Super Smash Bros: Brawl

Mrmii

کاربر سایت
Jan 14, 2008
94
باسلام بله نسخه بازي اورجينال(uc) و dvd9 است و به اين خاطر گفتم با سختي فراوان چون مجبور شدم همراه اين بازي دو بازي ديگه (re:umberla , no more heroses ) رو هم بصورت اورجينال بخرم: دستور فروشنده بود ديگه! :biggrin1: و اما اين بازي رو از فروشگاه شادي و به 65 هزار تومان خريدم. با تشكر :biggrin1:

سلام، فروشگاه شادي كجاست؟ تلفنش رو داريد؟ بازم بازي اريجينال داره؟
شما بازي هاي اريجينالتون رو مي فروشيد؟

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
سلام، فروشگاه شادي كجاست؟ تلفنش رو داريد؟ بازم بازي اريجينال داره؟
شما بازي هاي اريجينالتون رو مي فروشيد؟
باسلام خدمت شما جناب mrmii اگه تبليغ نشه فروشگاه شادي در ميدان امام خميني(توپخونه) پاساژ لباف طبقه زير زمين و شمارش هم 33947279 است. البته شادي بازي اورجينال wii رو الان اماده نداره و بايد شما سفارش بدي برات بياره . با عرض شرمندگي من بازي هاي اورجينالم رو نمي فروشم چون دخلم اومد اونا رو پيدا كنم. با تشكر :biggrin1:

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
می خواستم بدونم ریجن ssbb پرتو چیه j یا uc ؟
چون مال من 3.0 j هستش و میخوام بدونم آپدیتش بکنم یا نه؟

رجیون بازی uc هست که روی j هم تست شده و بدون مشکل اجرا میشه;)
من رو دستگاه uc امتهان کردم و بدون اپدایت کردن بالا اومد اما روی j رو خود فروشنده گفته;)

آخرین ویرایش:

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
پس من اول دستگاهمو با یک بازی j آپدیت کنم بعد اینو بذارم.

خود فروشنده میگفت که مشکلی برای j به وجود نمیاره
فکر نکنم نیازی به اپدایت باشه حالا خودتون بازم یه تماس باهاش بگیری(اون بازی های خودشو تضمین شده میده)

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
سلام
ببخشید یک سوال فنی
میخواستم بدونم این مینی گیم هایی که داخل بازی SSBB هست تو داخل منو VAULT و بعد MASTER PIECET رو چطوری میشه بازی کرد؟؟مثلا این ماریو که برای میکرو هست
من که میرم توش دو تا پیام میده بعد Yes یا No میده بعد که Yes رو میزنم کنسول ریسرت میشه و هیچی به هیچی!!!!!اصلا بازی هاش کار میکنه یا نمادین هست

آخرین ویرایش:

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
کار می کنه ولی رو دیسک های اصلی اگه توجه کنی می گه که این بازی به صورت یه vc به لیست چنل هات اضاف می شه ولی چون این فایل ها تو dvd پچ شده نیست کنسول فقط ریست کی شه

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
کار می کنه ولی رو دیسک های اصلی اگه توجه کنی می گه که این بازی به صورت یه vc به لیست چنل هات اضاف می شه ولی چون این فایل ها تو dvd پچ شده نیست کنسول فقط ریست کی شه

هیچ راهی برای اجرا شدنش نیست؟؟؟

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
بالاخره بعد از چند سال دستم به این بازی رسید ! :D خیلیییییی خوبه ! فقط متاسفانه نسخه 5 گیگیشه که فکر کنم یک سری از دمو های بازی حذف شدن
در کل بازیش خیلی خوبه حتما امتحانش کنین
تنها چیزی که یکم من رو اذیت میکنه اینه که چرا این بازی از قابلیت های وی استفاده نمیکنه ! یعنی به جای اینکه مشت بزنی باید با دکمه ها کار کنی :D

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
بالاخره بعد از چند سال دستم به این بازی رسید ! :D خیلیییییی خوبه ! فقط متاسفانه نسخه 5 گیگیشه که فکر کنم یک سری از دمو های بازی حذف شدن
در کل بازیش خیلی خوبه حتما امتحانش کنین
تنها چیزی که یکم من رو اذیت میکنه اینه که چرا این بازی از قابلیت های وی استفاده نمیکنه ! یعنی به جای اینکه مشت بزنی باید با دکمه ها کار کنی :D

خیلی خوبه من فقط نسخه نینتندو 64 شو بازی کرده بودم

منم تعریف نسخه wii زیاد شنیدم یکی از بازیا مطرح نینتندوه

بازیشو تو برنامه ها آیندمه که بگیرمش

البته حالت داستانیش بهترین حالتشه

بازیش چطوره؟ از امکانات wii استفاده نمیکنه؟

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
خیلی خوبه من فقط نسخه نینتندو 64 شو بازی کرده بودم

منم تعریف نسخه wii زیاد شنیدم یکی از بازیا مطرح نینتندوه

بازیشو تو برنامه ها آیندمه که بگیرمش

البته حالت داستانیش بهترین حالتشه

بازیش چطوره؟ از امکانات wii استفاده نمیکنه؟

آره خیلی خوبه ولی من چون کومبو ها رو نمیدونم فقط دکمه هارو میزنم یوهو یک حرکتی میزنه خودم میمونم چیکار کردم :))
همینش اذیت میکنه دیگه ... هیچ استفاده ای از قابلیت وی نداره و کاملا بدون تحرکه
ولی درکل بازیش خیلی خوبه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر