Starcraft II: Wings of Liberty multiplayer

1i9a28nmyyzkwpnewepd.jpg

با سلام

دیدم هنوز قسمت مولتی بازی Starcraft II افتتاح نشده.گفتم افتتاحش کنیم!

دراین تاپیک در باره ی پچ ها , اپدیت ها و مولتی پلیر بازی صحبت خواهیم کرد. کسانی هم که

اورجینال دارن یوزر شو نو بزازن تا انلاین بازی کنیم ممنون

ایدی کسانی که نسخه ارجینال تهیه کرده اند :

RezaRazeR کارکتر کد : 359

Reza کارکتر کد : 650

mashmammad کارکتر کد :280

sura کارکتر کد:621

DEXON کارکتر کد:754

Cyrus کارکتر کد:236

Humanoid کارکتر کد : 863

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
آقا من قبلا هر روز مولتی اینو میزدم ولی یه بار هاردم به فنا رفت الان دوباره باید آپدیتش کنم فکر کنم یه یه گیگی آپ داشته باشه

XerXeS-XxX

کاربر سایت
Apr 27, 2011
24
سلام به همهl-)
2 ماهه دیگه در اصفهان مسابقات( G.P.S(Game Pro Series برگذار میشه.که قبلا به عنوان F.P.S (Fifa pro Series)i شناخته میشد.ولی الان با 2 بازی دیگه که pes 2012 و STARCRAFT 2 باشن برگذار میشه.این اولین مسابقات sc2 کشوری هست که در ایران به این شکل برگزار میشه.این مسابقات تحت مدیریت FG|TNT پر افتخار ترین player ایرانی در سطح دنیا که همین اواخر در مسابقه ی WCG که در کره برگذار شد عضو 16 نفر پایانی بود راه اندازی شده.FG|TNT قبلا چندین بار مسابقات کشوری برگذار کرده از جمله(3 تا F.P.S & جام دیجیتال که تحت حمایت بانک ملی بود & 2 مسابقه استانی که در رشته های fifa و pes برگذار شد.اینم بگم در مسابقه جام دیجیتال 1000 نفر شرکت کننده از سراسره ایران حضور داشتند.پلیر های SC2 اگه اعلام امادگی کنن ما با خیال راحت SC2 رو هم قطعی میکنیم.b-)برای اطلاعات بیشتر به این لینک بریدhttp://www.cyberg.ir/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=149&id=66030&Itemid=118
موفق باشید....

آخرین ویرایش:

ScIISpeed

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1
سلام دوستان ، همه ی دوستانی که نام و کد شون رو گذاشتن 1 سالی می شه فعال نیستن ، ما همرو تو bnet اد کردیم ، همه آفلاین ، اگه کسی از دوستان آنلاین می شه ا==> Speed code:820
در مورد مسابقاتی که دوستمون نوشتن هم ، استار کرافت در سطح حرفه ای با پشتیبانی اسپانسر هست ، نه اینکه بازیکن پول بده و همینطور جوایز قابل توجهی در نظر می گیرن که بازیکن ارزش داشته باشه از یه شهر به شهر دیگه بره و چند روزی در محل برگزاری بمونه .

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
سلام بر انلاین بازان عزیز ! هنوز کسی هست واسه این بازی ؟؟
من تازه میخوام بخرم ... کسی هست که منو یاری کند !
سرعت اینترنتم هم اینه باحاش میشه بازی کرد یا نه ؟
1872876508.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر