Remember Me | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بازی خیلی خوبی نبود ولی از metro که بهتر بود
Metro كه شاهكار بود.اصلا قابل مقايسه نبودن اين دو تا بازي.همون جو سنگين metro خودش كافي بود كه بازي عالي باشه.البته remmber me هم بد نبود ولي به قول دوستات خيلي خسته كننده بود.من خودم هيچ تمايلي براي تموم كردن بازي ندارم.

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
Metro كه شاهكار بود.اصلا قابل مقايسه نبودن اين دو تا بازي.همون جو سنگين metro خودش كافي بود كه بازي عالي باشه.البته remmber me هم بد نبود ولي به قول دوستات خيلي خسته كننده بود.من خودم هيچ تمايلي براي تموم كردن بازي ندارم.

shooting , aiming که افتضاح بود همش باید دنبال اون میمون (dark one ) میکردی خیلی حرف میزدن صحنه های غیر اخلاقی هم رو اعصاب بود

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
خیلی جالبه منم با اینکه بازی خاصی نداشتم که تموم کنم اینو ول کردم رفتم ددپول بازی کردم.هرچند اونم آدمو حال نمیاره.

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
shooting , aiming که افتضاح بود همش باید دنبال اون میمون (dark one ) میکردی خیلی حرف میزدن صحنه های غیر اخلاقی هم رو اعصاب بود

کل بازی یه صحنه داشت ..اونم که چیزی نبود :-bاما در کل یکی از خوب های شوتر اول شخص نسل فعلی بود....اتمسفرش فوق العاده بود...

mehdy_k206

کاربر سایت
Mar 29, 2012
4
سلام دوستان ببخشید
نمی دونم شاید سوالم تکراری باشه
من بازی رو گرفتم و گذاشتم روی دستگاه وقتی بازی بالا میاد پیام میده که دستگاه باید آپدیت بشه
خواستم بپرسم که اگر گزینه یس (yes) رو انتخاب کنم مشکلی واسه دستگاه بوجود میاد یا نه دستگاه رو هم آپیت کردم بازی های ال تی 3 جواب داده متشکرم

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
سلام دوستان ببخشید
نمی دونم شاید سوالم تکراری باشه
من بازی رو گرفتم و گذاشتم روی دستگاه وقتی بازی بالا میاد پیام میده که دستگاه باید آپدیت بشه
خواستم بپرسم که اگر گزینه یس (yes) رو انتخاب کنم مشکلی واسه دستگاه بوجود میاد یا نه دستگاه رو هم آپیت کردم بازی های ال تی 3 جواب داده متشکرم

توی ترد مترو هم بهتون گفتن هردوتاش در واقع یک آپدیته فرقی نداره با کدوم دیسک آپدیت کنین.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
اینجا رو میشه یه راهنمایی کنید :

توی چپتر پنجم اونجایی که باید وارد یه درب بشیم که یه سری رمز مثل اعداد ساعت هست و باید چهار تا از اون اعداد رو وارد کنیم تا درب باز شه .
میشه بگید اون چهار عدد و رمز چی هست ؟

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر