Super Smash Bros: Brawl

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ندیده میدونم بازی خوبیه!!
معمولا بازی های که خود Nintendo شخصا روش نظارت داشته باشه اینطوری هستن.
نمیخوام ایراد بگیرم، در واقع مشکل از خودمه احتمالا، وقتی قسمت یکش رو بازی میکردم سریع خسته میشدم. فکر کنم به خاطر متحرک بودن Backgroundـش باشه.

پ.ن. اگر امکان داره خواهشا چند تا عکس از Character ها و Meno و ... بگذارید بی زحمت. در مورد :biggrin1:Fatality:biggrin1: هاش هنوز بانمک و خننده داره یا جدی شده؟.

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
سلام دوستان، SSBB من UC هست نمی دونم پچ بشه درست بشه یا نه، ولی می دونم به یه روش پچ می شه روی PAL می آد پس باید بشه روی دستگاههای J هم بیاد. من چون دولایه دستگاهم نمی خونه، یهنی مال همه نمی خونه، مثل اینکه یه خازن داره که باید عوض بشه و اکثر Wii های قدیمی این مشکل رو دارن و برای همین nintendo مجانی wii همه رو درست می کنه، ولی اینجا نمی تونیم کاری بکنیم، مجبور شدم با یه tutorial بکنمش یه لایه، فیلم های SSE رو حذف می کنه، که البته بعد از اینکه رفتم توی بازی یه لایه رو در اوردم و دو لایه گذاشتم و اون کار کرد، ولی نمی دونم اپتیک رو در دراز مدت داغون می کنه یا نه، در هر صورت من یک لایشو بازی کردم و یه بار مد کلاسیکشو با ماریو تموم کردم.
خواستم این توضیح رو بدم.

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
یه خبر خیلی خوب
سایت رسمی wiikey بعد مدت ها باز شد و اپدایت سری 1.9 از حالت بتا خارج شده است و نسخه کامل این اپدایت رو میتونید از این سایت برای اجرا SSBB به کار ببرید(2008-03-28)
((بازم این چیپ سایت کرده که هنوز حرف اول رو بین چیپ های دیگه میزنه))
سایت رسمی wiikey

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
بلاخره ما این بازی super smash bros brawl رو خریدیم
اپدایت کنسول من 3.1 هست و بازی بدون اپدایت بالا اومد این بازی رو از اقا هومن(پرتو) گرفتم و نسخه dvd5 بازی هست که بدون ارور 001 و کاملا انگلیسی هست که دو هر دو رجیون j—uc بالا میاد
بازی دارای دموهای زیادی هست اما وقتی مراحل داستانی بازی رو میرید چون نسخه dvd9 بازی نیست بعضی دمو هارو تکراری میبینید(کیفیت دموها هم خوب هستن)
گرافیک بازی هم در نوع خودش عالی هست و بازی دارای فیزیک خیلی خوبی هم هست
اما نمیدونم چرا اون قدر که فکر میکردن این بازی خیلی قشنگ و جالب باشه در عمل اون جوری نبود که فکرشو میکردم
شاید اوایل بازی اینجوری باشه و در ادامه بازی قشنگ تر بشه((شاید سلیقه من با این جور بازی ها خوب نبوده))
در هر صورت کسایی که دنبال این بازی بودن میتونن همین الان از فروشگاه پرتو این بازی رو بخرن ;)

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
بعد از تحمل سختي هاي فراوان منم اين بازي رو گرفتم البته به صورت اورجينال:biggrin1: بازي جالبيه ولي من اسنيك رو در زمان انتخاب كاراكتر نديدم . دوستان چطوري ميشه اسنيك رو ازاد كرد؟ با تشكر :biggrin1:

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
سلام
من مراحل این بازی رو که جلو رفتم خیلی ازش خوشم اومد واقعا قشنگه در ابتدا کمی تو ذوق زن هست اما وقتی ادامه میدی مخصوصا مراحل داستانی رو 2 نفره بری خیلی قشنگ میشه
اما هیف که نسخه dvd5 هست و همش یک دمو رو نشون میده معلومه باید داستان قشنگی هم داشته باشه
از دوستان کسی نسخه dvd9 این بازی رو نداره!!!من ازش میخرم اگه کسی داره لطفا پی ام بده منتظر جواب هستم

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
بعد از تحمل سختي هاي فراوان منم اين بازي رو گرفتم البته به صورت اورجينال:biggrin1: بازي جالبيه ولي من اسنيك رو در زمان انتخاب كاراكتر نديدم . دوستان چطوري ميشه اسنيك رو ازاد كرد؟ با تشكر :biggrin1:

سلام
ببخشید شما این بازی رو از کجا و با چه قیمتی خریدین؟؟؟dvd9 بازی هست؟؟؟

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
سلام
ببخشید شما این بازی رو از کجا و با چه قیمتی خریدین؟؟؟dvd9 بازی هست؟؟؟
باسلام بله نسخه بازي اورجينال(uc) و dvd9 است و به اين خاطر گفتم با سختي فراوان چون مجبور شدم همراه اين بازي دو بازي ديگه (re:umberla , no more heroses ) رو هم بصورت اورجينال بخرم: دستور فروشنده بود ديگه! :biggrin1: و اما اين بازي رو از فروشگاه شادي و به 65 هزار تومان خريدم. با تشكر :biggrin1:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,034
نام
نیما
aya baraye in bazy niaz be update jadidy bejoz super mario gal hast ba tashakor age hast lotf konid linkesho befrestid
man daram az torrent migiramesh

kesy nist javab bede mano rahnamayeee kone merci kesy in bazy ro kharide to iran oomade ba tashakor

شما باید با زبان فارسی تایپ کنید ، فینگلیش نوشتن طبق قوانین این سایت ممنوعه ، چون کاربر جدید هستید تذکر داده شد ولی از این به بعد رعایت کنید .

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
kesy in bazy ro kharide to iran oomade ba tashakor
تو همین صفحه Prince گفته پرتو داره که در مورد آپدیت هم باید آپدیت خودش رو ( همونی که تو بازی هست ) یا بالاتر داشته باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر