Super Smash Bros: Brawl

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه
با این حال که این بازی بنهایت مفرح شاخص حضور همه هست، ولی جا داره یه مقدار راجبه ش توضیح بدم. این بازی رو میشه به عنوان بهترین و تنها بازی 3D fighting شرکت Nintendo نامید که عنوا و اقسام المانهای پلتفرمر و مقدار زیادی مینی گیم همراه داره.
در این سری شما قادرید شخصیتهای دوست داشتنی Nintendo رو به عنوان مبارز انتخاب کنید. این بازی حالتی گول زننده دارد. Stage های بزرگ با پشت صحنه ای متحرک و حالت 2 بعدی بازی شما رو دچار نوعی توهم میکند.
هر شخصیت داری حرکت ویژه ( قدرتی ) ست که با جلوه های تصویری بینهایت زیبا وخوش رنگی همراه است.
ترکهای موسیقی بسیار شاد با ریتمی تند به هیجان بازی کمک زیادی میکند.
SSBB داری 23 شخصیت ست که اکثرا به Nintendo تعلق دارن که 11 نفر آنها تازه به جمع مبارزین ما پیوستن.

.: 11 نفر جدید :.

Pit

Sonic

Snake

Ike

Diddy Kong

Meta Knight

Pokémon Trainer

Lucas

King Dedede

Wario

Zero Suit Samus

.: مبارزان قدیمی که از قسمت اول بودند :.

Donkey Kong

Bowser

Fox

Kirby

Ice Climbers

Link

Mario

Peach

Pikachu

Samus

Yoshi

Zelda

===============================

گیم پلی زیاد پیچیده نیست. اگر دسته Game Cube دارید که عالیست و اگر نه با همام WM میتوان بازی رو انجام داد. چیزی به انتشار بازی نمانده. امیدوارم کسانی که Wii دارن این بازی رو تهیه کنن و لذت ببرن.

پ.ن. وقت کنم Stage هاش رو معرفی میکنم:biggrin1:.

Primordial

کاربر سایت
Aug 26, 2007
321
نام
امین
super smash bros brawl هنوز منتشر نشده ولي از انجايي كه اين بازي يكي از 20 بازي برتر سال بوده حتما هم از گيم پلي قدرتمندي استفاده ميكنه

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
دیگه زمان زیادی تا عرضه بازی نمونده(9مارس)
اما جالب اینه که سایت گیم اسپات بخش Critic Score به این بازی نمره 10 رو داده

ehsanxx

کاربر سایت
Jul 22, 2006
167
نسخه jap منتشر شده که روی dvd9 هستش که dump کردنش روش خاصی داره که باید اول لایه اول و بعد لایه دوم dump بشه و به هم متصل بشن که اگر این کارو نکنید بازی درست اجرا نمیشه تازه وقتی تونستید dump کنید باید مد چیپی داشته باشید که dual layer رو ساپورت کنه مثلا yaosm که من خودم ساختم و نصب کردم و super mario galaxy هم اجرا میکنه کاری که کمتر مدچیپی میکنه
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=9660

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
نسخه jap منتشر شده که روی dvd9 هستش که dump کردنش روش خاصی داره که باید اول لایه اول و بعد لایه دوم dump بشه و به هم متصل بشن که اگر این کارو نکنید بازی درست اجرا نمیشه تازه وقتی تونستید dump کنید باید مد چیپی داشته باشید که dual layer رو ساپورت کنه مثلا yaosm که من خودم ساختم و نصب کردم و super mario galaxy هم اجرا میکنه کاری که کمتر مدچیپی میکنه
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=9660

احسان جان Wiikey و Clone هاش هم DVD های دولایه رو هم ساپورت میکنن دیگه ؟!

این Wiikey.cn معلوم نیست چه مرگشه اصلا دیگه باز نمیشه ؛ مشخصاتش تو سایتش بود...
ولی فکر کنم دولایه رو هم ساپورت میکرد...

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
GameSpot این Super Smash Brothers. Brawl رو review کرد و امتیاز وحشتناک 9.5 بهش داد!

تقریبا هرچی مدال و نشان هم داشت داد به این بازی.

حالا باید دعا کنیم که این رو بتونیم راحت بازی کنیم و گرنه دوباره همون قضیه SMG در مورد این پیش میاد...

و به احتمال خیلی زیاد مثل همون SMG میشه...

فقط یه راه هست : اگه نسخه US رو نتونستیم بازی کنیم؛ نسخه ژاپنی که چند وقت پیش رلیز شد مثل اینکه قابل بازی ـه رو دستگاه های J.

فعلا که منتظریم...

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
من از اشکان جان گرفتم.:love:
من چون کلا اینجور بازی ها رو دوست ندارم ، زیاد خوشم نیومد. ولی هر کس از این سبک خوشش بیاد و نخره ضرر کرده ! ;)
راستی بازی دستگاه رو به 3.1 آپدیت میکنه !
=====
راستی SMG رو تونستم بازی کنم خیلی حال داد ! :p
اونم از اشکان گرفته بودم ! :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
درود
ظاهرا منوچهر جان زیاد خوشش نیامده!. بهنام جون شما چطور؟ گرفتی؟ در چه سطحی ست؟
Melee که عالی بود.

من هنوز نگرفتم فریدون جان، یه کم مشکل داره لعنتی! فکر کنم باید برای این بازی و SMG مزاحم اشکان بشم..!

ندیده میدونم بازی خوبیه!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر