Resident Evil 5 | Trophies Guide

radesh

کاربر سایت
Jun 8, 2009
7
نام
zed e eblis
من تمام جواهرات را گرفته ام و فقط جواهر heart of africa مانده ، که achivement بازشود.
لطفا بگویید این جواهر را چگونه بگیرم.(در ضمن من هر کاری که کردم نتوانستم قسمت راهنمایی شما را ذرگرفتن این جواهر بفهمم}

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من تمام جواهرات را گرفته ام و فقط جواهر heart of africa مانده ، که achivement بازشود.
لطفا بگویید این جواهر را چگونه بگیرم.(در ضمن من هر کاری که کردم نتوانستم قسمت راهنمایی شما را ذرگرفتن این جواهر بفهمم}
ببین دوتاش که یکمی مشکلا یکیش که همون حلقه که میگه هفت دقیقه اونجا شما باید فقط به وسکر تیر بزنی تا وقتی که وقت تمام بشه بعد زیر پله گذاشتش
و دومی هم اخرین حلقه که وسکر داخله اتشفشانه همون جایی که پل خراب میشه و دختره ازتان جودا میشه البته اگر دو نفری بازی کنی بهتر شما باید به یعنی همون دختر باید به سخرها تیر بزنه تا راه برای شما باز بشه بعد شما که میاید پایین قبل از اینکه برید جلو سمت چپ پسر هست میپرید انور و روی زمین ورش میدارید
به همین اسانی اگر متوجه نشدی بگو تا بیشتر توصیح بدم:biggrin1:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
نه یک کار ساده تر هم هست.اونجا که برای اولین بار با وسکر میجنگید میتونید یک RPG نثارش کنید و اون قبل از برخورد میگیرتش وقتی که تو دستشه یک تیر به راکت بزنید تا منفجر بشه وقتی داره فرار میکنه اون رو همون جلوی در جا میزاره!
برای اون دومی هم باز هم خودتون با RPG به اون صخره شلیک کنید (قبل از اینکه از شوا جدا بشید)بعدش که جدا شدید(حدود 2-3 ثانیه بعدش)برید بگیریدش احتمالا وسکر میاد جلوی راحتی که نزاره فرار کنید شما چندتا تیر بزنید بهش و سریع از کنارش فرار کنید

یک راه راحت برای به دست اوردن RPG اینه که مرحله ی چهارم یا پنجم(فهمون مرحله ای که برای اولین بار سوار قایق میشید) اون اول کار وسط نقشه یک جزیره ای هست که توش یک کلبست از اون جزیره رد بشید و به بالای نقشه راهتون رو اداکه بدید یک کشتی شکسته میبینید کنارش برید و از قایق پیاده بشید اون سر کشتی یک RPG خوشکل منتظر شماست وقتی گرفتینش بزنید ک از مرحله بیاید بیرون به همین راحتی و اگر خواستید باز هم این کار رو تکرار کنید(فقط میتونید یک RPG با ودتون حمل کنید اگر تو مرحله ای نیاز به 2 تا داشتید یکی رو بدید و کی دست خودتون هر وقت مال خودتون رو استفاده کردید مال شوا رو ازش بگیرید)

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
بچه ها من vz61 رو کامل Upgarde کردم ولی Gatling gun ازاد نشد چرا؟
بعد میشه سالحه های ازاد شدنی همراه با روش به دست اوردنشو بگین ممنون.
این تخم مرغ فاسد کجا پیدا میشه؟

radesh

کاربر سایت
Jun 8, 2009
7
نام
zed e eblis
سلام
1.با عرض معذرت لطفا در تایپ کردن یه مقدار دفت کنید آخه متوجه شدن منظورتون خیلی سخته و بعضی کلمات بد تایپ شده ممنون
2.جواهر آخر که وسکر در آتشفشان هست را گرفته ام و فقط جواهر مرحله 5.3 مانده است.
3.یک مطلب تکراری :با فشاردادن R3 وسکر شروع به دویدن می کند. آیا همچین فن هایی در سایتی یا جایی پیدا می شود؟خواهشا یک تحقیق کنید.
4.یک سوال فرعی:من در قسمت سرگرمی های این سایت بازی گنج یاب را بازی کرده ام. ولی در فسمت save , و رتبه گرفتن پیغام Submati no save می آید. آیا می توانید کمکم کنید که بازی را Save کنم. البته می گویند اشکال از خط اینترنت است که قطع و وصل می شود و شما را از انجمن بیرون می اندازد. آیا می شود راه حلی ارائه دهید

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
1.با عرض معذرت لطفا در تایپ کردن یه مقدار دفت کنید آخه متوجه شدن منظورتون خیلی سخته و بعضی کلمات بد تایپ شده ممنون
2.جواهر آخر که وسکر در آتشفشان هست را گرفته ام و فقط جواهر مرحله 5.3 مانده است.
3.یک مطلب تکراری :با فشاردادن R3 وسکر شروع به دویدن می کند. آیا همچین فن هایی در سایتی یا جایی پیدا می شود؟خواهشا یک تحقیق کنید.
4.یک سوال فرعی:من در قسمت سرگرمی های این سایت بازی گنج یاب را بازی کرده ام. ولی در فسمت save , و رتبه گرفتن پیغام Submati no save می آید. آیا می توانید کمکم کنید که بازی را Save کنم. البته می گویند اشکال از خط اینترنت است که قطع و وصل می شود و شما را از انجمن بیرون می اندازد. آیا می شود راه حلی ارائه دهید
خوب این عادی غلط املایی زیاد هست داخله سایت شما تازه واردی بعد یکمی اینجا کار کنی متوجه میشی:biggrin1:

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
بچه ها من vz61 رو کامل Upgarde کردم ولی Gatling gun ازاد نشد چرا؟
بعد میشه سالحه های ازاد شدنی همراه با روش به دست اوردنشو بگین ممنون.
این تخم مرغ فاسد کجا پیدا میشه؟
تخم فاسد من شانسي از تو بدن كشته ها پيدا كردم
ولي 3 رنگ ديگش تو مرحله كه با قايق هستي وسط درياچه پيدا كردم

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
286
سلام
چرا این بازی برای من دو نفره نمیشه؟ فقط تو قسمت مرسناریس میتونم دو نفره بازی کنم که اونم کل صفحه تلوزیون پر نمیکنه ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
سلام
لطفا اگر میشه یکی یه راهی واسه بدست آوردنه پول زیاد تو PS3 بگه چون انگاری این قضیه Rotten egg فقط روی Xbox جواب میده....:blushing:

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
سلام
چرا این بازی برای من دو نفره نمیشه؟ فقط تو قسمت مرسناریس میتونم دو نفره بازی کنم که اونم کل صفحه تلوزیون پر نمیکنه ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن

سلام لطفا دسته دوم را روشن کرده و هنگامی که وارد بازی شدید دکمه استارت دسته دوم را فشار دهید پس از چند لحظه 2 نفره میشه....

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
286
سلام لطفا دسته دوم را روشن کرده و هنگامی که وارد بازی شدید دکمه استارت دسته دوم را فشار دهید پس از چند لحظه 2 نفره میشه....

با تشکر از شما دوست عزیز ولی بازم نشد وقتی استارت دسته دوم رو میزنم دسته اول از کار میفته :( اینم بگم که دسته دومم دسته ps2 که با یه رابط usb وصلش کردم
لطفا کمککککککککککککککک:(:(:(

آخرین ویرایش:

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
سلام
لطفا اگر میشه یکی یه راهی واسه بدست آوردنه پول زیاد تو PS3 بگه چون انگاری این قضیه Rotten egg فقط روی Xbox جواب میده

همون مرحله که مجسمه هارو باید دو نفری طنابشو بکشی کلی اشیاء با ارزش دار
مرتب همین مرحله رو برو کلی پول گیرت میاد:biggrin1:

اینم بگم که دسته دومم دسته ps2 که با یه رابط usb وصلش کردم

دوست عزیز مشکل همین جاست

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
platinum trophy

من امروز موفق به کسب پلاتینیوم این بازی شدم و در کل خیلی عالی بود ...
در ضمن راهنمایی دوستان در این تاپیک خیلی کمکم کرد....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر