Test Drive Unlimited 2 - Xbox 360

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
وقتی ماشین جدید میگیری اگه پارکینگت جا نداشته باشه میشه ماشینای دیگه رو فروخت (خوبم پول میده);)
خسته نباشی! :d البته که میشه فروخت. مشکل ما برای زمانیه که جا داریمو میخوایم بفروشیمش.

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
بازیش از نظر گرافیکی حرفی برای گفتن نداره ولی گیم پلیش جذابه حال میده یه چیزای داره آدمو مینشونه پای بازی

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
عجب بازی مزخرفی هستش.گرافیک بازی که اصلا قابل قبول نیست.هندلینگ ماشین ها هم که افتضاحه.به نظر من این بازی اصلا ارزش همون 2 تومن هم نداره.

• Like
Reactions: Navid

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
کم کم داره ازش خوشم میاد، مخصوصاً وقتی که توی گل و خاک رانندگی میکنم خیلی فاز میده :D الآن رسیدم به کلاس A7 ـش (یعنی تموم شد) دیگه دارم میرم تو A6 که بعدش برم هاوایی، ولی هنوز نمایندگی نیسان رو پیدا نکردم :D :((

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
سلام بربچ
دوستان چطوری میشه بخش تیونگ خودرو های المانی رو ازاد یا به عبارته دیگه پیدا کرد کسایی که پیدا کردن یه توضیح بدن میخوام یک ابر اس ال ار بسازم:d:d:d:d

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
عجب بازی مزخرفی هستش.گرافیک بازی که اصلا قابل قبول نیست.هندلینگ ماشین ها هم که افتضاحه.به نظر من این بازی اصلا ارزش همون 2 تومن هم نداره.

کاملاً موافقم. گرافیکش که هیچی برای گفتن نداره. هندلینگ ماشین ها علاوه بر اینکه افتضاحه رانندگی هم هیچ جذابتی نداره. من فکر میکردم اوایل بازی برام اینجوریه و زود دارم قضاوت میکنم. با اکراه ادامه دادم تا شاید برام جذابیتی پیدا کنه اما هرچی گذشت بدتر و بدتر شد :|

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
کسی تا حالا تونسته همه ماشین ها رو آزاد کنه ؟؟
مثلا:
Audi R8 Spyder 5.2 FSI quattro
Bugatti Veyron 16.4 Super Sport
Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Sang Bleu
Ferrari FXX "Evoluzione"
Ferrari 458 Italia
و .....
:-/:-/:-/:-/:-/

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
یکی از افتضاح ترین بازی های ماشینه......)x
گرافیک که در حد بازی های سال 2006.....:(
2 تا موج رادیو گذاشته که جالبه وقتی مثلا به مسابقه بعدی میری رادیو پاس میشه و مرحله بعدی از ادامه اون میره....یعنی مجبوری آهنگ رو گوش کنی......=((
دوربین بازی توی حالت سوم شخص خیلی مسخره است....دوربین تکون نمیخوره مثلا وقتی ترمز میکنی ماشین به دوربین نزدیک شه و وقتی سرعت زیاد میشه کم کم دوربین از ماشین دور بشه....~x(
مسابقات کسل کننده و خیلی راحت....(میشه وسط مسابقه چند دقیقه ای هم خوابید):sleeping:
برای هر تورنومنت باید یه ماشین خاص بخری و کمبود پول و گاراژ هم باعث دلزدگی از بازی میشه....:wallbash:

و کلی چیز دیگه که حالمو از بازی بهم زد........:-&

این چی بود آخه.....[-(

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد
در حد 1 ساعت بازی کردم اون افتضاحی که دوستان میگفتن نبود البته بعضی از دوستان فعلا تنها مشکل من با بازی هندلینگش هست خیلی اذیت میکنه که اینم مطمئنم بعد از مقدار زیادی بازی کردن عادت میکنم ولی در کل از بازی خوشم اومده و به نظر میتونه خیلی جالب و سرگرم کننده باشه . برای من که اصلا انتظار زیادی نداشتم از بازی خیلی خوبه

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
دوستان من یه مشکلی دارم :
من این بازی رو به راحتی از روی دیسک اجرا میکنم. ولی وقتی روی فلش نصب میکنم و بازی رو اجرا میکنم صفحه سیاه میشه. کسی هست بدونه علتش چی هست؟
دستگاهم ارکید هست که ال تی پلاس هم داره.

با تشکر

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
دوستان من یه مشکلی دارم :
من این بازی رو به راحتی از روی دیسک اجرا میکنم. ولی وقتی روی فلش نصب میکنم و بازی رو اجرا میکنم صفحه سیاه میشه. کسی هست بدونه علتش چی هست؟
دستگاهم ارکید هست که ال تی پلاس هم داره.

با تشکر

دوست عزیز این بازی متاسفانه از روی فلش اجرا نمیشه خود سازنده های بازی اینو داخل سایت رسمی بازی گفتند به زودی هم گفتن یه پچ میاد که این مشکل رو حل کنه موقتا شما یا از روی همون دیسک بازی کنید با اگر میتونید هارد تهیه کنید .در ضمن اگر دسترسی به لایو دارید یه آپدیت واسه بازی اومده اونو حتما بگیرید چون قبلا بازی یه باگی داشت که بعد یه مدت بازی کردن سیو ها میپرید که با این آپدیت مشکل سیوها حل شده

It has been discovered that in the current build, installing the game to a thumb drive can cause issues. We have a fix built into a future client patch, but for now, we recommend that players avoid installing the game to a USB mass storage device.

• Like
Reactions: Squall*

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر