Starcraft II: Wings of Liberty multiplayer

1i9a28nmyyzkwpnewepd.jpg

با سلام

دیدم هنوز قسمت مولتی بازی Starcraft II افتتاح نشده.گفتم افتتاحش کنیم!

دراین تاپیک در باره ی پچ ها , اپدیت ها و مولتی پلیر بازی صحبت خواهیم کرد. کسانی هم که

اورجینال دارن یوزر شو نو بزازن تا انلاین بازی کنیم ممنون

ایدی کسانی که نسخه ارجینال تهیه کرده اند :

RezaRazeR کارکتر کد : 359

Reza کارکتر کد : 650

mashmammad کارکتر کد :280

sura کارکتر کد:621

DEXON کارکتر کد:754

Cyrus کارکتر کد:236

Humanoid کارکتر کد : 863

آخرین ویرایش:

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
چرا نمیاین بازی کنین؟
کسی ان نمیشه؟بابا این خارجکی ها یا نوبه نوبن یا پرو.
شانسه ما این نوباش با ما میوفتن.

jimraynor1981

کاربر سایت
Dec 10, 2011
2
سلام آقا رضا، خوبی شما؟من میخوام آنلاین بازی کنم، خسته شدم اینقدر این بازی رو تا آخرش رفتم، حالا اگه بخوام با شما یا سایر دوستان، آنلاین بازی کنم باید چیکار کنم؟ من سی دی بازی رو از مغازه خریدم که توش 2 تا دی وی دی بود، نصب کردم و بازی کردم، ADSL با سرعت 128 شاتل دارم، این اسم و کاراکتر کد و پینگ که شماها میگین چیه؟ من رو راهنمایی کنین لطفا. مرسی

DarkVoice

کاربر سایت
Aug 14, 2010
497
سلام آقا رضا، خوبی شما؟من میخوام آنلاین بازی کنم، خسته شدم اینقدر این بازی رو تا آخرش رفتم، حالا اگه بخوام با شما یا سایر دوستان، آنلاین بازی کنم باید چیکار کنم؟ من سی دی بازی رو از مغازه خریدم که توش 2 تا دی وی دی بود، نصب کردم و بازی کردم، ADSL با سرعت 128 شاتل دارم، این اسم و کاراکتر کد و پینگ که شماها میگین چیه؟ من رو راهنمایی کنین لطفا. مرسی
شما اول باید CD-Key اورجینال بازی رو خریداری کن قیمتش فکر کنم حدود 65 ت باشه! بعد داخل Battle.net اکانت بسازی و CD-Key رو اکتیو کنی! بعدش بازی رو نصب میکنی سعی کن نسخه ی بدون کرک باشه (Orginal Setup ) بازی آپدیت میشه و می تونی بازی کنی ! با 128 شاتل هم می تونی بازی کنی ولی شاید یکم مشکل لگ داشته باشی توی بازی اما در هر حال بستگی به Ping Time داره!

Breaking Rules

کاربر سایت
Feb 4, 2011
486
البته قبل از اینکه CD-key بخری میتونی بازی را نصب کنی و Starter Edition آنلاین بازی کنی ،فقط با تران و 4تا مپ میتونی آنلاین بازی کنی بعدا اگه حال کردی برو 65 بده پروفایلت را ارتقا بده . اگه خواستی بازی را هم بخزی نسخه EU بگیر .

Or.St

کاربر سایت
Dec 5, 2011
88
سلام
برای آپدیت مولتی و چیز های دیگه علاوه بر اینکه سی دی بازی رو باید از بیرون بگیریم چقدر باید برای این بازی دانلود و آپدیت کنیم؟
مولتی این بازی چجوریِ؟شبیه WARCRaft 3 هست؟
جایی نیست که سی دی کی این بازی رو ارزون بدن؟اگه جایی رو میشناسید اینو ارزون میده پ.خ بدید!ممنون
چرا فقط 7 تا ایرانی این بازی رو خریدن؟بابا ما با کی بازی کنیم پس!با خارجی ها بخوایم بازی کنیم با این پینگ تا بخوایم قلعه و .... بسازیم ما رو نابود کردن که!
و سوال آخر پینگ ما با ایرانی ها معمولاً چنده؟

jimraynor1981

کاربر سایت
Dec 10, 2011
2
والا خبر خاصی که نیستو یه تعداد زیادی آدم دارن SC2 بازی میکنن :d
بازیکن حرفه ای اگر تو بتل نت پیدا نشه به نظزت کجا پیدا میشه؟ همه خفنا اونجان دیگه.
اینکه ما با کیا بازی میکنیم اینجوریه که شما اول 5 راند placement match بازی میکنی تا تعیین سطح بشیو بعد میفرستند به یکی از چند لیگی که تو بازی هست از برونز تا الماس. اونجا با افرادی که تغریبا هم سطح خودت هستن بازی میکنی و توی لیگ خودت صعود میکنی. اگر زیاد ببری بازی کم کم حریف های قوی تری برات در نظر میگیره مثلا از لیگ های بالا تر. اگر بتونی اونارو شکست بدی به لیگ بعدی صعود میکنی.
مثلا من در حال حاضر در 3v3 توی لیگ برونز هستم و در لیگ خودم رده ی 8 رو دارم.
حال هم میده خیلی زیاد. جای شما خالی. :d

سلام بچه ها توروخدا منم راهنمایی کنین که چطور میتونم آنلاین بازی کنم، من بازی رو خوب بلدم اما در زمینه آنلاین بازی کردن هیچیییییی نمیدونم

---------- نوشته در 11:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:57 PM ارسال شده بود ----------

البته قبل از اینکه CD-key بخری میتونی بازی را نصب کنی و Starter Edition آنلاین بازی کنی ،فقط با تران و 4تا مپ میتونی آنلاین بازی کنی بعدا اگه حال کردی برو 65 بده پروفایلت را ارتقا بده . اگه خواستی بازی را هم بخزی نسخه EU بگیر .
وای ی ی راست میگییی؟ میشه قبل از اینکه 65 تومن رو بدم آنلاین بازی کنم؟ این عالیه، من میخوان که اینکارو بکنم اساسا هم دوست دارم با تران بازی کنم همون 4 تا MAP هم کافیه، starter edition کجاست؟ بازی الان نصب هستش و من single player بازی میکنم اما این starter edition که گفتی نمیدونم کجاست، اصلا نداره!!! توروخدا من رو راهنمایی کنین، اگه فکر میکنید اینطوری راهنمایی کردن امکانپذیر نیست، میشه من شماره شما رو داشته باشم تا من رو راهنمایی کنین. ممنمونم که وقت میزارین و من رو راهنمایی میکنین

Dexon

کاربر سایت
Apr 18, 2007
631
نام
محمد
با استارتر انلاین نمی تونی بازی کنی فقط سینگل!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر