Test Drive Unlimited 2 - Xbox 360

hnme_bnd

کاربر سایت
May 18, 2008
94
نام
حسین

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
سلام دوستان، یه چند تا سوال داشتم:
1. تو بازی های ریسینگ واسه من handling خیلی مهمه. می خواسم ببینم که handling مثل blur بده؟؟؟ (نظره شخصی) یا مثل NFS:HP خوبه؟؟
2. تنوع ماشینه خوبه؟؟ چه برندهایی توش هست؟؟
3. mission های بازی چطوری ان؟؟؟؟ ریس اند؟؟
مرسی

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
سلام دوستان، یه چند تا سوال داشتم:
1. تو بازی های ریسینگ واسه من handling خیلی مهمه. می خواسم ببینم که handling مثل blur بده؟؟؟ (نظره شخصی) یا مثل NFS:HP خوبه؟؟
2. تنوع ماشینه خوبه؟؟ چه برندهایی توش هست؟؟
3. mission های بازی چطوری ان؟؟؟؟ ریس اند؟؟
مرسی
بنده به عنوان یه عاشق سبک ریسینگ که همه جور ریسینگی بازی میکنم،باید بهت بگم یه آشغال به تمام معناست بازی.شماره یک رو وقتی خریدم باهاش زندگی کردم و نزدیک به 2 سال پاش بودم.خیلی منتظر این شماره هم بودم.اما گیم پلی نسبت به نسخه اول شدیدا پسرفت کرده.انگار کف زمین روغن ریختن.شماره اول خیلی هندلینگ عالی و طبیعی بود.اما این شماره نمیدونم چرا همچین شده.حالم بهم خورد.حیف اون 4 تومن.

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
بنده به عنوان یه عاشق سبک ریسینگ که همه جور ریسینگی بازی میکنم،باید بهت بگم یه آشغال به تمام معناست بازی.شماره یک رو وقتی خریدم باهاش زندگی کردم و نزدیک به 2 سال پاش بودم.خیلی منتظر این شماره هم بودم.اما گیم پلی نسبت به نسخه اول شدیدا پسرفت کرده.انگار کف زمین روغن ریختن.شماره اول خیلی هندلینگ عالی و طبیعی بود.اما این شماره نمیدونم چرا همچین شده.حالم بهم خورد.حیف اون 4 تومن.

اها. مرسي. پس بهتر شد نخريدم.*

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اها. مرسي. پس بهتر شد نخريدم.*
آره دوست عزیز پست بالایی هم راست میگه ایشون(پست بالای شما)یه ذره انتظارش زیادی بوده(انتظار nfsیی gt چیزی داشته)اما باحال ترین ریسینگ با سبک ow هستش!(البته بعد از اون nfs:hp و split second خیلی خیلی ردیف هستند+forza 3)من که با بازیش خیلی حال کردم بخصوص گرافیکش تو باتلاق یا جای گِلی بری ماشینت به باحال ترین شکل ممکن گلی میشه!!!
راستی ماموریت هاش هم خیلی متنوع و جالب اند !از دست نده(ما که 3تومن دادیم خیلی هم راضیم)

• Like
Reactions: hitman rocker

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
این دیگه چه افتضاحی بود؟ گرافیکش که از 5 سال پیش فرقی نکرده بود، هندلینگ بشدت پسرفت کرده بود، صدا گذاری داغون شخصیت ها و انیمیشن های چوبیشون، داستان بشدت مسخره و کلیشه ای، کپی کردن نقشه بازی از روی Midnight Club: LA.

خیلی برام جالبه ماشین به یک جدول کوتاه که میخوره کاملاً متوقف میشه! خیلی هندلینگ بازی گنده، خیلی...

با یکش چه خاطره هایی داشتم، گرافیکش زمان خودش انقلابی بود :D ماشین هاش، گیمپلی اش، اما این شماره یک افتضاح به تمام معناست، پول که هیچی، وقتتون رو تلفش نکنید :D

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
خیلی برام جالبه ماشین به یک جدول کوتاه که میخوره کاملاً متوقف میشه! خیلی هندلینگ بازی گنده، خیلی...

باز خوبه که متوقف میشه

من که به هر جایی میزنم ماشین کاملا شوت میشه یه طرف دیگه:)) مخصوصا تو off road که دیگه واقعا افتضاحه

فعلا چکار کنیم امکانات کمه بازی نی باید با این بسازیم دیگه:(

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
تا اینجایه کار به نظر منم هندلینگ خشک و بی روحی داره اما تو خاکی با ماشینی مثل Q7 سر پیچا حال میده!
در مورد برخورد با اجسام هم کاملا حرف دوستان تایید میشه ! اینجور برخورد کردن تو ذوق میزنه
یه سوال تا الان کسی تونسته تو این بازی ماشین چپ کنه؟:)

evil_royal

کاربر سایت
Jan 28, 2010
8
من بازی رو نمیتونم اجرا کنم رو کنسولم
ورژن داشبوردم 2.0.12416.0 هست
مشکل از چی میتونه باشه؟

یک دنیا ممنون میشم اگه کمکم کنید...

mehdi-ss

کاربر سایت
Oct 31, 2008
134
نام
مهدي
من بازی رو نمیتونم اجرا کنم رو کنسولم
ورژن داشبوردم 2.0.12416.0 هست
مشکل از چی میتونه باشه؟

یک دنیا ممنون میشم اگه کمکم کنید...

فکر کنم تو هم داشبوردتو با اون روش سه اپدیته اپدیت کردی چون مال من هم همین ورژن هستش و نتونستم بازی رو اجرا کنم . به احتمال زیاد ال تی پلاس می خواد.

evil_royal

کاربر سایت
Jan 28, 2010
8
فکر کنم تو هم داشبوردتو با اون روش سه اپدیته اپدیت کردی چون مال من هم همین ورژن هستش و نتونستم بازی رو اجرا کنم . به احتمال زیاد ال تی پلاس می خواد.
بله دقیقا" همون آپدیته
ال تی پلاس رو چجوری میشه ریخت؟ و اینکه مشکلی برای کینکت و بازی AC:BH و NFS:HP پیش نمیاد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر