بازی را گرفتم ،
یه نیم ساعتی بازی کردم ، ولی فکر کنم بیشتر جنبه سرگرمی داره و نمیشه زیاد روش حساب کرد چون بعد از یه مدت تکراری میشه .
تصادف ها هم خیلی مصنوعی هست ، از قصد با آخرین سرعت رفتم تو دیوار ولی فقط سپر یه زره لق شد ، حتی رنگ ها هم پریده نمیشن .
ولی خوب با همه این ضعف ها عنوان خیلی بدی هم نیست و قابل تحمله .

hnme_bnd

کاربر سایت
May 18, 2008
94
نام
حسین
lمن دیشب بازی رو گرفتم و شروع کردم به بازی!!!
گرافیکش به نظرم خوب نبود!
اولاش خیلی تو ذوقم خورد ولی کم کم خوشم اومد!
تا جایی که فهمیدم و میدونستم جزیره دومی هم هست!
مسابقات dirt هم خوب بود!

ولی سری اول یه چیز دیگه بود!!!

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
lمن وقتی به فرودگاه میرم ، و وقتی نشون میده که هواپیما میپره میره واسه لود و دیگه هیچ اتفاقی نمیافته! چرا؟؟؟؟ در ضمن دیسک هم نمیچرخه! از چی میتونه باشه؟
کسی هست که رفته باشه فرودگاه اصلا ؟؟چی میشه؟

آخرین ویرایش:

hnme_bnd

کاربر سایت
May 18, 2008
94
نام
حسین
من وقتی میرم فرودگاه میگه باید بیشتر بازی کنی تا بتونی ...!!!
من وقتی بازی رو روی هارد نصب میکنم بازی اجرا نمیشه!!!
خدا میدونه! با یه دیسک دیگه چک کن!!!

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
کسی از دوستان یه عکس کامل از نقشه بازی داره که توش همه نمایشگاه های ماشین و غیره رو نشون داده باشه ؟؟؟

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
تـــوی ایـــــــن بـــــــــــــازی مــــــــــیشه از مـــــــــــــــاشین هم پـــــــــــیاده شد؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر