Resident Evil 5 | Trophies Guide

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
آقایون اینا رو توضیح بدید ما هم تموم میکنیم
Masters of Removing
2 تا از Figures ها مونده دو تا اخری رو باید چه جوری بگیرم ؟
اسلحه هایی که تو لیست بالا هست رو همه رو خریدم یا پیدا ککردم بمب ها رو هم دارم اما
Longbow و Gatling gun رو ندارم باید اینا رو هم بگیرم ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
برای اون 2 سلاح باید دوتا از سلاح ها رو تا آخر آپگرید کنی فکر کنم تو پست اول گفتن کدوم سلاح

اون دو تا آخری رو هم فکر کنم باید توی همه ی مرحله رنک S بگیری رو آسون برو راحت میتونی بگیری

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
شما که احتیاجی به انلاین نداری همون جا که قایق سواری میکنی برو گیرت میاد خیلی راحته پیدا کردنش :biggrin1:

حالا se.phi.roth جان من 4 تا پشت سر هم تو اون مرحله گرفتم که نقاله رو باید متوقف کنی و کپسولا میوفته تو آتیش !!!

کلا تخم مرغ آخر رو خیلی سخت میده نامرد :ی

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
حالا se.phi.roth جان من 4 تا پشت سر هم تو اون مرحله گرفتم که نقاله رو باید متوقف کنی و کپسولا میوفته تو آتیش !!!

کلا تخم مرغ آخر رو خیلی سخت میده نامرد :ی
اره خیلی سخت میده ولی اگر داد دیگه همین طوری به راحتی میده:-"

radesh

کاربر سایت
Jun 8, 2009
7
نام
zed e eblis
1:من در قسمت مزدورها (آدم آزاد کردنها) ، با کاراکتر وسکر در یکی از مراحل امتیاز 130000 گرفتم و رایکینگ ss به من داد.آیا مثل بازی devil may cry این بازی اویل رایکینگ sss دارد که ما زحمت بکشیم و بگیریم؟
2: میشه در مورد Trophy آخر (resident evil 5 platinum trophy) توضیحات بیشتری بدهید؟ آیا همچنین تروفی در کونسول X boss هست؟
3: من در قسمت پیدا کردن BSAA به قسمت ویدئویی که آدرس داده بودید رفتم و آنرا دانلود کردم.متشکرم.آیا در این سایت قسمتهای دیگری هم بصورت ویدئویی نشان میدهد؟(مثلا قسمت رفتن مزدورها)

radesh

کاربر سایت
Jun 8, 2009
7
نام
zed e eblis
1:من در قسمت مزدورها (آدم آزاد کردنها) ، با کاراکتر وسکر در یکی از مراحل امتیاز 130000 گرفتم و رایکینگ ss به من داد.آیا مثل بازی devil may cry این بازی اویل رایکینگ sss دارد که ما زحمت بکشیم و بگیریم؟
2: میشه در مورد Trophy آخر (resident evil 5 platinum trophy) توضیحات بیشتری بدهید؟ آیا همچنین تروفی در کونسول X boss هست؟
3: من در قسمت پیدا کردن BSAA به قسمت ویدئویی که آدرس داده بودید رفتم و آنرا دانلود کردم.متشکرم.آیا در این سایت قسمتهای دیگری هم بصورت ویدئویی نشان میدهد؟(مثلا قسمت رفتن مزدورها)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
قسمت مزدور ها رو نمیدونم منs بیشتر نگرفته بودم:biggrin1:

پلانتیوم هم اگر همه ی تروفی ها رو بگیری بهت میده تو x360 هم فکر نکنم باشه(به جاش جمع کل اچیومنت ها تو اون 1000 هست.چه ربطی داشت! :biggrin1: )
فکر نکنم برای اون قسمت ویدیویی باشه حالا برای چته؟ :biggrin1:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
نه مثله دویل نیست من خودم تا دوتا اس کردنش را کردم و بیشتر از دو تا نمیشه زحمت به خودت نده:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر