Resident Evil 5 | Trophies Guide

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
بی زحمت من رو برای گرفتن اینا راهنمایی کنید
Egg Hunt
سوال : تو کجا پیداش کنم بعد که پیدا شد چی کارش کنم ؟ بفروشم ؟
Stockpile
سوال: فقط همینایی که شما تو لیست گذاشتی رو بخریم ؟ اونایی که تو خود بازی میگیریم هم حسابه ؟
Take It to the Max
سوال : اصلحه های بالا رو اپگرید کنم ؟
They Belong in a Museum
سوال : اینا چند تاس ؟ کجان ؟ مثلا اگه من تو حالت نرمال 20 تا پیدا کردم باید تو vetern دو باره پیداشون کنم ؟
They're ACTION Figures!
اگه
BSAA emblemرو پیدا کنم اینم حله ؟

چند تا سوال
این بازی برای پول چیت داره ؟ چون خریدنشون یکم پدر در میاره
تیر ها چه جوری بینهایت میشن ؟

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
بی زحمت من رو برای گرفتن اینا راهنمایی کنید
Egg Hunt
سوال : تو کجا پیداش کنم بعد که پیدا شد چی کارش کنم ؟ بفروشم ؟
Stockpile
سوال: فقط همینایی که شما تو لیست گذاشتی رو بخریم ؟ اونایی که تو خود بازی میگیریم هم حسابه ؟
Take It to the Max
سوال : اصلحه های بالا رو اپگرید کنم ؟
They Belong in a Museum
سوال : اینا چند تاس ؟ کجان ؟ مثلا اگه من تو حالت نرمال 20 تا پیدا کردم باید تو vetern دو باره پیداشون کنم ؟
They're ACTION Figures!
اگه
BSAA emblemرو پیدا کنم اینم حله ؟

چند تا سوال
این بازی برای پول چیت داره ؟ چون خریدنشون یکم پدر در میاره
تیر ها چه جوری بینهایت میشن ؟

تخم مرغا شانسیه مکان مشخصی نداره 4 توع رو جمع کن و نفروش تا بهت بده ترافی رو

کلا همه اسلحه هارو جمع کن فزق نمیکنه چطوری

تمام اسلحه هایی که میخری رو آپ گرید کن !

تعدادشون 50 تاست و فکر کنم لیستشو تو صفحه 4 گزاشتم . تو نرمال هر چند تا پیدا کنی دیگه پیدا کردی دفعه بعدی نیازی نیست دوباره اونارو هم پیدا کنی ولی بهتره برشون داری دوباره که پول گیرت بیاد اسلحه بخری

اون بشقاب :biggrin1: آبی ها رو همه پیدا کن . بعد تو منوی بازی قبل شروع یه گزینه ای هست که اسمش یادم نیست از اونجا میری دونه دونه همه فیگورا رو فعال میکنی
در ضمن برای گرفتن یه فیگور باید همه ی مراحل رو با رنک s تموم کنی که بزاره بازش کنی

اسلحه هم هر کدومی max upgrade کردی تو همون گزینه که اسمش یادم نیست :biggrin1: یه گزینه میاد که اون اسلحه رو میزاره بی نهایت کنی

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
تخم مرغا شانسیه مکان مشخصی نداره 4 توع رو جمع کن و نفروش تا بهت بده ترافی رو

کلا همه اسلحه هارو جمع کن فزق نمیکنه چطوری

تمام اسلحه هایی که میخری رو آپ گرید کن !

تعدادشون 50 تاست و فکر کنم لیستشو تو صفحه 4 گزاشتم . تو نرمال هر چند تا پیدا کنی دیگه پیدا کردی دفعه بعدی نیازی نیست دوباره اونارو هم پیدا کنی ولی بهتره برشون داری دوباره که پول گیرت بیاد اسلحه بخری

اون بشقاب :biggrin1: آبی ها رو همه پیدا کن . بعد تو منوی بازی قبل شروع یه گزینه ای هست که اسمش یادم نیست از اونجا میری دونه دونه همه فیگورا رو فعال میکنی
در ضمن برای گرفتن یه فیگور باید همه ی مراحل رو با رنک s تموم کنی که بزاره بازش کنی

اسلحه هم هر کدومی max upgrade کردی تو همون گزینه که اسمش یادم نیست :biggrin1: یه گزینه میاد که اون اسلحه رو میزاره بی نهایت کنی

اقایون کسی که چیزی یادش هست بیاد توضیح بده لطفا
راستی من مگنومم رو تا اخر Upgrade کردم چه جوری بینهایت میشه ؟
میشه بقیه بازی رو با بینهایت رفت ؟

آخرین ویرایش:

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
براي بي نهايت كردن بايد بري قسمت بانز لز اونجا بايد اول اساحت اپ كرده باشي تا گزينش فعال شده باشه و بعد ميخريش

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
خوب بعد که خریدیم از کجا استفادش کنم ؟

وقتی بازی رو یکبار تموم کرده باشی به تنظیمات بازیت یک گزینه به نامه infinite ammo (مهمات بی نهایت )اضافه میشه که بعد از upgrade اسلحت به قسمت bonus features میری و bonus بی نهایت کردن اسلحت رو میخری ، infinite ammo رو yes میکنی توجه داشته باش که اگر infinite ammo رو yes کنی ولی Bonus هارو نخریده باشی اسلحه هات بی نهایت نمیشن ! البته برای بی نهایت کردن rocket .luncher باید بازی رو کمتر از 5 ساعت تموم کنی

They're ACTION Figures
همون picture توی library هستند که بعد از پیدا کردن تمام علامت های BSAA عروسک ها آزاد میشن که باید bonus اونها رو بخری که بعد توی قسمت picture آزاد میشن

در مورد تخم مرغ ها سفید و قهوه ایش رو توی chapter 3-1(مرحله قایق سواری) پیدا کردم و طلایی و فاسد رو از بدن موجوداتی که می کشتم پیدا کردم

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
شما اول برید اون تروفی که مربوط به جمع کردن تمام گنج ها هست رو بگیرید بعدش خوب پول گیرتون میاد!
بازی رو هم اگر روی 4 ساعت و 59 دقیقه و 59 ثانیه هم تموم کنید RPG بی نهایت میشه
البته اون تروفی که باید همه ی سلاح ها رو آپگرید کنید خیلی سخته یعنی باید مراحلی رو که جواهر زیاد دارند چندین بار برید تا بتونید به همه ی سلاح ها برسید البته اگر بازی رو روی همه ی درجه های سختی تموم کنید مشکلی نداره پولش کم کم به دست میاد
اگر حال ندارید 4 بار بازی رو تا آخر برید و میخواید درجه ی پروفشنال باز بشه دو ثانیه برید با یکی که داره این بازی رو روی این درجه میره آنلاین بازی کنید تا این درجه براتون باز بشه بعدشم اگر خواستید مثل من روی این درجه برید تا درجه های قبلی براتون باز بشه(مثلا خود من هیچی مرحله ای رو روی درجه ی سخت نرفتم)

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
آلان من همه تروفی مربوط به اسلحه رو دارم
نمیدونم کدوماش رو تو بازی گرفتم کدوماش رو خریدم ؟
الان باید چی کار کنم اما همه رو دارم بمب ها رو هم دارم فقط ROCKET LUNCHER ندارم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آلان من همه تروفی مربوط به اسلحه رو دارم
نمیدونم کدوماش رو تو بازی گرفتم کدوماش رو خریدم ؟
الان باید چی کار کنم اما همه رو دارم بمب ها رو هم دارم فقط ROCKET LUNCHER ندارم
کاری نداره وقتی شما اصلحه ور میداری داخله لیسته اصلحه ها معلومه که تکراری یا نه اگر دو تا بود تکراری اگر یکدونه ازش بود نه تکراری نیست اگر اونهای که تگراری بود میتوانی بفروشی
و ROCKET LUNCHERبرای اینم که بچه ها که بهت بالا توضیح دادنه همون روش را بری راحت میگیریش خیلی راحته منظوره من از بی نهایت کردنشه بعد یکدونه بخر و ازش استفاده کن یا داخله بازی هم هست که میتوانی استفاده کنی :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر