نمایشگاه/رویداد Sony Press Conference E3 2013

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
با نزدیک شده به همایش E3 و کنفرانس سونی (چیزی حدود 1 ماه) تصمیم گرفتیم مقاله ای در مورد کنفرانس سونی ترتیب بدیم که خدا رو شکر امروز بر روی صفحه اصلی سایت قرار گرفت. در این تاپیک به احتمالات و انتظاراتی که از کنفرانس سونی داریم، می‌پردازیم. به مرور هم با آپدیت این پست اخبار و حواشی مختص سونی رو قرار میدیم.

زمان کنفرانس سونی: 21خرداد - 5:30 بامداد سه شنبه

این هم لینک مقاله درباره کنفرانس سونی: SONY E3 2013

بازی ها :
assassins creed 4 - watch dogs

agent

bf4

god of war

gran turismo

heavenly sword

infamous:ss

the evil within

the last guardian

driveclub

استدیو ها:

GUERRILLA GAMES

MEDIA MOLECULE

QUANTIC DREAMS

NAUGHTY DOG

santa monica

و

vita price cut

آپدیت: با معرفی رسمی GT6، نمایش این بازی را در E3 باید قطعی دانست

آپدیت: درست روز قبل کنفرانس مایکروسافت، سونی تیزری از کنسول خود پخش کرد. مطمئنا در E3 شاید طراحی و ظاهر PS4 خواهیم بود

آپدیت: طبق رسم همیشگی سونی بازی Freedom Wars قبل از همایشE3 برای عرضه در سال 2014 بر روی ویتا معرفی شد

آپدیت: در روزهای منتهی به E3 سونی اعلام کرد بیش از 40 بازی در این نمایشگاه خواهد داشت

آخرین ویرایش:

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
سلام من وقتي توي twich ميخوام فيلمو نگاه كنم ارور ميده :(
يه سايتيو اگه ميشه معرفي كنيد كه هم فيل نباشه هم كيفيتش پيين باشه خودتون كه از سرعت نتا خبر داريد :|

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
میدونم آخر تا صبح میشینم بیدار دقیقا همون راس 5:30 نت میترکه :d

ممن که فقط killzone 4 playstation 4 uncharted 4 god of war 4 واسم مهمه , همینا رو اول نشون بده دیگه میرم میخوابم :d

بگیر بخواب هیچ کدوم اینارو نشون نمیدن!:D

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
امیدوارم همون 5 باشه چون باید ساعت یه ربع به 6 از خونه برم بیرون تا به یه کاری برسم :D هرچی کمتر کنفرانس رو از دست بدم بهتره :D

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
کمتر از 2 ساعت باقی مونده تا .....

W5fdS.gif

ههههه

ایا امشب رویت میشه ؟؟؟

آخرین ویرایش:

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
طبق زمان سنجی که در سایت رسمی Playstation بخش اروپا در حال کم شدن هست دقیقا کنفرانس 5:15 بامداد به وقت ایران شروع خواهد شد

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
گاد آو وار نسل بعدی چی باشههه دیگه !!!! واییی مور مورم شد:-s

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
کنفرانس ساعت 5:30 است 5 نیست من هر جا شمارش معکوسش رو دیدم 5:30 شده احتمالا اونایی که 5 نشون میده ساعت ویندوزشون عقب یا جلوئه ! بازم در کل فرقی نداره !

بگیر بخواب هیچ کدوم اینارو نشون نمیدن!:biggrin1:

ممن که فقط killzone 4 playstation 4 uncharted 4 god of war 4 واسم مهمه , همینا رو اول نشون بده دیگه میرم میخوابم :d

تست خوبیه واسه اینکه آدم بفهمه داره خواب فرا می گیرتش یا نه ! :D یه چایی بزن بیای سر حال چیزی نمونده ! :D

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
میدونید چی بیشتر از همه چیز منو خوشحال میکنه ... ؟؟؟ ‌psn مجانی ... :>

امیدوارم با این همه امکاناتی که اضافه شده اصل موضوع رو پولی نکرده باشن ... please

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
نت من که مرده
لعنتی امشب که باید درست باشه خرابه حالا هر وقت کاری ندارم 500 تا سرعت داره :|
هیئت مدیره خوابن؟|-) فکر کنم برادر آریا ساعتو 5.30 تنظیم کردن :d چون فن سونیه خبرهارو باید زودی قرار بده، ماکه نمیتونیم
لایو ببینیم.....

آخرین ویرایش:

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
GOD OF WAR IV و یا Uncharted 4 رو به شخصه دوست دارم در موج دوم بازیهای PS4 ببینم نه امسال و سال بعد
در ضمن زبونمون مو در آورد که Kill Zone جدیده شماره 4 نیست باید بگید Kill Zone Shadow Fall وگرنه Kill Zone Mercenary که برای PS Vita قراره 3 ماه دیگه بیاد هم حتما Kill Zone 5 نام داره!!!!
به شخصه دوست دارم بازی جدید ND , SM , MM ,QD و بازی TLG و Deep Down رو ببینم تو کنفرانس

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر