Test Drive Unlimited 2 - Xbox 360

Nima_MO360

کاربر سایت
May 6, 2010
109
نام
Nima
تـــوی ایـــــــن بـــــــــــــازی مــــــــــیشه از مـــــــــــــــاشین هم پـــــــــــیاده شد؟؟؟
ببین میتونی تو فروشگاه ها با دوربین اول شخص اینور و اونور بری یا تو خونه .........
ولی نمیتونی از ماشین تو خیابون پیاده شی.................

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
lمن وقتی به فرودگاه میرم ، و وقتی نشون میده که هواپیما میپره میره واسه لود و دیگه هیچ اتفاقی نمیافته! چرا؟؟؟؟ در ضمن دیسک هم نمیچرخه! از چی میتونه باشه؟
کسی هست که رفته باشه فرودگاه اصلا ؟؟چی میشه؟

برا من پرواز میکنه مشکلی هم نیست و میره هاوایی
به level 10 رسیدی؟ اگه نرسیده باشی نمی تونی بری

در مورد اون یکی سوالت هم بازی تازه دیروز ریلیز شده باید وایسی تا نقشه و بقیه چیزا بیاد

سلام
بچه ها ماشین ها رو پطوری میشه همینطوری فروخت؟ اصلا میشه؟

وقتی گاراژت پر باشه اگه بخوای یه ماشین دیگه بخری ازت میپرسه که میخوای یه کدوم از ماشینات رو بروشی

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
اینو خودمم میدونم :d. منظورم اینه که با خالی بودن گاراژ بفروشیمش.

اونجوریشو نمیدونم منم:d در دست بررسیه

کسی میدونه چه شکلی میشه پلیس افلاین شد

من فقط مجرم می تونم بشم

عجب پلیسایه عصاب خرابی هم داره هیچی نمیفهمن

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
برا من پرواز میکنه مشکلی هم نیست و میره هاوایی
به level 10 رسیدی؟ اگه نرسیده باشی نمی تونی بری

در مورد اون یکی سوالت هم بازی تازه دیروز ریلیز شده باید وایسی تا نقشه و بقیه چیزا بیاد
واسه منشون میده که هواپیما پرواز میکنه!! ولی انگار هنگ میکنه!:( تو لود گیر میکنه و هیچ اتفاقی نمیافته! فقط اون علامت لود گوشه صفحه میچرخه

hnme_bnd

کاربر سایت
May 18, 2008
94
نام
حسین
واسه منشون میده که هواپیما پرواز میکنه!! ولی انگار هنگ میکنه!:( تو لود گیر میکنه و هیچ اتفاقی نمیافته! فقط اون علامت لود گوشه صفحه میچرخه

آقا من دست به کشفیات زدم!!! :d
وقتی level 10 بشی اون دختره :> بهت زنگ میزنه! میری فرودگاه و همراه با بقیه ی داستان بازی میری هاوایی!!! میدونی کجاست؟؟؟!
بلهههههههههههه!!!
وقتی نقشه رو نگاه میکنی جزیره tdu1 رو میبینی!!! من که خیلی سورپرایز شدم!!!!
راستی!!! توی این مپ سه مد:
road off
asphalt
classic
داریم!!!
چه شود!!!

من وقتی بازی رو شروع کردم به بازی کردن خوشم نیومد!!! ولی الان کلی دارم حال میکنم!!!

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
آقا من دست به کشفیات زدم!!! :d
وقتی level 10 بشی اون دختره :> بهت زنگ میزنه! میری فرودگاه و همراه با بقیه ی داستان بازی میری هاوایی!!! میدونی کجاست؟؟؟!
بلهههههههههههه!!!
وقتی نقشه رو نگاه میکنی جزیره tdu1 رو میبینی!!! من که خیلی سورپرایز شدم!!!!
راستی!!! توی این مپ سه مد:
road off
asphalt
classic
داریم!!!
چه شود!!!

من وقتی بازی رو شروع کردم به بازی کردن خوشم نیومد!!! ولی الان کلی دارم حال میکنم!!!
این Level 10 کجا مینویسه؟؟!!!:-s:-s:-s

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام برو بچ:D منم امروز خریدمش!
فقط میتونم بگم خیلی عالیه!اولش که ماشین قرمزه رو داد داشتم همینجوری باهاش تو خواب کاراکترم راه میرفتم بعد یهویی راهنما زدم!!!!!!!فاز کردم بعد فکر کنم بالا رو زدم یهویی صندوق عقب باز شد سقف اومد!فقط بنظرم کاکپیتش یکم کم جزیاته!

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار

اگه پرواز هواپیما رو نشون میده پس یعنی به لول10 رسیدی
احتمالا مشکل از دیسک باید باشه بازی رو بریز رو هارد شاید درست شد

این Level 10 کجا مینویسه؟؟!!!:-s:-s:-s

کلا چهار تا بخش هستش
discovery
social
competition
collection
که تو هر کدوم باید یه سری کارهایی که میخواد رو انجام بدی
مجموع تمام امتیازایی که می گیری تو دایره طلایی وسط هست که همون levelهستش

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
دوست عزيز msd70741 جان ، شما كه ميگيد ديسك ديگه نمي چرخه ، معلومه كه مشكل از ديسك شماست.
+++
همون طور كه دوستان مي گن ، بازي رفته رفته لذت بخش تر مي شه!

musicloveline

کاربر سایت
Jun 20, 2010
96
منم اولاش بازی کردم داشتم زده میشدم اما خداییش جلو تر که میری بازی توپ تر میشه
دیشب که سرور ها قطع شد سیوهای ما هم پرید از فردا میریم که افلاین از اول بازی کنیم

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
وای از سمت ماموریت میامی هریس(هریش:D)رفتم به سمت یه جایی که تو نقشه بنظرم کم بود بخدا فکر کنم 20 دقیقه تو راه بودم تا اونجا!(فرض کنید انگشت اشارتون نقشه ست بعد نصف یک بند انگشتتان را در نظر بگیرید اونقدر!)بعد رفتم تو مغازه STACKING SHOP کلی برچسب و رنگ به ماشینم زدم بعد دیدم پولم نمیرسه:|کلی ضایع شدم:))خیلی باحاله تو علفزار و باتلاق برای ماشینت گِلی میشه!
بنظر من تها مشکل گرافیک بازی چهره های شبیه به هم میمونه!رفتم گواهینامه بگیرم رفیقمون کپی خودمون بود زنه هم(میامی هریش)کپیه رفیقمون تو اول بازی بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر