Starcraft II: Wings of Liberty multiplayer

1i9a28nmyyzkwpnewepd.jpg

با سلام

دیدم هنوز قسمت مولتی بازی Starcraft II افتتاح نشده.گفتم افتتاحش کنیم!

دراین تاپیک در باره ی پچ ها , اپدیت ها و مولتی پلیر بازی صحبت خواهیم کرد. کسانی هم که

اورجینال دارن یوزر شو نو بزازن تا انلاین بازی کنیم ممنون

ایدی کسانی که نسخه ارجینال تهیه کرده اند :

RezaRazeR کارکتر کد : 359

Reza کارکتر کد : 650

mashmammad کارکتر کد :280

sura کارکتر کد:621

DEXON کارکتر کد:754

Cyrus کارکتر کد:236

Humanoid کارکتر کد : 863

آخرین ویرایش:

Dexon

کاربر سایت
Apr 18, 2007
631
نام
محمد
من پیشنهاد می کنم بهتر شما از quick match برای بازی استفاده کنید تا مقداری rank تون بره بالا بعد به دیگران join شید چون اگه از همین الان مثلا بخاید با یه تیم league diamond بازی کنید بازی براتون به طرز وحشتناکی سخت میشه و از بازی زده میشید تا قبل از diamond بهترین انتخاب همون quick match خودمون هست چون بهترین ترکیب بندی تیمی توش سعی شده صورت بگیره!

sc بازی بی نهایت فکری هست این قدر قابلیت مود سازی داره که تو هیچ بازی من نظیرش ندیدم برخلاف شوتر که کاربرد مغز توش تعطیل!:d همین فسفر سوزیش و اینکه برای برد باید با هوش تر عمل کرد نه سریع تر! برای من جالب سعی کنید از بازی لذت ببرید و صد البته از شکست نترسید چون مقدمه پیروزی هست !:d

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
من هستم
تازه بازی رو خریدم.برا اپدیت بازی میزارم اما رو 0 % میمونه و دان نمی کنه مشکلش چیه؟

پ.ن. الان دوباره گزاشتم داره دان میشه اما سرعت 4 KB .چه مرگشه؟

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
من هستم
تازه بازی رو خریدم.برا اپدیت بازی میزارم اما رو 0 % میمونه و دان نمی کنه مشکلش چیه؟

پ.ن. الان دوباره گزاشتم داره دان میشه اما سرعت 4 KB .چه مرگشه؟

سرعتتون به طور معمول از بقیه سرور ها چطوره ؟ یک سرچی تو گوگل بزنید اخرین اپدیت رو پیدا کنید و از یک سرور خوب دستی دانلود کنید

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
نمیشه.نمی دونم چشه؟قبلا با دانلودر بلیزارد مشکل نداشتم.یه سایت معتبر که همه ی 22 پچ بازی رو داشته باشه معرفی می کنین؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر