نمایشگاه/رویداد Sony Press Conference E3 2013

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
با نزدیک شده به همایش E3 و کنفرانس سونی (چیزی حدود 1 ماه) تصمیم گرفتیم مقاله ای در مورد کنفرانس سونی ترتیب بدیم که خدا رو شکر امروز بر روی صفحه اصلی سایت قرار گرفت. در این تاپیک به احتمالات و انتظاراتی که از کنفرانس سونی داریم، می‌پردازیم. به مرور هم با آپدیت این پست اخبار و حواشی مختص سونی رو قرار میدیم.

زمان کنفرانس سونی: 21خرداد - 5:30 بامداد سه شنبه

این هم لینک مقاله درباره کنفرانس سونی: SONY E3 2013

بازی ها :
assassins creed 4 - watch dogs

agent

bf4

god of war

gran turismo

heavenly sword

infamous:ss

the evil within

the last guardian

driveclub

استدیو ها:

GUERRILLA GAMES

MEDIA MOLECULE

QUANTIC DREAMS

NAUGHTY DOG

santa monica

و

vita price cut

آپدیت: با معرفی رسمی GT6، نمایش این بازی را در E3 باید قطعی دانست

آپدیت: درست روز قبل کنفرانس مایکروسافت، سونی تیزری از کنسول خود پخش کرد. مطمئنا در E3 شاید طراحی و ظاهر PS4 خواهیم بود

آپدیت: طبق رسم همیشگی سونی بازی Freedom Wars قبل از همایشE3 برای عرضه در سال 2014 بر روی ویتا معرفی شد

آپدیت: در روزهای منتهی به E3 سونی اعلام کرد بیش از 40 بازی در این نمایشگاه خواهد داشت

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
زمان کنفرانس سونی: 21خرداد - 5:30 بامداد سه شنبه
HELL YEAH !!!! دقیقا 3 روز بعد نهایی جات من ـه :D از کودوم سایت بدون شیلتر از طریق گوشی یا ویتا یا نهایتا یه تبلت میشه دیدش بصور زنده ؟! ساعت کوک میکنم که ایندفعه رو زنده ببینم و شاهد سورپرایز های سونی بصور زنده باشم :D

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
HELL YEAH !!!! دقیقا 3 روز بعد نهایی جات من ـه :D از کودوم سایت بدون شیلتر از طریق گوشی یا ویتا یا نهایتا یه تبلت میشه دیدش بصور زنده ؟! ساعت کوک میکنم که ایندفعه رو زنده ببینم و شاهد سورپرایز های سونی بصور زنده باشم :D

فکر کنم با این سایت بشه دید. Twitch
کنفرانس 20 فوریه رو ما با همین سایت دیدیم.البته اون مال گذشته هاس با این وضعیت اینترنت من نگرانم که اصلا میشه کنفرانس رو زنده تماشا کرد یا نه؟؟؟:(

البته مطمئنم امسال هم بهترین کنفرانس مال سونیه. دارم برا دیدن دوباره nathan drake له له میزنم:-s

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
فکر کنم با این سایت بشه دید. Twitch
کنفرانس 20 فوریه رو ما با همین سایت دیدیم.البته اون مال گذشته هاس با این وضعیت اینترنت من نگرانم که اصلا میشه کنفرانس رو زنده تماشا کرد یا نه؟؟؟:(

البته مطمئنم امسال هم بهترین کنفرانس مال سونیه. دارم برا دیدن دوباره nathan drake له له میزنم:-s

من برای دیدن این آقای محترم :-s

سر فرانسیس دریک :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
میشه گفت Twitch یکی از بهترین هاست برای دیدن مراسم

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
دیوید جفی مدت هاست Eat Sleep Play رو ترک کرده ، استودیو هم دیگه رابطه خاصی با سونی نداره و روی بازهای iOS متمرکز شده.
یک سری حرفا بود که میخواد بره ولی یادم نمیاد تایید شده باشه
اگه منبع بدون شیلتر داری بده تا اگه درسته اصلاح کنم
ویرایش : اینجا

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
دیوید جفی مدت هاست Eat Sleep Play رو ترک کرده ، استودیو هم دیگه رابطه خاصی با سونی نداره و روی بازهای iOS متمرکز شده.

یک سری حرفا بود که میخواد بره ولی یادم نمیاد تایید شده باشه
اگه منبع بدون شیلتر داری بده تا اگه درسته اصلاح کنم

---------- نوشته در 06:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:58 PM ارسال شده بود ----------

joystiq قبلا شایعش رو دیده بودم که مثه اینکه تایید کرد خود جفی مرسی بابت تذکر :d

---------- نوشته در 06:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:05 PM ارسال شده بود ----------

حالا اینکه مقصدش کجا بوده خبری نیست؟ چون چیزی درباره استدیو جدیدش نیست:-/

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
حالا اینکه مقصدش کجا بوده خبری نیست؟ چون چیزی درباره استدیو جدیدش نیست:-/
گفته بود یا به ساخت بازیهای AAA بر میگردم یا شاید هم روی بازیهای کوچکتر تمرکز کنم ، بعید نیست با حمایت سونی یک استودیو جدید در سان دیگو تاسیس کنه ، سونی دو تا از مهم ترین فرانچیز ها شو مدیون اون ـه ، وقتی هم از جفی در مورد همکاری دوباره با سونی پرسیده بودند گفته بود با افتخار قبول میکنم.
گفته بود دارن با thatgamecompany یه بازی میسازن. درست خاطرم نیست.
nope ، فقط یک نهار ساده با Jenova Chen خورده بود، توی فروم ها بزرگش کردند.

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
کاش توی این مقاله هاتون یه سری اطلاعات تکمیلی درمورد استودیو هاش بگید. کجان. چند تن کارمند دارن. چند تا تیم دارم و از این چیزا.

------------------

گفته بود یا به ساخت بازیهای AAA بر میگردم یا شاید هم روی بازیهای کوچکتر تمرکز کنم ، بعید نیست با حمایت سونی یک استودیو جدید در سان دیگو تاسیس کنه ، سونی دو تا از مهم ترین فرانچیز ها شو مدیون اون ـه ، وقتی هم از جفی در مورد همکاری دوباره با سونی پرسیده بودند گفته بود با افتخار قبول میکنم.
گفته بود دارن با thatgamecompany یه بازی میسازن. درست خاطرم نیست.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
با اینکه کنفرانس E3 پارسال سونی اصلا خوب نبود اما به شدت به کنفرانس E3 امسال سونی امیدوارم
بیشترش هم به خاطر PS4 هست

یه مطلب کم ربط:
به نظرتون نمایش AC3 توی کنفرانس یوبی سافت E3 2012 به صورت زنده بود؟
چند روز پیش از بیکاری زیاد دوباره کنفرانس رو دیدم (فقط قسمت مربوط به AC3 رو).
با این صحنه مواجه شدم:

59948924779488465305.jpg

داره دفاع میکنه ولی دکمه ی مربع رو میزنه. یکی دو ثانیه بعد دکمه دایره رو، اونم چند بار، میزنه.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
کاش توی این مقاله هاتون یه سری اطلاعات تکمیلی درمورد استودیو هاش بگید. کجان. چند تن کارمند دارن. چند تا تیم دارم و از این چیزا.
خب بعضی از این اطلاعات که به اون صورت در دسترس نیست مثلا یک استدیو شاید یه تیم مخفی داشته باشه
ولی ایده نسبتا خوبیه اگه دوستان صلاح بدونن میشه تو مقاله مایکروسافت تا حدودی عملیش کرد

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
با اینکه کنفرانس E3 پارسال سونی اصلا خوب نبود اما به شدت به کنفرانس E3 امسال سونی امیدوارم
بیشترش هم به خاطر PS4 هست

اتفاقا پارسال یکی از بهترین کنفرانس های سونی رو دیدیم.بعد از e3 هم تو رای گیری ها کنفرانس سونی و یوبی سافت به عنوان بهترین کنفرانس شناخته شدن.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
اتفاقا پارسال یکی از بهترین کنفرانس های سونی رو دیدیم.بعد از e3 هم تو رای گیری ها کنفرانس سونی و یوبی سافت به عنوان بهترین کنفرانس شناخته شدن.
یوبی سافت که با اختلاف زیاد اول بود
مال سونی ممکنه که از بقیه ی کنفرانس ها بهتر بوده باشه ولی بازم خیلی خوب نبود
هرچی که بود از Nintendo و Microsoft بهتر بود; مخصوصا از نینتندو
البته باید به این نکته هم توجه کرد که خوب بودن یا بد بودن بیشتر سلیقه ایه
دلایلی که من زیاد از کنفرانس سونی خوشم نیومد: نمایش نسبتا طولانی Book of Spells، توجه کم به عناوین Vita، صحبت ها و تمجید های طولانی جک ترتون از PS که عنصری دائمیه و زیاد نمیشه نکته منفی حسابش کرد و در بعضی موارد هم خیلی خوبه
البته نمایش تمام بازی های معروف هم عالی بود; بازی هایی مثل TLoU و Beyond که طرفداران زیادی دارند ولی در مقایسه این کنفرانس با کنفرانس یوبی، باید گفت سونی در جایگاه پایین تری قرار میگیره.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
گیم اسپات اینو منتشر کرده گفته شاید اولین تبلیغ Ps4 باشه:

[video=aparat;Cv0iH]http://www.aparat.com/v/Cv0iH[/video]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر