نمایشگاه/رویداد Sony Press Conference E3 2013

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
با نزدیک شده به همایش E3 و کنفرانس سونی (چیزی حدود 1 ماه) تصمیم گرفتیم مقاله ای در مورد کنفرانس سونی ترتیب بدیم که خدا رو شکر امروز بر روی صفحه اصلی سایت قرار گرفت. در این تاپیک به احتمالات و انتظاراتی که از کنفرانس سونی داریم، می‌پردازیم. به مرور هم با آپدیت این پست اخبار و حواشی مختص سونی رو قرار میدیم.

زمان کنفرانس سونی: 21خرداد - 5:30 بامداد سه شنبه

این هم لینک مقاله درباره کنفرانس سونی: SONY E3 2013

بازی ها :
assassins creed 4 - watch dogs

agent

bf4

god of war

gran turismo

heavenly sword

infamous:ss

the evil within

the last guardian

driveclub

استدیو ها:

GUERRILLA GAMES

MEDIA MOLECULE

QUANTIC DREAMS

NAUGHTY DOG

santa monica

و

vita price cut

آپدیت: با معرفی رسمی GT6، نمایش این بازی را در E3 باید قطعی دانست

آپدیت: درست روز قبل کنفرانس مایکروسافت، سونی تیزری از کنسول خود پخش کرد. مطمئنا در E3 شاید طراحی و ظاهر PS4 خواهیم بود

آپدیت: طبق رسم همیشگی سونی بازی Freedom Wars قبل از همایشE3 برای عرضه در سال 2014 بر روی ویتا معرفی شد

آپدیت: در روزهای منتهی به E3 سونی اعلام کرد بیش از 40 بازی در این نمایشگاه خواهد داشت

آخرین ویرایش:

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
اقا من ديگه مجبورم بخوابم فردا بايد كارناممو تحويل بگيرم بايد بخوابم كه بتونم برم اسكول :d
لطفا به جاي منم لذت ببريد اگه ميشه وقتي شكل كنسول معلوم شد عكسشو تو پروفايلم بفرستيد كه صبح وقتي بيدار شدم كيف كنم مرسي
راستي كسايي كه با PlayStation Home ميرن E3 منو ادد كنن كه با هم بريم ظاهرا ساعت 11:30 a.m. E3 قابل استفاده ميشه تو Home
TNX

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
واقعا یه عده از فن های سونی شعورشو در حد....میام تو تاپیک دوتا خبر ببینم حالم بهم خورد اخه ادم چقد میتونه بی منطق و حسود باشه
حیفه بخدا اینا شاهکار مثل انچارتد یاtlouرو بازی میکنن
خودndاومده بخاطرQuantum Breakبه سم لیک تبریک گفته بعد اینجا طرفداراش دارن بازی رو ترول میکنن
در ضمن نمایششcgنبودIn-Gameبود نمیری یهو:D
متاش 96 شده كه تبريك گفته!؟
--------------------
ميدونم براتون ممكنه سخت باشه ولي سعي كن احترام بذاري به ديگران...حتي به كسي كه شعورش يك هزارم شعور شما بود..

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
خب بچه هااااااااااااا برید ریکاوری شید که تا ساعتی دیگر .... قراره عموم JACK TRETTON براتون بترکونه...:d

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
واقعا یه عده از فن های سونی شعورشو در حد....میام تو تاپیک دوتا خبر ببینم حالم بهم خورد اخه ادم چقد میتونه بی منطق و حسود باشه
حیفه بخدا اینا شاهکار مثل انچارتد یاtlouرو بازی میکنن
خودndاومده بخاطرQuantum Breakبه سم لیک تبریک گفته بعد اینجا طرفداراش دارن بازی رو ترول میکنن
در ضمن نمایششcgنبودIn-Gameبود نمیری یهو:D

از همون دموی 21 May من گفتم عاشق این بازی شدم همون طور که عاشق Alan Wake شدم و یکی از تجربه های خوب این نسل بود ولی دیگه جو ندید کجا گفته شد که بازی این گیم هست؟؟
دیگه داره خوابم میگیره برم یه کاری کنم خواب از سرم بپره
اینا چرا تو LA کنفرانس میزارن که ساعتش اینجوری شه؟بیان همین بقل UAE کنفرانس بدن 30 ساعت با ما فرق دارن =))

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
تا اینجا تمام پیش بینی های CBOAT درست از آب در اومده. فقط مونده POP که امیدوارم اون رو هم توی کنفرانس سونی نشون بدن.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
ميدونم براتون ممكنه سخت باشه ولي سعي كن احترام بذاري به ديگران...حتي به كسي كه شعورش يك هزارم شعور شما بود..
این کلمه احترام بذار رو خیلی جاها میشه به کار برد ولی نه اینجا
اخه واقعا شورشو دراوردن شده مهد کودک اینجا الان شاید برا شما سونی فن ها پست هاشون قابل تحمل باشه ولی برا بقیه حال بهم زنه

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
آقا من میرم تو twich ارور میده
پلاگین فلش پلیر کرش میکنه
چه کنم؟

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
خب بچه هااااااااااااا برید ریکاوری شید که تا ساعتی دیگر .... قراره عموم JACK TRETTON براتون بترکونه...:d

دلم براش خیلی تنگ شده :love: :D بنظرتون چقد احتمال داره 3rd Party ها به سونی هم مثل ماکرو حال بدن و انحصاری بدن ؟! :D

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
دلم براش خیلی تنگ شده :love: :D بنظرتون چقد احتمال داره 3rd Party ها به سونی هم مثل ماکرو حال بدن و انحصاری بدن ؟! :D

ثرد پارتی میخوایـم چیکار ! فقط ناتی داگو سانتا و اولوشن باشن کافی ـه :d

CAVALRY

کاربر سایت
Oct 7, 2005
372
نام
Librom

حال بدن چیه:dمایکروسافت جیبشون رو پر کردهpachter تو gt live stream گفته فقط 50 میلیون دلار به ea برای titanfall پول دادن

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
آقا کنفرانس سونی 5 ظاهرا شروع میشه!فعلا که آهنگ گذاشته.سرعت نتم هم امشب توپه میشینم کنفرانس رو 720p میبینم.تا شروع میشه بریم یه دست دوتا بزنیم!:d

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023

صد در صد 3RD ها هم تو کنفرانس سونی میتکونن پایه ثابت هم اینان : 2K و UBISOFT :d

البته یه احتمال میدم BEYOND GOOD AND EVIL 2 تو کنفرانس نمایش داره چی بشه:x

AC4 هم به احتمال زیاد گیم پلی نسل بعدی رو نمایش بدن

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
اقا چند وقت پیش یه حرفایی زده شده مبنی بر اینکه میشه کنفرانس رو با ویتا دید
اگه راسته بگید چجوری. ممنون میشم

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
احتمالش در همون حد هست که Capcom بازی Dead Rising 3 رو برای X ONE و Deep Down رو برای PS4 انحصاری اعلام کرد
اگر بازی انحصاری قرار باشه معرفی بشه از سوی استودیوهای سوم شخص برای PS4 به نظرم احتمال قوی از سوی شرکتهای ژاپنی خواهد بود

کسانی که دارن به خواب می رن بهتره برن یه لیوان قهوه بخورن تا شارژ بشن
البته خواب رفتید هم بهتره چون سرورای سایتها واسه ما که زنده می خوایم کنفرانس رو ببینیم خلوت می شه:d

اقا چند وقت پیش یه حرفایی زده شده مبنی بر اینکه میشه کنفرانس رو با ویتا دید
اگه راسته بگید چجوری. ممنون میشم

بله،صفحه 60 اتفاقن گفتم همین موضوع رو

دوستان گلی که PS VITA دارن می تونن با مرورگر کنسولشون به لینک زیر برن و کنفرانس سونی رو از طریق ویتا تماشا کنن

http://www.e3.eu.playstation.com

سرعت خوبی داره و سرورشم عالی هست،ثانیه شمار هم داره تا شروع

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر